Jump to content
Dogomania

DRAMAT IZKA!!!MA DOM DZIĘKI WAM! Potrzebna pomoc w spłaceniu długu :(


PaSja Hera

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Igam']Ode mnie dziś skromne 20 pln dla Izulka poleciało. Trzymaj się piesku :)[/QUOTE]

Bardzo dziękujemy:multi:!!!
Izek z dnia na dzień coraz lepiej ,biega i szaleje z psiakami.Boi sie jednak gwałtownych ruchow,ale mysle ze juz niedlugo chlopak stanie na cztery nogi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetaks4']Witam jestem i ja ,przelałam 50 zł. na Izka powinny już dotrzeć ;)[/QUOTE]

anetaks chyba nie dotarła Twoja wpłata :(

Na dzień dzisiejszy wpłynęło dla Izka :
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]
[B]- 100 zł od Krysi B.
- 100 zł od Zbyszka S.
- 30 zł od Agnieszki K.
- 11 zł od Doroty s.
- 500 zł od Dorotki i jej siostry Edytki
- 10 zł od Agnieszki103
- 30 zł od Pani od Miszy
- 10 zł od Mdk8
- 20 zł od Igam[/B]
[B]- 50 zł od anetaks4[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][B] Wszystkim Przyjaciołom Izusia serdecznie dziękuję i przesyłam gorące uśmiechy od Izusia

[/B][/SIZE][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/532319_563480207019224_1086910510_n.jpg[/IMG]

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Wpłacę Izikowi 100 zł.[/QUOTE]

:loveu::loveu::loveu:

Izkowi potrzeba: nowych, ładny zdjęć, fajnego tekstu i ogłoszeń. On ma choć troszkę zapasu finansowego..Doblo ma marniutko w skarbonce :( Zastój jakiś masakryczny w adopcjach - nikt nie dzwoni, albo mają za mało ogłoszeń te nasze burki - a przecież są ładne, mlode...nic już nie rozumiem :-( az się nic nie chce ...

Link to comment
Share on other sites

Droga Mortes, masz zapchaną skrzynkę więc wstawiam tu...;)

Witam:smile:
książki i ubrania zostawione w sklepie Pupilek na Klonowej (obok Lewiatana) Książki od Handzi, a ubrania to tak jak pisałam -mam panią która oddaje mi wszystko co niepotrzebne a kocowo-ubraniowo-materiałowe ;-). Większość idzie na posłania, ale co w lepszym stanie to odkładam. To nie są super firmowe rzeczy itd, ale może parę groszy się uzbiera. Na wszelki wypadek przejrzyjcie wszystko raz jeszcze..tyle co zauważyłam to, że spódnice mają wewnątrz rozprute podszewki (zakładam, że dla wygody chodzenia:lol: ) i zielony sweter nie ma guzików..ale poza tym i z zewnątrz raczej wszystko jest w dość dobrym stanie.
Pozdrawiam. Magda:smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']:loveu::loveu::loveu:

Izkowi potrzeba: nowych, ładny zdjęć, fajnego tekstu i ogłoszeń. On ma choć troszkę zapasu finansowego..Doblo ma marniutko w skarbonce :( Zastój jakiś masakryczny w adopcjach - nikt nie dzwoni, albo mają za mało ogłoszeń te nasze burki - a przecież są ładne, mlode...nic już nie rozumiem :-( az się nic nie chce ...[/QUOTE]
To dziewczyny dajcie te 100 zł komu bardziej potrzeba.
Ja jeszcze dostanę 100 zł od sąsiadki bo mówiłam o Iziku i obiecała go wesprzeć:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Igam bardzo dziękuję za wsparcie Izusia :)

Witaj EWU :) Przyznam szczerze że nie mogłam sie na ciebie doczekać ... Ty to dopiero masz szczęśliwą rękę ...;) Ciotusia poreklamowałabyś Izusia troszeczkę ;););)[/QUOTE]
No pewnie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muufinka']Droga Mortes, masz zapchaną skrzynkę więc wstawiam tu...;)

Witam:smile:
książki i ubrania zostawione w sklepie Pupilek na Klonowej (obok Lewiatana) Książki od Handzi, a ubrania to tak jak pisałam -mam panią która oddaje mi wszystko co niepotrzebne a kocowo-ubraniowo-materiałowe ;-). Większość idzie na posłania, ale co w lepszym stanie to odkładam. To nie są super firmowe rzeczy itd, ale może parę groszy się uzbiera. Na wszelki wypadek przejrzyjcie wszystko raz jeszcze..tyle co zauważyłam to, że spódnice mają wewnątrz rozprute podszewki (zakładam, że dla wygody chodzenia:lol: ) i zielony sweter nie ma guzików..ale poza tym i z zewnątrz raczej wszystko jest w dość dobrym stanie.
Pozdrawiam. Magda:smile:[/QUOTE]

Mufinka, serdecznie Ci dziękuję. :smile:Jutro odbieram przesyłkę

Dziś byłam odwiedzić Izka i zapłacić za hotelik . 13 dni pobytu Izka opłaciła andzia69 za co gorąco dziękuję :) Z zebranych pieniążków opłaciłam następny miesiąc ( do 28 maja) tj. 300 zł . Izek musi mieć niestety zamówioną inna karmę bo po tej co je teraz ma straszne biegunki . Koszt takiej karmy to 105 zł mieięcznie więc poprosiłam opiekuna hoteliku o zakup takiej karmy dla Izusia.
A poza tym Izuś bryka jak szalony :) Na mój widok bardzo się ucieszył :) Buziaczki dla wszystkich przyjaciół Izka od Izka ;)

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...