Jump to content
Dogomania

Psie dziecko z wyrokiem amputacji, pomóżcie


pati851

Recommended Posts

[quote name='kakadu']ok, to ja poczekam bo z fb jestem na bakier;
dr janicki może nie robi nic za darmo, ale dojazdy do bieżyńskiego, o którym słyszałam mnóstwo pozytywnych opinii, też nie będą tanie; a do wawy macie bliżej...
ale oczywiście nie namawiam;[/QUOTE]

Dlatego zaproponowałam najpierw konsultację telefoniczną z przesłaniem wyników badań mailem :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 268
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kakadu']ja nic nie dostałam i na wątku też nic nie ma; wizytę mamy pojutrze jakby co;[/QUOTE]
Właśnie ,wygląda na to że opiekunowie Tereski nie są tak naprawdę zainteresowani leczeniem.
Nie jestem gołosłowna - wystarczy prześledzić wątki Tusi i Marianka - zdawałoby się - przypadki ewidentnie do amputacji,a psiaki są zdrowe.Ale też opiekunowie walczyli o to żeby tak było

Link to comment
Share on other sites

Pati, tu masz nr do dr Bieżyńskiego: [COLOR=#292929][FONT=Verdana]tel. kom. 601 796 780. Dr Bieżyński przyjmuje w klinice w poniedziałki i czwartki od 17-20, więc myślę, że wtedy najlepiej zadzwonić, choć niekoniecznie. Przedstaw Mu sytuację, tylko zaznacz, że jest to psiak bezdomny, że jesteś prywatną osobą, która walczy o niego, że zaproponowano Ci operację za 4000zł, ale Cię najzwyczajniej w świecie na to nie stać, poza tym, że chcesz, żeby amputacja była ostatecznością i czy możesz się z nim skonsultować na odległość, wysyłając zdjęcia na maila, zw na to, że psiak jest kilkaset km dalej. A potem musimy czekać....[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*zaba*']dziekuje za potwierdzenia, czy bazarki nadal potrzebne?[/QUOTE]
Co prawda nie ja jestem osobą decyzyjną,ale śmiem twierdzić że na pewno tak.
Mam nadzieję że operacja ratująca nóżkę Tereski jednak będzie,a poza tym potrzebna kasa na hotelik

Link to comment
Share on other sites

Dodalam bazar na fb.
Tam jest zdecydowanie za cicho. Ludzie nie beda wspierac psa, jesli nie maja wiesci na bierzaco i nie otrzymuja odpowiedzi na pytania. Wyglada to poprostu niepowaznie...
Szkoda, bo przeciez kazda zlotowka na wage lapki jest.

Link to comment
Share on other sites

byliśmy wczoraj u dra janickiego, niestety tż zapomniał gwizdka ze zdjęciem... :cool3:
porozmawiałam jednak z dr sawaszkiewicz i umówiłyśmy się, że wyślę jej mailem to zdjęcie, a ona podsunie doktorowi;

edit: mail ze zdjęciem wysłany

Edited by kakadu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kakadu']byliśmy wczoraj u dra janickiego, niestety tż zapomniał gwizdka ze zdjęciem... :cool3:
porozmawiałam jednak z dr sawaszkiewicz i umówiłyśmy się, że wyślę jej mailem to zdjęcie, a ona podsunie doktorowi;

edit: mail ze zdjęciem wysłany[/QUOTE]
No to teraz czekamy z niecierpliwoscia na odpowiedz.


Szkoda, ze tak malo wpisow o bohaterce watku. Jakies zdjato by sie przy rowniez :razz:

Link to comment
Share on other sites

dr sawaszkiewicz odpisała; niestety dr janicki jest na urlopie, ale jak tylko wróci to zobaczy zdjęcie;
przedtem mamy czas, żeby skompletowac wszelkie informacje;
poniżej zestaw pytań, które w mailu zadała pani doktor:

- czy zdjęcie było robione tylko w tej projekcji?
- czy znamy historię tej suni?
- czy suczka ma temperaturę?
- czy korzysta z kończyny?
[COLOR=#000000][FONT=times new roman]- [SIZE=3]czy wszystkie pozostałe badania są w porządku (wykonywane były badania krwi (jonogram), usg jamy brzusznej?)

pani doktor napisała, że zdjęcie zdjęcia już zamazuje prawidłowy obraz, a po trzech obróbkach jest praktycznie nieczytelne i niestety nieprzydatne pod względem diagnostycznym;

z doświadcz[SIZE=3]enia wiem, że zawsze robi sie zdjęcia w dwóch projekcjach, więc [SIZE=3]trochę dziwne, że tu była tylko jedna...[/SIZE][/SIZE]
[/SIZE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...