Jump to content
Dogomania

X Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków 2013


FredziaFredzia

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To w takim razie podpowiedzcie mi, kiedy chcielibyście mniej więcej (Lipiec? Sierpień?) no i w jakim miejscu? Tam gdzie w tamtym roku?
Olek mi gdzieś podsyłał linka tego ośrodka, ale zagubiłam - wyślij proszę jeszcze raz!

No i podeślijcie linka tym osobom co byli w tamtym roku, bo ja nie byłam i nie wiem.... ;) Może się zdecydują jeszcze raz.

Link to comment
Share on other sites

Lipiec? Połowa/koniec? W sierpniu ostatnio było zimno...ale jak tera jest kwiecień śnieżny to ...już nic nie wiadomo.

Fajnie było w:
Bobolinie, Sierakowie, Jeleniu.
Przy czym w Sierakowie były najlepsze tereny spacerowe i piękne jeziora. Fajnie byłoby tam wrócić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Lipiec? Połowa/koniec? W sierpniu ostatnio było zimno...ale jak tera jest kwiecień śnieżny to ...już nic nie wiadomo.

Fajnie było w:
Bobolinie, Sierakowie, Jeleniu.
Przy czym w Sierakowie były najlepsze tereny spacerowe i piękne jeziora. Fajnie byłoby tam wrócić.[/QUOTE]


Sierakowo! Tak tak zdecydowanie tak-bede mogła do domu na piechotkę wrócić :evil_lol:
tereny są świetne, jeziorek do wyboru do koloru, także jestem jak najbardziej za!
Szczególnie, że ja bede mogła wpaść tylko na kilka godzin-domu nie mogę zostawić, bo TZ nie da rady ogarnać wszystkiego. A jak ktos bedzie chciał to afterpaty u mnie może być :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Bobolin - ośrodek jest tam bardzo fajny - pro psi. Jednak oprócz plaży, morza to nawet porządnego spaceru nie można zrobić (oprócz plażą, ale z tego co pamiętam, niektórym psom przeszkadzał piach, ocierający łapki, do tego gorący)

Sieraków - piękne lasy, fajny klimat... jeżeli szło by znaleźć ośrodek, który przyjmie psiarzy - jestem ZA.
Chyba najlepiej wspominam ten zlot, właśnie ze względu na tereny i jeziora.

Edited by Karilka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...