Jump to content
Dogomania

Lusia - mix beagla już w swoim nowym DS w Szczecinie


kinga_kinga7

Recommended Posts

[quote name='Pinkee']Super psina! Ale... moja jest najlepsza! :D


Też mam nadzieję, że wszystko będzie ok i niedługo będzie u nas! Wściekła jestem, że jeden człowiek bez rozumu i tyle dodatkowego cierpienia dla Lusi :shake:

Dziękujemy pięknie wszystkim za wsparcie :loveu:[/QUOTE]

wszystkie dziewczyny a zwłaszcza Lusie są kochane i każda jest wyjątkowa:):) moja jest piekna, bardzo posłuszna a to dlatego, że jak ją wzięliśmy była dzika, bardzo mam zaufała i pokochała:) nie chwaląc się zwłaszcza mnie:) nawiasem mówiąc razem śpimy - mój mąż mówi, że jest lepiej traktowana jak on:evil_lol::p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 255
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='danusiadanusia']wszystkie dziewczyny a zwłaszcza Lusie są kochane i każda jest wyjątkowa:):) moja jest piekna, bardzo posłuszna a to dlatego, że jak ją wzięliśmy była dzika, bardzo mam zaufała i pokochała:) nie chwaląc się zwłaszcza mnie:) nawiasem mówiąc razem śpimy - mój mąż mówi, że jest lepiej traktowana jak on:evil_lol::p[/QUOTE]

To historia jak ze mną i z moją kotką, z tym wyjątkiem, że Mucha posłuszna nie jest :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Jestem na zaproszenie :)
Jak przeczytałam o tej trutce na szczury, to aż mnie zmroziło!:crazyeye: Czy wiadomo jak się mała czuje?[/QUOTE]

Wg ostatnich informacji jakie otrzymałam - póki co dobrze, nie ma żadnych objawów zatrucia, ciężko byłby poznać gdyby nie morfologia. Dostaje witaminę K, dziś jadła normalnie i normalnie się zachowuje. Wszyscy jesteśmy dobrej myśli :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danusiadanusia']to się czuje na odległość:):)[/QUOTE]

Taka moja przypadłość - mam zajoba na punkcie zwierzaków :P Mama się śmieje, że gdybym miała takie warunki jak pani Villas to pewnie też bym miała w domu zoo ;)
Mucha upodobała sobie ostatnio spanie na pralce, a łazienkę mamy nieogrzewaną, więc specjalnie kupiłam farelkę, żeby jej dogrzać - teraz stamtąd nie wychodzi :D

Co do Lusi to jutro/pojutrze powinnam mieć jakieś nowe zdjęcia, ale maleńka nadal czuje się OK! ;)
Dziś mam strasznie smutny dzień, bo ciągle sobie myślę, że Lusia już by była z nami, gdyby nie to niemyślące babsko.. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinkee']Jeśli to do mnie to nie wiem kompletnie, już dziś nie chcę dzwonić, ale jutro dopytam :)[/QUOTE]
zebym mogła na bazarku cos napisac

ustal z załozycielka watku KIngą jak sie dowiecie ok ile ??noi jaki stan zdrówka a fota by sie przydała z kliniki

Link to comment
Share on other sites

Póki co ok, wygląda na to, że reakcja była wystarczająco szybka. Lusia jest pod stałym nadzorem i cały czas dostaje leki, ale wszyscy wierzymy, że obejdzie się bez szwanku :)
Jutro mam dostać jakieś nowe wiadomości i zdjęcie z lecznicy :)

Dziękujemy za zainteresowanie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...