Jump to content
Dogomania

Pan Ząbek - Nie żyje. Za TM.


monika55

Recommended Posts

Problem polega na tym, że tam nikt nie wyciąga wniosków - Ząbek nie jest pierwszym "wypadkiem"

Mało było ostrzeżeń na dogo, że stamtąd regularnie uciekają psy??
Dotychczas życiem przypłacił to Timur - biedny wycieńczony psiak, który podobno ledwo umiał ustać na łapach - przepadł i ślad po nim zaginął; inne były odprowadzane przez sąsiadów, odebrane ze schroniska... i jak zwykle stado adwokacin tłumaczyło i rozgrzeszało każdy "wypadek"

Teraz nie żyje Ząbek - czy ktoś się poczuwa do współodpowiedzialności za kolejną bezsensowną śmierć ??

Link to comment
Share on other sites

Na wątku Rikiego od postu 640- natknęłam się na czarnego jamnika który uciekł - zwróciłam uwagę na bezpieczeństwo piesa - co jak widać nic nie dało - przykre :/ [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238879-Strasznie-zabiedzony-jamnikowaty-staruszek-POTRZEBUJE-DOMU!!!/page26[/url]

Link to comment
Share on other sites

Na wątku Rikiego od postu 640- natknęłam się na czarnego jamnika który uciekł - zwróciłam uwagę na bezpieczeństwo piesa - co jak widać nic nie dało - przykre :/ [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238879-Strasznie-zabiedzony-jamnikowaty-staruszek-POTRZEBUJE-DOMU!!!/page26[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizia mizia']aliga co miałam udokumentować to ze pies uciekł - sama pani stzw to potwierdziła . Może miałam pstrykać fotki osobom , które się podpytywałam co i jak - następnym razem spisze też nr dowodów - będą rozmowniejsze.[/QUOTE]
ktory to juz Twoj nick na dogo? Uczciwi nie zakladaja po kilka nickow, bo nie maja nic do ukrycia, nawet jesli zdarzyly im sie wpadki. Trzeba miec cywilna odwage przyznac sie do wlasnego bledu, a to bardzo niewielu potrafi, miedzy innymi Ty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']ktory to juz Twoj nick na dogo? Uczciwi nie zakladaja po kilka nickow, bo nie maja nic do ukrycia, nawet jesli zdarzyly im sie wpadki. Trzeba miec cywilna odwage przyznac sie do wlasnego bledu, a to bardzo niewielu potrafi, miedzy innymi Ty.[/QUOTE]
To jest mój pierwszy i jedyny nick. Może pani się przyzna do błędu że pomyliła mnie pani z kimś innym . Jak już pisałam jeżeli ktoś chciał zweryfikować kim jestem zapraszam na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']ktory to juz Twoj nick na dogo? Uczciwi nie zakladaja po kilka nickow, bo nie maja nic do ukrycia, nawet jesli zdarzyly im sie wpadki. Trzeba miec cywilna odwage przyznac sie do wlasnego bledu, a to bardzo niewielu potrafi, miedzy innymi Ty.[/QUOTE]
Wiesz tutaj jestesmy anonimowi,kazdy moze wejsc i napisac co chce,dlatego w tym przypadku wazne sa dowody.
Psy uciekaja czasami maja niesamowite pomysly,zeby poczuc wiatr we wlosach nie jestes w stanie byc z psem 24h

Link to comment
Share on other sites

To ja jestem odpowiedzialna za umieszczenie tam Ząbka. Teraz jak widzę jest ruch. Jak Ząbek potrzebował pomocy, były tu pustki. Szkoda, że jak szukałam pomocy dla psa to nikogo nie było. Ostrzeżeń też nie. Jeździłam tam często, jeździły wolontariuszki z naszego schroniska. Widziałam zadbane, wyleczone moje psy. Nie mam czasu latać po dogo i śledzić afery. W schronisku pies już by nie żył dawno, a tam miał podarowany rok dobrego życia.
Patrze na to ze swojego punktu widzenia. Byłam tam, wdziałam, nasi wolontariusze także bywali.
Przeżywamy wszyscy śmierć Ząbka ale życia nikt mu nie wróci. Jestem na dogomani już długo i widziałam wiele afer.Kto nigdy nie miał zaskakującego przypadku ze swoim zwierzem, niech walnie kamieniem. Także i we mnie. Bo szukam ratunku dla nie adopcyjnych psów. Prawie nigdy nie korzystałam z dt lub hoteli. Pierwszy raz skorzystałam. I proszę. Błąd? Niech sobie umierają po cichu w schronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']To ja jestem odpowiedzialna za umieszczenie tam Ząbka. Teraz jak widzę jest ruch. Jak Ząbek potrzebował pomocy, były tu pustki. Szkoda, że jak szukałam pomocy dla psa to nikogo nie było. Ostrzeżeń też nie. Jeździłam tam często, jeździły wolontariuszki z naszego schroniska. Widziałam zadbane, wyleczone moje psy. Nie mam czasu latać po dogo i śledzić afery. W schronisku pies już by nie żył dawno, a tam miał podarowany rok dobrego życia.
Patrze na to ze swojego punktu widzenia. Byłam tam, wdziałam, nasi wolontariusze także bywali.
Przeżywamy wszyscy śmierć Ząbka ale życia nikt mu nie wróci. Jestem na dogomani już długo i widziałam wiele afer.Kto nigdy nie miał zaskakującego przypadku ze swoim zwierzem, niech walnie kamieniem. Także i we mnie. Bo szukam ratunku dla nie adopcyjnych psów. Prawie nigdy nie korzystałam z dt lub hoteli. Pierwszy raz skorzystałam. I proszę. Błąd? Niech sobie umierają po cichu w schronie.[/QUOTE]
Moniko nie zarzucaj sobie niczego, to dzieki Tobie Zebol mial podarowany 1 rok zycia, Hera ktora ja dowiozlam z JZ, a ktora Stoarzyszenie przejelo na swoje utzymanie jest tam juz okolo 5 lat, byl tez Lord od nas kilka lat na utrzymaniu Stowarzyszenia. Z cala odpowiedzialnoscia stwierdzam ze Stowarzyszenie nie jest nastawione na zysk, trudno jednak miec kilka zwierzat z roznych schronisk, na wlasnym utrzymaniu, na to nie moze sobie pozwolic zadna org. pro zwierzeca. Szkoda ze Zebaty skonczyl zycie w takich okolicznosciach, zapewne najbardziej zle czuja sie z tym Iza i Tomek. Kazdemu z nas moze sie przytrafic utrate psa pod kolami samochodu, wystarczy moment nieuwagi, czasem nie mamy na to wplywu.

Link to comment
Share on other sites

Babeczki - to nie jest Wasza wina. Wypadki są wszędzie chodzi tylko o to, że Ząbalek zginął z powodu czyjegoś niedopilnowania. I zasady powinny być według mnie takie, że to hotel w którym się to zdarzyło powinien nas o tym powiadomić.

Link to comment
Share on other sites

To trochę tak,jakbym wysłała dziecko na kolonie,gdzie jedno utopiloby się w jeziorze,drugie uciekło i wpadło pod samochód,trzecie wypilo domestos i umarło,no ale przecież nie da się wszystkich upilnowac.Poza tym te dzieci były z sierocinca,no i dopóki żżyły,to fajnie i wesoło spędziły czas.Zapraszamy na kolejny turnus!

Link to comment
Share on other sites

Cos tu nie tak...
Ząbek wpadl pod auto 26 marca, czyli w srodę. Czy kurier przyjechal w czasie pracy p. Tomka czyli miedzy 10 a 19 ?
Bo kiedy lecznica czynna brama jest otwarta (to jasne, klienci podjezdzaja) Ząbek nie mógl przebywac wtedy na posesji.
Musiał być w domu .
jesli sie myle, niech ktos mnie poprawi...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yumanji']To trochę tak,jakbym wysłała dziecko na kolonie,gdzie jedno utopiloby się w jeziorze,drugie uciekło i wpadło pod samochód,trzecie wypilo domestos i umarło,no ale przecież nie da się wszystkich upilnowac.Poza tym te dzieci były z sierocinca,no i dopóki żżyły,to fajnie i wesoło spędziły czas.Zapraszamy na kolejny turnus![/QUOTE]
Dokładnie tak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnold']A jak rozliczenia Ząbusia?[/QUOTE]
saldo Zabka nie uleglo zmianie pozostalo [COLOR=#ff0000][B]975, 85 zl. [/B][/COLOR]wspolnie z monika musimy zadecydowac na ktorego psiaka wykorzystac, liczymy tez na podpowiedzi darczyncow, Twoje pieniazki nie zostaly jeszcze wymienione na zlotowki, ani zloty wisiorek nie zostal poddany licytacji, zamierzalysmy zlicytowac go na fb na potrzeby Zabka stalo sie inaczej, czekamy takze miedzy innymi na Twoja decyzje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnold']Na pewno znajdziecie jakąś biedę potrzebującą pomocy. Myślę, że licytacja jest ok tylko czy znajdzie się kupiec? Bo to malutkie jest.[/QUOTE]
Mamy z jastrzebskiego schroniska dwie bidy o ktorych ja wiem
1.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251290-Fionka-staruszka-kt%C3%B3ra-nadzieje-straci%C5%82a-dawno[/url]
2.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251501-Pudelek-zamkni%C4%99ty-2-tyg-w-domu-Tragedia[/url]
o pozostalych psach w najwiekszej potrzebie wie monika, bo to Ona jest na miejscu i bywa regularnie w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arnold']Na pewno znajdziecie jakąś biedę potrzebującą pomocy. Myślę, że licytacja jest ok tylko czy znajdzie się kupiec? Bo to malutkie jest.[/QUOTE]

Trzeba wystawić wisiorek na bazarku i rozreklamować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...