Jump to content
Dogomania

Było bardzo dramatycznie, ale to już przeszłość. Misia i Misiek w nowych domach "


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pomóżpomagać']Jamnis a 15 lub 13???
Szybka decyzja jest miejsce dla Miski!![/QUOTE]
To zdecydowanie mniej, ale i tak wychodzi ok. 400 zł miesięcznie. Ja na razie nie mogę wziąć na siebie stamtąd kolejnego zwierzaka, bo od początku roku "adoptowałam" już z Jedlicza 2 koty i 3 psy. Potrzebna byłaby osoba, która podpisze umowę adopcyjną i zajmie się całą logistyką...
W tej chwili nie mogę podjąć decyzji, bo jest jeszcze plan B, a tego czy wypali dowiemy się dopiero w poniedziałek po rozmowie z gminą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']
Dominika Ty jako hmmm najbliżej i najlepiej znająca Miśke, masz wiecej info więc podejmi decyzję ja się nie będę wtrącała :) w hoteliku czekaja na nasz tel...[/QUOTE]

Ja Miśkę widziałam raz w życiu przez 15 min, więc tyle co nic. Już pisałam wyżej, że jest plan B, ale musimy poczekać do poniedziałku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pomóżpomagać']A co to za plan B? mozecie sie nim podzielić? bo my tutaj troche ludzi angazujemy, szukamy Dt i w sumie zawracamy innym glowę... a sami nie wiemy na czym stoimy :)[/QUOTE]
Chodzi o to, żeby znowu nie odwalać za gminę całej roboty i do tego na własny koszt, tym bardziej, że nie ma z czego. Angażowanie się w szukanie Miśkom BDT albo DS jak najbardziej wskazane, ale jeśli chodzi o płatne hoteliki to poczekajmy do poniedziałku, bo jest pewna propozycja, ale wtedy koszty poniosłaby gmina, a nie wolontariusze-frajerzy, jak pewnie urzędnicy o nas myślą.

Link to comment
Share on other sites

Hotelik "Mokry nosek" nie jest tak drogi. Ja płacę poniżej ponieżęj 400 zł, a za dwa psiaki, może byłoby taniej. Dowiem, się czy są miejsca wolne i ile by to kosztowało. Dajcie tylko znać, czy mam się starać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Niestety nic dzisiaj nie załatwiliśmy, bo gmina ma jakieś ważne sprawy i urwanie głowy, więc nie mają teraz czasu zająć się psami. :shake:. Kazali dzwonić w środę...[/QUOTE]
Boziu żeby pomogli....
Spycholandia oby nie trwała bez końca...

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, pomyliliśmy się straszliwie pisząc, że psy nie są ze sobą za bardzo związane. Dzisiejsze odbieranie z przechowalni Misi to był jeden wielki DRAMAT, to rozstanie jest dla nich wielką tragedią...:-(
Olbrzymia rozpacz, wycie, skomlenie jednego i drugiego psiaka. Misiek skakał na siatkę i chciał się za wszelka cenę wydostać, Misia zapierała się z całych sił, nie chciała opuszczać przyjaciela.... Całe szczęście, że przy tym nie byłam, bo serce by mi chyba pękło...
Teraz Misia jest już w domu, w ciepełku, ale bardzo nieszczęśliwa. Zupełnie nie wiemy co robić :shake:
Misiek ma jutro jechać do Azylu u Majki do Wysokiej Strzyżowskiej, nie jest to idealne rozwiązanie, bo wciąż nie ma domu, ale lepiej żeby trafił do Majki, niż do schroniska...
Może miałyście już do czynienia z podobną sytuacją, bo my pierwszy raz i trochę nas to przerosło :-(

CO ROBIĆ ??????????????????

Edited by JaMnIŚ_Jogi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='JaMnIŚ_Jogi']Słuchajcie, pomyliliśmy się straszliwie pisząc, że psy nie są ze sobą za bardzo związane. Dzisiejsze odbieranie z przechowalni Misi to był jeden wielki DRAMAT, to rozstanie jest dla nich wielką tragedią...:-(
Olbrzymia rozpacz, wycie, skomlenie jednego i drugiego psiaka. Misiek skakał na siatkę i chciał się za wszelka cenę wydostać, Misia zapierała się z całych sił, nie chciała opuszczać przyjaciela.... Całe szczęście, że przy tym nie byłam, bo serce by mi chyba pękło...
Teraz Misia jest już w domu, w ciepełku, ale bardzo nieszczęśliwa. Zupełnie nie wiemy co robić :shake:
Misiek ma jutro jechać do Azylu u Majki do Wysokiej Strzyżowskiej, nie jest to idealne rozwiązanie, bo wciąż nie ma domu, ale lepiej żeby trafił do Majki, niż do schroniska...
Może miałyście już do czynienia z podobną sytuacją, bo my pierwszy raz i trochę nas to przerosło :-(

CO ROBIĆ ??????????????????[/QUOTE]

jezu jak to czytam to ryczę jak bóbr ,serce na kawałki rozdziera ....
Matko ,ale co zrobić ? Skoro sunia ma dom a dom i tak nie wezmie Misia to przecież i tak musza byc oddzielnie ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='funia']Trzeba wziąc ten dom moze na uczucia ...,ze tak za sobą tęsknia ...ze to miłość i przyjazn ,której nie da się rozerwać ....No nie wiem ,pisze juz moze głupoty ale jestem załamana tym rozstaniem ,[/QUOTE]
Osoba, która wzięła Misię była przy tym rozstaniu i ryczała jeszcze bardziej niż my, bo działo się to przy niej. Gdyby miała możliwość, to wzięła by Miśka bez wahania, ale absolutnie NIE MOŻE wziąć obu psiaków i wcale nie ma serca z kamienia, tylko...nie może...i nie chodzi o kasę. Jeżeli znajdzie się dom dla obu psiaków, to oczywiście Misia by zamieszkała razem z Miśkiem, ale musiało by to nastąpić bardzo szybko, żeby Misia nie zdążyła przywiązać się do nowej pani. W o wiele gorszej sytuacji jest Misiek, jego nikt dzisiaj nie przytuli :-( Spotkały go już dwie tragedie, a jutro znowu ktoś obcy go weźmie i zawiezie do kolejnego obcego miejsca...:-(

Link to comment
Share on other sites

Strasznie zal mi tych psich przyjaciol :-( Co one teraz przezywaja :shake: Nie wiedza przeciez, ze ludzie robia to co moga zrobic,ze ratuja przed najgorszym.

Czy psinki nie moglyby razem zamieszkac w azylu do ktorego ma pojechac Misio? Rozumiem, ze aktualny domek Misi to BDT, czy tak?

A moze ktos z rodziny tej pani lub po sasiedzku dalby sie namowic na Misia? Tak trafilo sie 2 siostrzyczkom Fancie i Fidze.Mieszkaja w niedalekiej odleglosci od siebie ale "rodzinnie" wiec spotykaja sie ze soba raz na jakis czas.

Edited by dusje
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...