Jump to content
Dogomania

W Hałabajówce czyli co w słomie szczeka :)


zerojeden

Recommended Posts

[quote name='Hałabajówka']Bardzo się cieszę że dług spłacony :multi:

Pani chce zaświadczenie że Sonia nie jest agresywna i nie będzie.[/QUOTE]

A zaświadczenia że jutro nie będzie padal deszcz nie chce? Rozumiem, że mozna potwierdzić ze teraz nie jest. Ale w przyszłości?

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie naprawiłam przeglądarki i mam dogo ;)

Nikt o kudłatą Sonię nie dzwonił. O drugą były 3 telefony ale nie oddzwoniły gdy się dowiedziały o PA.

Sonia astka była umówiona na sterylkę i zrobiła taki numer że dostała cieczkę i teraz trzeba czekać ;( jestem załamana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Ludzie nie czytają ogłoszeń :) Wyraźnie jest napisane, że musi się odbyć wizyta i podpisanie umowy.[/QUOTE]

Nie czytają zupełnie bo nawet kiedyś zadzwoniła Pani i pyta czy to pies czy suczka gdzie jak byk jest napisane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Ludzie nie czytają ogłoszeń :) Wyraźnie jest napisane, że musi się odbyć wizyta i podpisanie umowy.[/QUOTE]

Obieżyświat, nie tylko na ten temat nie czytają. Tak, jak pisze Hałabajówka, potrafią zapytać czy pies czy suczka albo w jakim wieku pomimo tego, że jak byk napisane.
. Najczęstsze telefony jakie się zdarzały, to: "Dzień dobry dzwonię w sprawie psa"-"Ale jakiego psa, bo robiłam troszkę ogłoszeń i muszą Państwo sprecyzować"-"Niestety nie wiem, bo już zamknąłem/zamknęłam ogłoszenie". Nie brzmi mi to jak osoba, która się w danym psie zakochała, która bardzo by chciała, żeby to był członek jej rodziny, skoro nawet nie wiem w sprawie jakiego psa dzwoni....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...