Jump to content
Dogomania
kiyoshi

KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM

Recommended Posts

Odwiedzam sciskam stokroc lapenki wszystkie

przecudne  i z radoscia wielka czytamy ogladamy

podziawiamy i kibicujemy

zdrowka zdrowka zdrowka images?q=tbn:ANd9GcTQd5kxMbxFg4EC-qOyVq5

najlepszego dla calej druzynki

Kiyoshi, Nadziejko, witajcie! 

17 godzin temu, kiyoshi napisał:

A jak mijają wakacje?

Póki co leniwie, dom, praca, ale liczymy że we wrześniu uda nam się wyrwać. Gdziekolwiek, byle znaleźć nocleg z trzema psami :) 

Cieszymy się bardzo, bo udało nam się znaleźć domek letniskowy, dla nas i psiaków na 10 dni. Szukałam gdziekolwiek gdzie nas przyjmą z psamy i padło na... Kaszuby! Nie wiem jak te biedne psiaki zniosą podróż, zwłaszcza Ronnie, ale damy radę. Domek jest samodzielny, z łazienką i aneksem kuchennym i co najważniejsze - w zupełniej głuszy, dookoła tylko lasy i jeziora, żadnych większych miast :) Dzicz, która nam bardzo odpowiada. Ale to dopiero na przełomie sierpnia i września, no i jakie rzeczywiście będą warunki, to się okaże.

Póki co czekamy na ten wymarzony wyjazd, a u nas chłodno, deszczowo, czyli idealnie na spacery! :D Tak sobie łazimy.

Cudne, choć Arija to straszna baryła. Je karmę light, w dodatku nie więcej niż połowę porcji, nie dostaje już nawet smaczków, a nadal tyje. Hormony :( Właściwie to ona i Saxon jedzą tyle co Ronnie, mniej niż powinny zgodnie z zaleceniem producenta. Saxon 2 kg na tej diecie stracił, Ronniak to szczypior niezależnie ile by nie zjadł, a Arija wielka beka. Mam nadzieję tak ją przegonić po Kaszubach, żeby wreszcie coś zrzuciła. W domu to tylko leżenie i sępienie:

083a3da3240b2905med.jpg

Alez serce raduja takie przecudne prawdziwie przecudne widoczki lapeczki hoho

pozdrawiamy stokroc Fotolia_983807_Sa.jpg

a wypocznijcie za wszystkie czasy jez8.gif

Neelith zrob Arji badanie hormonow tarczycy

Moja Gaja tez miala tak ze malo co jadla w dodatku karme light a ciagle tyla i okazalo sie ze miala za niski poziom hormonow

Stadko cudne! I Saxonik jaki szczesliwy maszeruje przy Ronnim

O 19.07.2016 o 19:54, Neelith napisał:

Dzięki za radę! Będę niebawem szczepić to rozpytam weta co i jak. 

warto spróbować:) moja mama chyba z 5 razy dostała opieprz od weta, że Gaja za gruba...ciągle upierała się, że pies naprawde mało je i ona tego nie rozumie!

w końcu wetka stwierdziła, że może jednak coś jest nie tak...

Gaja po 3 miesiącach brania leków ma już prawie w normie poziom hormonów:) mama mówi, że chudnie i jest coraz żwawsza:)

Oczywiście lepiej, żeby Twoja Arja była zdrowa :) ale- podpytaj;) i saxona wyściskaj ode mnie!

Kiedy będą wakacje??

Saxon też się zaokrąglił, ale u niego rezultaty diety już są widoczne. A Arija dalej nic, więc mam podejrzenia co do hormonów. Jeszcze zobaczymy jak na weekendowym ważeniu wyjdzie, jeśli nic nie zrzuciła, to coś jest nie tak.

Wakacje dopiero na koniec sierpnia i początek września. Tyle czekania! A ja chętnie już bym się wzięła za wypoczywanie :P Tymczasem psiory nie wiedzą co je czeka :)

Matka, a co to te Kaszuby? Da się to jeść??

1ab8b97aae26376agen.jpg

Co masz? Dasz? Daj!

23d5b354514b4adcgen.jpg

Nie wierć się matka, chcemy spać!

3f6515e28f5fd2ecgen.jpg

Taką mamy myszkę w kompostowniku. Już się nie dziwię czemu kot sąsiadów cały czas nam na placu siedzi i psy wnerwia :)

a56c178c63bc43e0gen.jpg