Jump to content
Dogomania

MAŁE CZARNE prawie zamarznięte z ZASPY - cudny 4 mies. MIŚ szuka domu od dziś


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']ahaaa to tutaj jest mój sznur duży!!!! co ja się naszukałam go :lol:
[/QUOTE]

Bo my tak znienacka nocą się pojawiamy we wszystkich dogomaniackich domach i podwędzamy wszystko, co nam się przyda, albo i nie :evil_lol:

[quote name='eliza_sk']Nie wiem na ile zobowiązujące było to zapytanie, więc nie bacząc na nie działajmy ;)[/QUOTE]
Ja nie baczę na tego akurat "zaineteresowanego (albo i nie) tylko tak na wyrost dywaguję :-)

Link to comment
Share on other sites

O matko - a to zagwozdka! :)

Tajek, nie obraź się chłopaku, ale nasz "gigant" Duszka zbiera grosiki na operacje i całą resztę... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242151-Dla-DUSZKI-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-ciuszki-kosmetyki-do-24-04[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Jak nie zapomnę oczywiście, bo mój łeb ostatnio jakiś dziurawy jest.
Elizko - melduję posłusznie, że muszę jutro nabyc drogą kupna karmę dla małego żarłoka, bo wyskrobuję juz z dna pomerlinkowego wora.[/QUOTE]

Jasne, "czykilówkę" nabędziesz ? Weź fakturkę z zoologa, oki ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA'] (nie bardzo kumam co ma kastracja do długości łap )[/QUOTE]
"Zaburzenia wzrostu są jedną z najczꜶciej wymienianych negatywnych konsekwencji wczesnych kastracji i sterylizacji. W piœśmiennictwie na ten temat można spotkać dane na temat nieprawidłowoœci rozwoju układu kostnego u psów i kotów poddanych gonadektomii przed osiągnięciem dojrzałoœści płciowej. Nieprawidłowy rozwój szkieletu u wcześœnie wykastrowanych zwierząt tłumaczy się przede wszystkim zaburzeniem w dojrzewaniu osteoklastów, wywołanym brakiem hormonów płciowych. Z opóŸźnienia aktywnoœści osteoklastów wynika opóźniony zanik chrząstek nasadowych w koœściach długich, co przyczynia się do nadmiernego ich wzrostu zarówno u samców, jak i u samic psów różnych ras."

Edited by skrzeli
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AMIGA']Ja też jestem zwolennikiem kastracji w trochę późniejszym czasie, ale fakt, że on ma oba jądra schowane w brzuchu mnie dopinguje do wcześniejszej konsultacji u dr Tłustochowicza. Zobaczymy co powie doświadczony wet.[/QUOTE]
No jak jest wskazanie medyczne takie jak wnętrostwo obustronne to już całkiem inna sprawa :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...