Jump to content
Dogomania

Rudy i Pysia już w DS :) Bury za TM :(


Mortes

Recommended Posts

Na spacerze nie, ale jeśli tylko będziesz chciała zobaczyć Rudaska to się zmówimy przy kolejnej wizycie (żeby tłumu nie robić w tym samym czasie) :)

 

Ja bardzo przepraszam, ale też ustawiam się w kolejce do poznania Rudaska :loveu: Mieszkam na Ursynowie, a więc niedaleko i gdybyś Ciociu Usiarta jechała do Rudaska, prozę zabierz mnie ze sobą!!! Przy okazji poznam wreszcie Ciebie, a na tym też mi bardzo zależy :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Ja bardzo przepraszam, ale też ustawiam się w kolejce do poznania Rudaska :loveu: Mieszkam na Ursynowie, a więc niedaleko i gdybyś Ciociu Usiarta jechała do Rudaska, prozę zabierz mnie ze sobą!!! Przy okazji poznam wreszcie Ciebie, a na tym też mi bardzo zależy :megagrin:

Ewuś, tylko czekałam aż się odezwiesz kochana na wątku Rudaska  :calus: bo Rudaś prawie jak kalka Zuleńki, tylko jeszcze ciut "lepszy"  (ku wyjaśnieniu czytającym - Zula - to rudaska Ewy Marty i Ellig, która w przeszłości skrajnie skradła moje serce i została z sukcesem wyadoptowana).  Chętnie Ciebie poznam i zabiorę do Rudaska, jak tylko juz skarb rudy maleńki zaadoptuje się w nowych warunkach :)

poniżej na zdjęciu (gościnnie) Zuleńka 

 
3q3r.jpg
 
Czy teraz już wiecie kochani, czemu Ewa Marta chce poznać Rudaska? wiecie ...  
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ewuś, tylko czekałam aż się odezwiesz kochana na wątku Rudaska  :calus: bo Rudaś prawie jak kalka Zuleńki, tylko jeszcze ciut "lepszy"  (ku wyjaśnieniu czytającym - Zula - to rudaska Ewy Marty i Ellig, która skrajnie skradła moje serce i została z sukcesem wyadoptowana).  Chętnie Ciebie poznam i zabiorę do Rudaska, jak tylko juz skarb rudy maleńki zaadoptuje się w nowych warunkach :)

 

Małgosiu, ja tu jestem, czytam i czasami piszę, bo Rudasek skradł mi serce:-) Jestem też u Białogonków, ale rzadko się odzywam, choć sekunduję całej Rodzince bardzo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Super wieści z nowego domku.

Wiadomo było,że miasto dla Rudaska to całkiem nieznana nowość.

Myślę jednak,że mając swojego ukochanego ludzia,przyzwyczai się.

O kurczę,faktycznie jak dwie krople wody.

A może oni są w jakiś sposób spokrewnieni???

Mizianka zostawiam dla Rudaska i jego nowej Rodzinki.

Link to comment
Share on other sites

Piękne zdjęcia Rudaska :) Mam nadzieję że jest tam w swoim domku szczęśliwy . Dziękuję Ci Usiatko za Twoją determinację i wytrwałość w działaniu  .

 

A ja w tym tygodniu poprosiła gabrysie 2424 aby odwiedziła Pysię . Mam i dobre i ...trochę mniej dobre wiadomości . Według tego co przekazała mi gabrysia2424 Pysia wygląda bardzo dobrze jest wesoła i kontaktowa :) Mieszka w domu . Niestety pani i dzieci którzy ją adoptowali wyjechali w zeszłym tygodniu na stałe za granice . Pysia została z babcią , która bardzo by chciała aby Pysia została u niej ale może sie zdarzyć że i pani bedzie musiała wyjechać za granicę do córki i wnuczków . Na razie nie wiadomo . Pani nie chce w takiej sytuacji oddawać Pysi do schroniska  .

Może też być tak że pani nie wyjedzie na stałe ale będzie cyklicznie wyjezdżała co jakiś czas na troche ... wtedy tez nie ma nikogo kto zajął by się Pysią :(  Zaproponowałam hotelik gdzieś blisko Krakowa ale Pani powiedziała że na takie koszty jej nie stac . Pani nie chce teraz podejmować żadnych decyzji co do Pysi . Musi to przedyskutować z córka . Powiedziałam Pani żeby koniecznie porozmawiała z córka i podjęła jakąs wiążącą decyzję , bo może musimy sie sprężyć i szukać czegoś dla małej :(

Na razie gabrysia2424 przysłała mi jedno zdjęcie Pysi na komorkę ale jutro jeszcze parę mi wyśle

IMG_3765.jpg

Link to comment
Share on other sites

To mniewłaśnie najbardziej wkurza u ludzi... Niby kochają psa, a jak wyjeżdżają za granicę, to piesek jest do oddania. Czy taki pies nie mógłby pojechać ze swoimi ludźmido nowego domu? Czy to takie trudne znaleźć mieszkanie, w którym można trzymać psa?

Mortes, musisz trzymać rękę na pulsie, żeby nie okazało się, że Pani będzie jechała na święta i odda komukolwiek sunię:-( Najlepiej byłoby już teraz znaleźć jej nowy domek:-(

Link to comment
Share on other sites

No właśnie - za granicą też można mieć psa! Jasne, dużo drożej kosztuje jego utrzymanie czy leczenie, ale też ludzie tam więcej zarabiają... Ja rozumiem, że ktoś wyjeżdża, nie wie jak (i czy w ogóle) się tam urządzi, jakie znajdzie mieszkanie, ile będzie zarabiał... Rozumiem, że wtedy się decyduje zostawić tu psa u kogoś zaufanego, zanim nie "osiądzie". Ale potem? Jaki problem, żeby psu wyrobić paszport, zaczipować i zabrać do siebie?...

Link to comment
Share on other sites

To mniewłaśnie najbardziej wkurza u ludzi... Niby kochają psa, a jak wyjeżdżają za granicę, to piesek jest do oddania. Czy taki pies nie mógłby pojechać ze swoimi ludźmido nowego domu? Czy to takie trudne znaleźć mieszkanie, w którym można trzymać psa?

Mortes, musisz trzymać rękę na pulsie, żeby nie okazało się, że Pani będzie jechała na święta i odda komukolwiek sunię :-( Najlepiej byłoby już teraz znaleźć jej nowy domek:-(

Ewa Marta tylko jak ja mam to zrobic jak pani jeszcze nie zdecydowała czy sobie Pysię zostawi czy nie :(  Nie mogę jej zabrać Pysi ... w końcu jakby nie było jest już półtora roku u niej . Jedyne co mogłam w tej trudnej sytuacji zrobić to prosić panią o rozsądną , szybką ale przemyslana  decyzję

Link to comment
Share on other sites

Ewa Marta tylko jak ja mam to zrobic jak pani jeszcze nie zdecydowała czy sobie Pysię zostawi czy nie :(  Nie mogę jej zabrać Pysi ... w końcu jakby nie było jest już półtora roku u niej . Jedyne co mogłam w tej trudnej sytuacji zrobić to prosić panią o rozsądną , szybką ale przemyslana  decyzję

 

Rozumiem Cię, myślałam tylko o tym, żeby być z Panią w kontakcie:-( Smutne to bardzo i domyślam się, jak Ci z tym ciężko:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...