Jump to content
Dogomania

MAŁE CZARNE prawie zamarznięte z ZASPY - cudny 4 mies. MIŚ szuka domu od dziś


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Olka nawet nie wiesz jak klęłam w pracy, az ludzie sie dziwili, bo rzadko to robie. Pani raczyła dzisiaj po południu napisac mi maila na prywatną poczte co do niej mogłam wejść za 3 dni. Podpisali przeciez,że od razu poinformują jakby sie coś stało. Już nie wspomne o wspaniałym pomyśle spuszczenia go ze smyczy po dwóch tygodniach. No przecież to masakra jakas.:angryy: Musiałam wziąć na uspokojenie. Teraz wróciłam z poszukiwań, ale niestety nic.:-(

Link to comment
Share on other sites

Mamma mia - teraz to nawet nie wiadomo w jakich rejonach chłopaka szukać :-( A ciekawe czy państwo się włączyli do poszukiwań??

A młody wreszcie się zachował jak normalny szczeniak - tzn nie wytrzymał rano zanim się ubiorę i zesiurał się w przedpokoju. Ale grzecznie na gazetkę. A dodać muszę, że ostatnie siuranko było wczoraj koło godz 15.
Wczoraj kiedy mały zeskakiwał z fotela usłyszałam dźwięk stuknięcia czegoś na podłogę - własnie małemu wypadł ten kiwający się ząbek. Czyli teoretycznie można wracać na suchą karmę. Ma szczęscie, że mi jeszcze jedna porcja mieska z ryżem i marcheweczką zostala na dziś.

Moniko :loveu: - dzięki za furę ogłoszeń . Własnie miałam już wczoraj wieczorem jeden telefon - pani z Zawoji. Mieli własnie takiego samego pieska ale im "zdechł" (jak słyszę to słowo to zaraz jakoś mnie to źle nastawia do człowieka). Dom z dużym ogrodem. Ale jak usłyszeli o wizycie przedadopcyjnej, to pani stwierdziła, że oni nie mają na to czasu, bo są przed ślubem córki i maja sporo załatwień. No to pytam - jak w takim razie chcą znaleźć czas na szczeniaka, który - tak jak czytali w ogłoszeniu, wymaga trochę zajmowania się nim. No tak, no ale, no przecież.,.. a w tle głos męża - stać nas na chowanie psa. Na szczęście ta wizyta przedadopcyjna stała się progiem nie do przejścia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']No ale pluszak w dużym ogrodzie zamoknie[/QUOTE]

[quote name='Nutusia']Ale potem wyschnie. I nie będzie chorował, uciekał, gryzł, kopał dziur w ogrodzie, łapał sąsiada za nogawkę itp. A jak się mocno ubrudzi, to się go do pralki wrzuci i znów będzie można jako ozdobę do ogródka wystawić.[/QUOTE]

Dokładnie tak!

Link to comment
Share on other sites

Młody wreszcie zaczyna się trochę bawić. Zaczyna łapać ząbkami leciutko za palce, zaczyna obgryzać resztki frędzli z narzuty (których nie dojadł Frankenstein ;)), zaczyna podgryzac plecionkę sznurkową. No i już wedruje swobodnie po domu, oczywiście z tendencją do natychmiastowego powrotu pod fotel w razie jakichś niespodziewanych ruchów, czy dźwięków

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Dziś byłam cały dzień poza domem, nic na szczęście nie znalazłam, ale za to nie mam dobrych wieści ws. naszej collinki z połamaną łapą :( Dobrze, ze chociaż tu lepiej.[/QUOTE]

Co się dzieje?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']Co się dzieje?![/QUOTE]

O collince masz na ogólnym wszystko napisane...:shake:
[h=1][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/106655-Stowarzyszenie-Obrona-Zwierz%C4%85t-jeste%C5%9Bmy-OPP-przeka%C5%BC-nam-1-podatk-pom%C3%B3%C5%BC-zbudowa%C4%87-azyl/page248"]Stowarzyszenie Obrona Zwierząt-jesteśmy OPP-przekaż nam 1% podatk-pomóż zbudować azyl[/URL][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika .']O collince masz na ogólnym wszystko napisane...:shake:
[B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/106655-Stowarzyszenie-Obrona-Zwierz%C4%85t-jeste%C5%9Bmy-OPP-przeka%C5%BC-nam-1-podatk-pom%C3%B3%C5%BC-zbudowa%C4%87-azyl/page248"]Stowarzyszenie Obrona Zwierząt-jesteśmy OPP-przekaż nam 1% podatk-pomóż zbudować azyl[/URL][/B]

[/QUOTE]

Dzięki, nie mogłam odszukać...

Link to comment
Share on other sites

Witam. Właśnie przekierowałam Pana z kamienicy na Gertrudy na Taja bo mój Sigur ma już dom, a był podobny to jak będa w miarę sensowni ludzie to podam numer ten co w ogłoszeniach.
Tylko mam prośbę żeby porządnie z nimi pogadać przez telefon, bo ja zadaję tylko kilka standardowych pytań, a wiadomo , że jak się zna psa to się wie lepiej o co zapytać itp.
DoPi kurcze ale mi przykro z powodu Korka, a w schronie go nie ma?Teraz to nie wiadomo gdzie szukać, kurcze...

Link to comment
Share on other sites

U nas dobrze, coraz lepiej. Mały palaszuje kurczaczka z marchewką i ryżem aż mu się uszy trzęsą. Wyluzował się aż chyba za bardzo, bo mu sie już zdarza zesiurac w domu. Zaczyna delikatnie zaczepiać Amige - pląsa koło niej zaczepnie pokazujać - tu jestem tu jestem, zobacz :-)
Piłeczka nadal powoduje ucieczkę w bezpieczne miejsce, ale tekturowe rolki po papierze toaletowym i gazetki służące za podkłady się baaardzo fajnie drze na strzępki.Na spacerkach w dzień jest juz o wiele śmielszy, truchta koło Amigi - fajnie to wygląda jak się widzi dwie dupki - jak Flip i Flap. Ale wieczorem, ajk już jest ciemno, to jest jeszcze bardzo zestresowany. Zatrzymuje się co chwilka i lustruje teren dookoła i wtedy z załatwieniem się sa problemy.Ludzi też raczej omija z daleka. Jak ktoś przyjdzie nowy do domu to młody dekuje się pod fotelem i szczeka. Dopiero po dłuższej chwili powoli wystawia czujki spod fotela

Link to comment
Share on other sites

Oj, to przyjdzie Ci teraz prowadzić "dom otwarty", celem socjalizacji małego dzikuska.
A może ciasteczka wątróbkowe made in ciocia Gusiaczek by pomogły przy wychodzeniu Tajka z "budy"? ;)
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242153-Ciasteczkowo-Ekspres-!!!-dla-Majeczki-bazarek-do-19-04-2013"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-do-19-04-2013[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...