Jump to content
Dogomania

Diboj-po ponad roku w hotelu pojechał do nowego domu :)


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Diboj dostał dzisiaj zastrzyk gotówki - 200 zł :multi::loveu: Iga, nie wiem komu oprócz Ciebie jeszcze dziękować, więc podziękuj w moim imieniu, a raczej Diboja. Potrzebne nam jeszcze 100 zł, żeby opłacić hotel na bieżąco czyli do 10.10. Z bazarku uzbiera się na karmę o której wspominała mi Patrycja.
Marta, proszę uzupełnij rozliczenie. :razz:

Link to comment
Share on other sites

zapraszam na " smaczny bazarek" dla 3 starszych schorowanych psiaków [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247374-Dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-smacznego-kulinaria-II-do-6-10-do-22-00?p=21347923#post21347923"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247374-Dla-ka%C5%BCdego-co%C5%9B-smacznego-kulinaria-II-do-6-10-do-22-00?p=21347923#post21347923[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam przelew na hotel Diboja na kwotę 580 zł :
300 zł za hotelik 10.08 - 10.09
200 zł za hotelik 10.09 - 10.10 ( brakuje jeszcze 100 zł )
80 zł na karmę

czyli Nasz dług na tą chwilę wynosi 100 zł

Martuchny zrobisz rozliczenie? :razz:

Rozmawiałam przed chwilą z Patrycją, w wolnej chwili zrobi zdjęcia, a tych wolnych chwil naprawdę ma mało.. :evil_lol: Z Dibojem zero problemów, chłopak przybrał na wadze, zmężniał. Patrycja mówi, że wydaje jej się, że nawet trochę urósł. :razz:

Link to comment
Share on other sites

To super że już doszły :) będę pamiętać o psiaczku i jak tylko znajdę parę groszy to będę przelewać pieniążki
A jeszcze mam pytanie odnośnie karmy jaką są karmione pieski w schronisku bo koleżanka chciała kupić trochę karmy w ramach tej akcji, która jest teraz organizowana w szkołach. Czy z waszego punktu widzenia lepiej kupić dla piesków w schronisku jeden 15 kg worek lepszej i droższej karmy np puriny pro plan, royala lub acany czy też może w zamian 2x15kg tańszej karmy np pedigree lub chappi? jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Link to comment
Share on other sites

Martuchny przy okazji proszę zanotuj, że doszło 25 zł od heidy.

Co do karmy, ostatnio znajomi wynaleźli karmę Fifi [URL]http://allegro.pl/fifi-sucha-karma-naturalna-2x15-kg-gratis-1-2-kg-i3598240005.html[/URL] pewnie jest lepsza niż pedigree czy chappi. Jaką karmę podają w schronach to nie wiem, ale pewnie tą tańszą. Dziewczyny Ci odpowiedzą na to pytanie zapewne. :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Czyli tak jak myślałam, lepiej kupić więcej psiej karmy ale tańszej niż malutko ale super drogiej, bo co po dobrej karmie jak nie wystarczy dla wszystkich piesków i miski będą puste.
A czy wiecie może czy w schronisku są pieski, które mają alergie pokarmową i mają uczulenie na karmy na bazie kurczaka i wieprzowiny i muszą zajadać np karmę z jagnięciną?
Czy są takie pieski które dostają tylko taką karme ze względów zdrowotnych, może macie jakaś wiedzę na ten temat?
Mam nadzieję, że do Diboja uśmiechnie się niedługo szczęście i znajdzie wkońcu swój wymarzony domek i kochającego właściciela, który już go nie zostawi.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, że tak lepiej ;) Prawda jest taka, że jak pies jest głodny, to zje wszystko... Wiadomo, że lepiej, aby psiaki dostawały karmy ze składników jak najwyżej jakości, ale miejsca typu schronisko niestety nie mogą sobie na to pozwolić. Tu zdecydowanie liczy się ilość, nie jakość...

Trudno w zasadzie stwierdzić, czy w schronisku są jakieś takie psy. Alergie pokarmowe objawiają się w różny sposób, a różne inne choroby mogą dawać podobne objawy. W warunkach schroniskowych często trudno jednoznacznie określić, co danego psiakowi dolega (czasem nawet, któremu psu coś dolega).
Wiem, że przykładowo specjalistyczną karmę (w miarę możliwości) dostają psy z chorymi nerkami, dolegliwościami stawowymi, wychudzone, wyniszczone, szczeniaki oraz psy starsze ;) O psach - alergikach nic mi nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...