Jump to content
Dogomania

Od 30 lat pomaga, teraz nie ma za co wykarmic ani leczyc zwierzát. POMOCY!!!


emilia2280

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='emilia2280']Kochana, wiem ze kilka paczek jest w drodze, jesli dojdá teraz przez weekend, po wekendzie, to bédzie troché rzeczy i jedzenia. Moze poczekac az paczki siéskonczá i wtedy zrobic zakupy? Tak myslézeby to najmádrzej wykorzystac w czasie, bo jak wszystko naraz a potem nic, to szkoda.

Na kojec zróbcie osobná zbiórké i tyle.[/QUOTE]
Deklaruję 100 zł na kojec. Wyślę w połowie najbliższego tygodnia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Kochana, wiem ze kilka paczek jest w drodze, jesli dojdá teraz przez weekend, po wekendzie, to bédzie troché rzeczy i jedzenia. Moze poczekac az paczki siéskonczá i wtedy zrobic zakupy? Tak myslézeby to najmádrzej wykorzystac w czasie, bo jak wszystko naraz a potem nic, to szkoda.

Na kojec zróbcie osobná zbiórké i tyle.[/QUOTE]
Oczywiście, masz rację :) Niech tak będzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Deklaruję 100 zł na kojec. Wyślę w połowie najbliższego tygodnia.[/QUOTE]

Kochana Ginn, tylko nie slij na Kastora proszé! Nie moglibysmy zakupic takiego kojca bez faktury.

Moze ktos inny zgodzi sié zebrac na kojec, albo na Handzi konto z dopiskiem ze to na kojec? to by bylo 150zl z tymi pieniédzmi od Funi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']Kochana Ginn, tylko nie slij na Kastora proszé! Nie moglibysmy zakupic takiego kojca bez faktury.

Moze ktos inny zgodzi sié zebrac na kojec, albo na Handzi konto z dopiskiem ze to na kojec? to by bylo 150zl z tymi pieniédzmi od Funi.[/QUOTE]
OK. Tak zrobię.

Link to comment
Share on other sites

Poczyniłam wstepne ustalenia co do kojca dla Krystyny .
Dostałam odpowiedz abysmy szykowali transport.
Kojec jest 10 km od Janowa Lubelskiego Czyli od nas tam jakieś 50 km.
Dostane wieczorem dokładne wymiary kojca i podam na wątku .
Kojec nie posiada dachu więc trzeba złatwić drewno i trochę blachy na dach .
Kojec zostanie uzyczony bezterminowo na umowe bo to nie jest własność prywatna tylko fundacyjna.
Podejrzewam,ze trzeba solidnej przyczepy lub cięzszego samochodu bo kojec jest gabarytowo duzy.
Jedyny koszt to benzyna plus dach .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Poczyniłam wstepne ustalenia co do kojca dla Krystyny .
Dostałam odpowiedz abysmy szykowali transport.
Kojec jest 10 km od Janowa Lubelskiego Czyli od nas tam jakieś 50 km.
Dostane wieczorem dokładne wymiary kojca i podam na wątku .
Kojec nie posiada dachu więc trzeba złatwić drewno i trochę blachy na dach .
Kojec zostanie uzyczony bezterminowo na umowe bo to nie jest własność prywatna tylko fundacyjna.
Podejrzewam,ze trzeba solidnej przyczepy lub cięzszego samochodu bo kojec jest gabarytowo duzy.
Jedyny koszt to benzyna plus dach .[/QUOTE]

jak duży jest kojec. Rozumiem, że budy nie ma.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam dziś z Panią Krysią.Dotarły do niej 2 paczki z suchą karmą dla psów i kotów od Pana Andrzeja w jej imieniu ogromnie dziękujemy :)

Niestety zdarzyła się też przykra sytuacja, rower na którym P. Krysia dojeżdża ze zwierzętami do weterynarza i z pomocą którego rozwozi również jedzenie dla okolicznych psiaków i kociaków totalnie się zepsuł..to stary rower kilkanaście razy już reperowany... teraz musi ten ogromny dystans pokonywać albo pieszo albo prowadząc rower bo nie ma możliwości podjechać nim pod wyższą górę .. Kochani może ktoś z Was lub Waszych znajomych ma rower z którego nie korzysta a chciałby przekazać na szczytny cel? Bardzo prosimy rozejrzyjcie się w swojej okolicy.. to byłaby wielka pomoc i ulga nie tylko dla P. Krysi ale przede wszystkim dla zwierzaków..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']Rozmawiałam dziś z Panią Krysią.Dotarły do niej 2 paczki z suchą karmą dla psów i kotów od Pana Andrzeja w jej imieniu ogromnie dziękujemy :)

Niestety zdarzyła się też przykra sytuacja, rower na którym P. Krysia dojeżdża ze zwierzętami do weterynarza i z pomocą którego rozwozi również jedzenie dla okolicznych psiaków i kociaków totalnie się zepsuł..to stary rower kilkanaście razy już reperowany... teraz musi ten ogromny dystans pokonywać albo pieszo albo prowadząc rower bo nie ma możliwości podjechać nim pod wyższą górę .. Kochani może ktoś z Was lub Waszych znajomych ma rower z którego nie korzysta a chciałby przekazać na szczytny cel? Bardzo prosimy rozejrzyjcie się w swojej okolicy.. to byłaby wielka pomoc i ulga nie tylko dla P. Krysi ale przede wszystkim dla zwierzaków..[/QUOTE]

dziékujé za wiesci Ewelinko, dopiszé w dorach te paczki.

ma ktos stary niepotrzebny rower?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majku33krakow']ja mam.ale kto go odbierze? za mały dla pani krysi[/QUOTE]

majku transport jakoś by się zorganizowało.. dalej przecież psy wozimy ;)
Jakiej wielkości jest ten rower? to zadzwonie i zapytam p. Krysie czy taki będzie odpowiedni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='merryjanee']ja moge odstąpić swój rower mam taki z kołami 24 cale
Jakby p. Krystyna chciała to nie ma problemu, tylko musicie transport na śląsk załatwić[/QUOTE]

dziękujemy za ofertę!! zaraz napiszę na wątku transportowym :Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ginn']Wczoraj na konto Handzi wysłałam pocztą 100 zł na kojec.[/QUOTE]
Wczoraj na moje konto dotarło Twoje 100 zł :) Bardzo dziękujemy :)

Aktualizuję:
Na moim koncie jest[B] 110 zł[/B] na potrzeby pani Krystyny i [B]100 zł [/B]na kojec.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...