Jump to content
Dogomania

Od 30 lat pomaga, teraz nie ma za co wykarmic ani leczyc zwierzát. POMOCY!!!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='handzia']Marysiu, zapomniałam dosłać brakującą kwotę :oops: już się poprawiam :)[/QUOTE]

ależ przestań się wygłupiać z jakimiś złotówkami - tyle to żaden problem i nic nie dosyłaj!!!

ale za to wyślij prawidłowy numer konta, bo ten podany na fakturze system bankowy odrzucił jako niewłaściwy i przelew nie poszedł

był już kiedyś przelew do tej lecznicy z konta SHA, ale na zupełnie inny nr konta, albo zmienili, albo źle wpisali na fakturze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']ależ przestań się wygłupiać z jakimiś złotówkami - tyle to żaden problem i nic nie dosyłaj!!!

ale za to wyślij prawidłowy numer konta, bo ten podany na fakturze system bankowy odrzucił jako niewłaściwy i przelew nie poszedł

był już kiedyś przelew do tej lecznicy z konta SHA, ale na zupełnie inny nr konta, albo zmienili, albo źle wpisali na fakturze[/QUOTE]
Zapytam Aliny, bo to ona była w tej lecznicy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']ależ przestań się wygłupiać z jakimiś złotówkami - tyle to żaden problem i nic nie dosyłaj!!!

ale za to wyślij prawidłowy numer konta, bo ten podany na fakturze system bankowy odrzucił jako niewłaściwy i przelew nie poszedł

był już kiedyś przelew do tej lecznicy z konta SHA, ale na zupełnie inny nr konta, albo zmienili, albo źle wpisali na fakturze[/QUOTE]

Jutro tam będę i zapytam o co chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']czy wiadomo, co z tym kontem?
wystarczy sms do mnie z właściwym numerem i zrobię nowy przelew, tamten mi oddali[/QUOTE]
Ja wczoraj lub nawet przedwczoraj wysłałam maila z informacją:roll:; konto na fakturze było prawidłowe,tylko ręcznie napisane i być może ktoś źle odczytał. W tej chwili nie jestem w stanie sprawdzić,bo i skan i kartka od wetki zostały w pracy. W każdym razie zapamiętałam,że wśród ostatnich czterech cyfr konta były dziewiątki,a nie ósemki,chociaż można je było odczytać i tak i tak. Gdzieś w środku natomiast były cztery zera,chociaż jedna cyfra przypominać może "9".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ala123']Ja wczoraj lub nawet przedwczoraj wysłałam maila z informacją:roll:; konto na fakturze było prawidłowe,tylko ręcznie napisane i być może ktoś źle odczytał. W tej chwili nie jestem w stanie sprawdzić,bo i skan i kartka od wetki zostały w pracy. W każdym razie zapamiętałam,że wśród ostatnich czterech cyfr konta były dziewiątki,a nie ósemki,chociaż można je było odczytać i tak i tak. Gdzieś w środku natomiast były cztery zera,chociaż jedna cyfra przypominać może "9".[/QUOTE]



cztery zera to dobrze wpisałam, choć szukając błędu kazałam pani w banku zmienić to wątpliwe zero na 9, ale błąd jest w takim razie w ostatnich dziewiątkach, bo ostatnią czwórkę odczytałam jako 8961

a handzię zamorduję:mad: pisałam, żeby nie dopłacała nic, a ona uparciucha przysłała 5 złotych:mad:

jutro zrobię przelew jeszcze raz z dziewiątkami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']cztery zera to dobrze wpisałam, choć szukając błędu kazałam pani w banku zmienić to wątpliwe zero na 9, ale błąd jest w takim razie w ostatnich dziewiątkach, bo ostatnią czwórkę odczytałam jako 8961

a handzię zamorduję:mad: pisałam, żeby nie dopłacała nic, a ona uparciucha przysłała 5 złotych:mad:

jutro zrobię przelew jeszcze raz z dziewiątkami[/QUOTE]
Ja też nie byłam pewna tych dziewiątek, czy ósemek na końcu;przepraszamy Cię za kłopot:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Do Krystyny podrzucono w ostatnich dwóch dniach kotkę i kocurka.Kotka w ciąży prawdopodobnie.Świąteczne porządki? Potrzebujemy też DT dla małego pieska, który koczuje pod sklepem w Zawadzie od lata. Właścicielka sklepu zwróciła się teraz o pomoc.Krystyna myślała wcześniej, że to po prostu jej pies.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...