Jump to content
Dogomania

Zjadał psy!!!!!


Elizusiek

Recommended Posts

[quote name='Sabina02']You may think whatever you want, just as I may... but the caps lock is completely unnecessary - it means yelling, and I am not deaf...[/quote]

There is no need to shout to someone if she understand what one was talking about (u r right I should have not used the caps lock)

ps. by the way I`m polish :lol: :lol: :lol: and pls lets end this subject...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 226
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agnieszka i Ogiś']Przeżućcie sie prosze na polski bo z angola mam 4! :evil_lol:[/quote]

to zmien sobie w profilu miejsce zamieszkania na np Madryt to Sabina bedzie do Ciebie pisac po hiszpansku ;) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Czytalam uwaznie... Cytowalam Ciebie dlatego ze to byla Twoja sugestia...

[/quote]

to na drugi raz czytaj ze zrozumieniem bo sugestia sugestia ale pisalam zupelnie do kogos innego ... ale Ty musisz najwidoczniej miec zawsze ostatnie zdanie prawda ;) (chyba temu juz nie zaprzeczysz ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Na dwa lata więzienia w zawieszeniu na cztery i grzywnę skazał krakowski sąd mieszkańca Słomnik, oskarżonego o zabicie dwóch psów. [/B]

Policjanci w jego domu znaleźli okaleczone zwierzęta i słoiki z psim smalcem. Kilkanaście innych zwierzaków było przywiązanych drutami do drzew i sprzętów rolniczych. Oskarżony przed sądem dobrowolnie poddał się karze bez konieczności prowadzenia całego procesu. Dodatkowo sąd orzekł, że wszystkie żywe psy znalezione na jego posesji zostaną przekazane Krakowskiemu Towarzystwu Opieki nad Zwierzętami.


Źródło: Gazeta Wyborcza Kraków

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że nie pozostawiono tego bez wyroku, i tym samym wiemy teraz, że jest to niezgodne z prawem czy komuś smakuje psie mie so czy nie, nie może go jeśc!!!
Pies to nasz przyjaciel...Nie posiłek.

Sabinko ja już dawno przestałam wdawac się w dyskusję ponieważ to i tak nic nie da...:-(
Nie zmienisz ludzi. Ludzie są za dumni. Niestety tak jest, że nawet jak by się z tobą w końcu zgodzili nie napiszą tego....

A np polowania psów? To też jest męczenie zwierząt. Ptaki też żyją ale lepiej nie rozwijac się na ten temat, bo to do niczego nie prowadzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='Danai']Ech, pewnie znowu narobię sobie wrogów, ale dzielenie na gatunki, które zjadamy i których nie zjadamy to hipokryzja. "Pies to przyjaciel człowieka" ? A krówka nie? Albo świnka? Albo wszystko, albo nic.[/quote]

u mnie zyskasz poparcie, ale też wielokrotnie za te poglądy byłam linczowana :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Danai']Ech, pewnie znowu narobię sobie wrogów, ale dzielenie na gatunki, które zjadamy i których nie zjadamy to hipokryzja. "Pies to przyjaciel człowieka" ? A krówka nie? Albo świnka? Albo wszystko, albo nic.[/quote]

u mnie zyskasz poparcie, ale też wielokrotnie za te poglądy byłam linczowana :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety... Ale stwierdzono, ze świnia jest inteligentniejsza nawet od psa... I doskonale zdaje sobie sprawę, że idzie na smierć. Na zajęciach z bioetyki na III roku studiów miałam okazje obejrzec wiele filmów z rzeźni i ubojni zwierzat... :oops: Jakos ludzie nie bulwersują sie specjalnie ta masakrą :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwop']Niestety... Ale stwierdzono, ze świnia jest inteligentniejsza nawet od psa... I doskonale zdaje sobie sprawę, że idzie na smierć. Na zajęciach z bioetyki na III roku studiów miałam okazje obejrzec wiele filmów z rzeźni i ubojni zwierzat... :oops: Jakos ludzie nie bulwersują sie specjalnie ta masakrą :-([/quote]


bulwersuje, tylko wolą o tym nie mysleć....
ostatnio w nauczycielka chciała opowiedzieć jak są robione parówki i inne produkty mięsne,ale klasa nie dopuściła jej do głosu,żeby im jedzenia nie obrzydzała:shake:
każdy komu prześle link do takiego filmu ma pretensje ,że przeze mnie stracił apetyt:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Danai']Ech, pewnie znowu narobię sobie wrogów, ale dzielenie na gatunki, które zjadamy i których nie zjadamy to hipokryzja. "Pies to przyjaciel człowieka" ? A krówka nie? Albo świnka? Albo wszystko, albo nic.[/quote]

[quote name='Saba']u mnie zyskasz poparcie, ale też wielokrotnie za te poglądy byłam linczowana :evil_lol:[/quote]


Mam podabne poglady do Waszych i tez nieraz oberwalo mi sie za to...

Aha! Oczywiscie jestem wege! :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figielek']Mam takie samo zdanie co Saba....I Danai...Żadne zwierzę nie zasługuje na śmierć:angryy:[/quote]

Ja nie mysle ze Ty masz takie zdanie jak Saba i Danai. One nie uwazaja ze zwierzeta nie zasluguja na smierc, tylko ze mieso jest miesem, czy to pies czy krowa. Uwazaja ze ludzie, ktorzy jedza tylko pewne gatunki zwierzat, a bulwersuja sie nad innymi, to hypokryci- i ja uwazam ze maja racje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']Sabina ale przynajmniej ja w innym kontekście to rozumiem niż ty, w tym samym wątku wcześniej o tym rozmawiałyśmy i ja zrozumiałam Danai że tak samo jak ja to pojmuje :cool3: czyli pies też zwierze i jeść też można[/quote]

Ja to pojmuje dokladnie tak jak Wy. Caly czas pisalam wlasnie o hipokryzii. Oczywiscie ja jestem wege i nie rozumiem jak mozna jesc zywa (niegdys) istote, ale jesli ktos juz je zwierzeta, to nie powinien byc wybiorczy (chodzi mi o moralnosc, nie o smak)...bo to wlasnie jest hipokryzja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Ja to pojmuje dokladnie tak jak Wy. Caly czas pisalam wlasnie o hipokryzmie. Oczywiscie ja jestem wege i nie rozumiem jak mozna jesc zywa (niegdys) istote, ale jesli ktos juz jada zwierzeta, to nie powinien byc wybiorczy (chodzi mi o moralnosc nie o smak)...bo to wlasnie hipokryzja...[/quote]
ok zwracam honory ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szczurosława']bulwersuje, tylko wolą o tym nie mysleć....
ostatnio w nauczycielka chciała opowiedzieć jak są robione parówki i inne produkty mięsne,ale klasa nie dopuściła jej do głosu,żeby im jedzenia nie obrzydzała:shake:
każdy komu prześle link do takiego filmu ma pretensje ,że przeze mnie stracił apetyt:cool1:[/quote]

Czego oczy nie widza, tego serce nie boli....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...