Jump to content
Dogomania

Bezdomna sunia z trzema szczeniętami juz w hoteliku a w lesie kolejne trzy-RATUNKU!!!


soniamalutka

Recommended Posts

[quote name='Randa']Soniamalutka, jak dobrze, że jesteś i że założyłaś watek.
Ale k..ę Pipi brak...

Założyłam szybko wydarzenie na FB: [URL]http://www.facebook.com/events/115896008610116/?context=create[/URL]
Nie ma sensu go od razu rozpowszechniać, jeśli nie będzie podane konto do wpłat.[/QUOTE]

jak chcecie to ja mogę udostępnić swoje konto na wydarzeniu na fb

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sylwia1982']jak chcecie to ja mogę udostępnić swoje konto na wydarzeniu na fb[/QUOTE]

Sylwia, nie podam oficjalnie Twojego konta, bo tak nie można, wysyłanie zaś go każdej pojedynczej osobie jest czasochłonne i dużo się darczyńców wykrusza albo przegapia. Najlepiej konto fundacyjne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Randa']Sylwia, nie podam oficjalnie Twojego konta, bo tak nie można, wysyłanie zaś go każdej pojedynczej osobie jest czasochłonne i dużo się darczyńców wykrusza albo przegapia. Najlepiej konto fundacyjne.[/QUOTE]

ja już kilka postów wcześniej pisałam o tym, że przydałoby się konto fundacyjne do wpłat, bo na prywatne konto raz że nie można a dwa raczej nikt nie będzie chciał wpłacać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']mimiś gdzie znajdę info o tej sterylkowej skarpecie?[/QUOTE]
o tu:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/184498-AKCJA-STERYLIZACJA-WZNAWIAMY-!-Tymczasowe-konto[/URL]
jest jeszcze "kundelkowa":
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/147660-KUNDELKOWA-SKARBONKA!!!Kochajmy-Kundelki!-Razem-możemy-więcej!-POMÓŻ![/URL]

w kundelkowej można szukać pomocy na inne cele :leczenie,karme transport,hotelik...
jestem deklarowiczem obydwu "skarpet"-mogę poprosic o wsparcie[co prawda sterylkowej " krótko,więc nie wiem jak policzą -stali deklarowicze -100% zwrotu,reszta-50%]
sunie trzeba wysterylizować i to priorytet, może mała sunia[szczeniak ] sama łatwiej znajdzie dt?

Edited by mimiś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='soniamalutka']Dziewczyny wracam z lasu.Rano były wszystkie psiaki teraz jak byłam była tylko matka i mała sunia ,chłopaków brak.Poszukiwania trwają zatrudniłam całą rodzinę.[/QUOTE]
O Boże co się mogło z nimi stać????:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Też myślę, zę psiaki zabrali. Moze nie na łańcuch, tylko do obejścia - u nas na wsi zazwyczaj szczeniąt nie przywiązują do budy. Miejmy taka nadzieję, bo nic innego nie pozostaje..[/QUOTE]
Oby do obejścia.
Musimy ratować mamę i dziewczynkę.Jeśli chłopaczki się nie znajdą....

Link to comment
Share on other sites

Są miejsca dla dwóch suczek u Ani,Milvy
Mogą pojechać.Transport zorganizuje ja...
Co potrzeba:
1.złapania i przechowania suczek doslownie na kilka dni,
2.ew podrzucenie do Zambrowa....
3.kasy na sterylke i szczepienia
4.ogloszeń....
Pomózcie a razem nam sie wszystko uda

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za obecność na wątku.Chłopaków niestety nie ma .Dziekuję również za oferowaną pomoc .Ja ze swojej strony mogę zorganizować transport suczek do Zambrowa jeżeli zajdzie taka potrzeba ,Sylwia 1982 obiecała ,że mi pomoże ,pozyczymy kontener od pipi i możemy jechać .Niestety innej pomocy nie mogę zaoferować .:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...