Jump to content
Dogomania

Pieski ze skierniewickiego schronu - czyżby zmierzało ku lepszemu?


Lemoniada

Recommended Posts

Guest Kamcia_14

[quote name='Lemoniada']Zadzwoniłam przed chwilą do zastępcy szefa schroniska popytać się o boksia i dowiedziałam się tyle, że aż nie wiem, od czego zacząć:look3:
Pies trafił do schroniska dwa miesiące temu. Przywiozło go jakieś starsze małżeństwo, które gdzieś wyjeżdżało i nie mogło się nim dłużej opiekować. Ma około dwóch lat, wet nie mówił, żeby był na coś chory, no to co on może powiedzieć? Pies jest spokojny i trochę ułożony (?). I tyle. Cóż on może więcej powiedzieć? Na spacery z nim nie chodzą, to on nie wie, jaki jest jak się go weźmie na smycz. [SIZE=4]Ha. Kamcia, dopisuj8-)[/SIZE][/quote]

Juz się robi ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kamciu, jestem za, a nawet bardzo za :D Zaraz powstawiam na pierwszą stronę zdjęcia nowych psiulków, niedużo, ale cośtam zawsze... Kiepskiej jakości (siatka i zamazane bo z odległości robione) i opisów nie będzie do nich na razie, dojdą z czasem. Wybaczcie, ja początkujący fotograf:oops:
AniuB, cieszę się, że tak sądzisz:) jestem naprawdę miło zaskoczona waszą natychmiastową reakcją, tyle tu psich bied... Jesteście naprawdę wspaniałe:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ta pusia z pierwszego zdjecia przesłodka
moze watro ja jakoś wypromowac oddzielnie - tylko właśnie wiecej zdjeć potzrebne..
kudłacze teraz na topie a jesli ona młodziutka to na pewno szybko ktos sie skusi..:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Kobitki a szczeniorki jakieś macie ?[/quote]
Beka - [COLOR=red][B]MAMY!!! [/B][/COLOR][COLOR=black]I potrzebujemy domków, choćby tymczasowych, na teraz, zaraz, za godzinę! Są dwa maluchy bez matki, czarny i kremowy, przepiękne puchate i misiowate, powinny być spore. Jedzą już same - ich mamusia została zagryziona w ich obronie:-( Widziałam też trzy, szczupłe szczeniaczki, jeden rudo-płowy, drugi czarny, trzeci nie pamiętam:oops: Były też jakieś apatyczne szczeniaki na ogólnym wybiegu dla suczek. Suki ze szczeniakami są trzymane razem ze wszystkimi innymi:mad: I wiesz, ja nie wiem, czy wet zadbał o ich szczepienia, trzeba się dopytać. Pomogłabyś w znalezieniu domków?? Zdjęcia będą w piątek!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zróbcie ja w Ostródskim wątku. W pierwszym poscie imiona psów i najlepiej jedno zdjecie i link do oddzielnych topiców, kazdego psa, wiecej zdjec i jakis opis - wiek, wzrost, pies suka, czy łagodny no i cos o charketrze i jak trafił i kiedy. Bez tego ani rusz. A tak wieksza szansa dla psów

Link to comment
Share on other sites

LALUNA, ja wiem... Ale rzecz ma się tak, że pracownicy sami niewiele wiedzą o charakterze psów:shake: Jak pójdę w piątek wezmę ze sobą zeszyt i będę notowała wszystko, co powiedzą o danym psie. Obawiam się tylko, że nie powiedzą zbyt wiele. Dziękuję pięknie za podpowiedzi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lemoniada']Cioteczki nasze złote, zajrzyjcie na pierwszą stronę...:cool3:[/quote]
Zaglądałam, ale tam nie ma nic o wieku no i mało zdjęć. Pusie by trzeba lepiej obfocić. O ile widać jaki wzrost ma jamnik to Pusia już nie wiadomo i inne psiaki tez nie zawsze. No i osobne wątki by sie przydały. Bedzie wiadomo czy aktualne i czy coś sie dzieje w sprawie tego konkretnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o piątkową wyprawę: mam parę smyczy, obróżki tylko małe mi zostały i jedna dobko-bokserza. Trzeba by wyjść z psami jak się uda, żeby cokolwiek móc o nich powiedzieć, lepsze fotki zrobić.
Musimy się konkretnie umówić, Lemoniadko, bo to potrwa. Proponuję ok. 9 już się wybrać, żeby jak najwięcej psiaków zrobić. Przydałoby się karmy suchej i smakołyków, żeby podchodziły i ładnie się ustawiały, jak modelki ;)
Kamcia, Twoja drukarka bardzo się przyda, bo w mieście można plakaciki rozwiesić. Miałabyś możliwość przejechać się rowerem i powiesić?
Powiem Ci, gdzie już mam załatwioną zgodę.
Arka, myślałam, żeby na plakatach na mieście dawać swoje lub lemoniady tel. bo możemy jakoś z ludźmi się umawiać i zobaczyć ich na żywo, żeby nie wydawać tych psów byle komu bo to bez sensu. W schronisku mają już warunki byle jakie i nie będzie to poprawa losu. Zwłaszcza w przypadku niesterylizowanych suk.
No, i trzeba zacząć myśleć nad jakimś sposobem na fundusze na sterylkę. Dużo czasu upłynie, zanim miasto da, tak podejrzewam.

Link to comment
Share on other sites

Beata_Dobroczynska
[QUOTE]Przepraszam za podpięcie sie pod wątek ale nie chce zakładać nowego na ten sam temat . Poszukuje malutkiego pieska/suczki do towarzystwa dla suni owczarkowatej , która bardzo lubi sie opiekowac malymi psiakami .
Pieski beda przebywać w ogrodzie wiec jamnikowate i krótkosierstne odpadaja. Informacje z okolic W-wy poszukiwane poniewaz w tej chwili nie mam mozliwosci wyjazdu w dłuższą trasę. [/QUOTE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5087867#post5087867[/URL]

moze macie cos takiego u siebie i zaprezentujecie

Link to comment
Share on other sites

Guest Kamcia_14

[quote name='zasadzkas']Jeśli chodzi o piątkową wyprawę: mam parę smyczy, obróżki tylko małe mi zostały i jedna dobko-bokserza. Trzeba by wyjść z psami jak się uda, żeby cokolwiek móc o nich powiedzieć, lepsze fotki zrobić.
Musimy się konkretnie umówić, Lemoniadko, bo to potrwa. Proponuję ok. 9 już się wybrać, żeby jak najwięcej psiaków zrobić. Przydałoby się karmy suchej i smakołyków, żeby podchodziły i ładnie się ustawiały, jak modelki ;).[/quote]

Też bym chciała pojechać :cool1: :roll: . O ile nie bedę przeszkadzać !
Mam obroże , smycze , i inne psie przyrządy w dobrym stanie :loveu: . A smakolykow muuuuuultum ! :loveu: YYyy .. worek :evil_lol: . Aparat również posiadam .

[quote name='zasadzkas']
Kamcia, Twoja drukarka bardzo się przyda, bo w mieście można plakaciki rozwiesić. Miałabyś możliwość przejechać się rowerem i powiesić?
Powiem Ci, gdzie już mam załatwioną zgodę. [/quote]

Oczywiście mogłabym przejechać się po mieście i rozwiesić plakaty ;) .
I wydrukować je również .

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie dotyczące suni na pierwszym zdjęciu ,tej ala ponka,jaki ma charakter,czy miała styczność z kotami itp.wlazła mi do łba i wylez nie może ,myslałam o Dt.ale mam tyle zwierzów i boje się czy ona nie bedzie chciała ich zjeść...myslałam oniej lub o jamnisi ,ale nie mam gdzie od izolować dlatego prosze napiszciemi ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...