Jump to content
Dogomania

Dwukrotnie wywieziona i skazana na poniewierkę wracała do swoich oprawców.


doris66

Recommended Posts

  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziekuję wszystkim za obecność na wątku.

Wieści z dt. Kaja ( takie imię otrzymała od swojej obecnej opiekunki ) ma się nieźle, już nie rzuca sie łapczywie na jedzenie, dogadała sie z pieskiem rezydentem, razem się już nawet bawią. Opiekunkę niepokoi jednak częste popiskiwanie suni, takie żałosne i smutne popiskiwanie. Martwimy sie, czy aby czasem coś ją nie boli. A moze zwyczajnie tęskni za dziećmi, które gdzies utraciła, ona sama nie wie jeszcze do końca co sie z nią dzieje. Taka zmiana warunków zycia to dla niej szok, moze to jest przyczyna tego popiskiwania.

Sunia ma wydarzenie na fb, jeśli ktos ma tam konto i mogłby to prosze o udostepnianie wydarzenia.

[URL]http://www.facebook.com/events/529485943760140/?context=create[/URL]

Edited by doris66
Link to comment
Share on other sites

1/ czy imie Kaja zostaje? w sumie ladne
2/ czy ma juz wydarzenie na FB? edit: widze ze ma
3/ moge troche pooglaszac jak dojdzie do siebie, tylko napiszcice na jakie wojewodztwo i do kogo kontakt, moze byc na pw a najlepiej do mnie na meila i poprosilabym tez o te zdjecia w oryginale (wielkosc) na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

zapisuje ja sobie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='krakowianka.fr']1/ czy imie Kaja zostaje? w sumie ladne
2/ czy ma juz wydarzenie na FB? edit: widze ze ma
3/ moge troche pooglaszac jak dojdzie do siebie, tylko napiszcice na jakie wojewodztwo i do kogo kontakt, moze byc na pw a najlepiej do mnie na meila i poprosilabym tez o te zdjecia w oryginale (wielkosc) na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

zapisuje ja sobie[/QUOTE]
Dziekujemy bardzo. Imię nadała jej opiekunka i takie imię pozostaje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Doris, dziękuję za zaproszenie, będę zaglądać do tej biednej suni, ileż ona przeszła.....[/QUOTE]
Niestety, nie opowie nam o tym co przeszła, ale możemy sie domyślać, że jej tułaczka była straszna.
Nie wiem jak jej sie udało przeżyć, może dlatego, że jest bardzo łagodna, uległa to mogło tak byc że dobrzy ludzie dokarmiali po drodze. Była wywieziona i porzucona ponad 30 km od domu, to bardzo daleko. Jakimś cudem odnalazła drogę. No i jeszcze wet stwierdził, ze niedawno miała szczeniaki i skoro wróciła sama to znaczy, że dzieci straciła w jakis sposób, bo mało prawdopodobne aby je porzuciła.
Ale na szczęście teraz juz tylko bedzie lepiej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Przeczytałam dopiero dzisiaj dokladnie pierwszy post, w ktorym opisana jest historia Kaji. Historia smutna do bólu :-(
I budzi sie we mnie obawa i pytanie, czy oprawcy nie upomną sie o swoją własnosc ?[/QUOTE]
Spokojnie, oni nie mają pojęcia co sie stało z sunią, zresztą i tak by ich to nie obchodziła. Ich sąsiad, poczciwy starszy człowiek, umęczony takim sąsiedztwem zaczepiał mnie i pytał, czy nie wiem co sie stało z suczka, bo przyszła, leżała pod ich płotem i on widział jak ze mna poszła na spacer. Ale teraz znów nie ma i pewnie ponownie ja wywieźli, bo ponoć nawet juz była zamknięta w komórce ale dzieci wypuściły. Powiedziaąłm, ze nie wiem gdzie jest sunia i nie bede temu człowiekowi nic wyjaśniała. Tak jak jest jest najlepiej, nikt z nich nic nie wie a pies uratowany i jest spokój. Z patologia lepiej nie zadzierac, bo to walka z wiatrakami.
Wszystko wskazuje na to, ze pomoc nadeszła w ostatniej chwili.

Link to comment
Share on other sites

Jako że zrobiło się ogromnie poważnie, bo na koncie jest śliczna okrągła stówka od Zachary wyszczególnię wpływy i odpływy związane z Kają
Rachunek z lecznicy wyniósł 139,59 zł
obroża od kleszczy 55,22 zł
tabletki na zatrzymanie laktacji 40,10 zł
Amoksiklav tbl. 20,53
wizyta kontrolna w lecznicy badanie + Hexoderm saszetki 14,80 zł
Amoksiklav zastrzyki 33,90 zł

Sterylizacja 20,00

Razem 324,14 zł

wpływy
Zachary 100 zł
Doris 150 zł
Pani Anna 350 zł
Ceris 30 zł
bazarek 200 zł
w imieniu Doris Joanna 55 zł

Razem 885 zł

885
-324,14
560,86 ma Kaja na swoim koncie

Edited by joi
Link to comment
Share on other sites

Jestem na wątku sunieczki dopiero teraz, ale jej historię znam i śledzę na FB. Kochana [B]doris66[/B] dała namiary. Psina ma piękniejszą duszę i serce niż jej właściciele. Trzymam oczywiście ściśnięte kciuki za jej zdrówko.
Kłaniam się nisko [B]zachary[/B] za jej ofiarność. Jest szczodra, bo naszemu pobitemu Guficzkowi bardzo pomogła. [B]Doris[/B] też dziękuję za wielką pomoc Gufiemu. Rozliczenia są na FB :-)
Niniejszym proszę o numer konta na rzecz Kai :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...