Jump to content
Dogomania

Zosia zasnęła na zawsze :((. Dziękuję Hope2 za miłość i wspaniałą opiekę.


toyota

Recommended Posts

[COLOR=#000080][SIZE=3][I]Wiecie-może to tak wygląda-ale nasze życie jest zwyczajne i nudne...i zdecydowanie za szybko mija! ledwo wiosna się zaczęła, były przebiśniegi, krokusy, bzy-i nawet nie wiem kiedy przekwitły! teraz sezon truskawkowy (czasem się zlitują i dadzą kawałeczek słodkości) i jagodowy się zaczyna (byliśmy wczoraj w lesie) i pola zaczynają się złocić-a przecież jeszcze chwile temu nic na nich nie było!

No i raniutko Hopiak się popłakała-bo łapkami ruszyłam-kilka razy lewą i kilka prawą...co prawda to my nie wiemy czy cieszyć się czy nie-ale ruszyłam i to jest chyba dobrze? co prawda później gaza oddałam:oops: a to już na pewno dobrze :D
Nie długo idę uprawiać leżing w cieniku (póki jest)-może łapcie znów sie ruszą? bo ogonek to już nie tylko do koo się podnosi-teraz udaje mi się go rozbujać jak się cieszę :) (nie zawsze-ale się udaje )[/I][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Zochna Kochana, dzieje się u Was oj, dzieje ! :)
a życie ma to do siebie, że szybko mija - mamy tak samo :shake:
dopiero był piątek, a już poniedziałek ............. kilka lat później
Gusiak niby spokojna, ale duszą szarpie, oj szarpie ... za dwa dni
Olga wyjeżdża w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi ....
trzymaj łapinki za nią, dobra? ;)
dla mnie o tyle fajnie, że będę miała z G. na absolutną wyłączność olczyny pokój
będziemy tęsknić za Wariatką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][COLOR=#000080][SIZE=3][I]Wiecie-może to tak wygląda-ale nasze życie jest zwyczajne i nudne...i zdecydowanie za szybko mija! ledwo wiosna się zaczęła, były przebiśniegi, krokusy, bzy-i nawet nie wiem kiedy przekwitły! teraz sezon truskawkowy (czasem się zlitują i dadzą kawałeczek słodkości) i jagodowy się zaczyna (byliśmy wczoraj w lesie) i pola zaczynają się złocić-a przecież jeszcze chwile temu nic na nich nie było!

No i raniutko Hopiak się popłakała-[B]bo łapkami ruszyłam-kilka razy lewą i kilka prawą.[/B]..co prawda to my nie wiemy czy cieszyć się czy nie-ale ruszyłam i to jest chyba dobrze? co prawda później gaza oddałam:oops: a to już na pewno dobrze :D
Nie długo idę uprawiać leżing w cieniku (póki jest)-może łapcie znów sie ruszą? bo ogonek to już nie tylko do koo się podnosi-teraz udaje mi się go rozbujać jak się cieszę :) (nie zawsze-ale się udaje )[/I][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Super Zosieńko! :multi:
Ale się uśmiałam z reszty, masz talent Aniu bez dwóch zdań! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gusiaczek']Zochna Kochana, dzieje się u Was oj, dzieje ! :)
a życie ma to do siebie, że szybko mija - mamy tak samo :shake:
dopiero był piątek, a już poniedziałek ............. kilka lat później
Gusiak niby spokojna, ale duszą szarpie, oj szarpie ... za dwa dni
Olga wyjeżdża w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi ....
trzymaj łapinki za nią, dobra? ;)
dla mnie o tyle fajnie, że będę miała z G. na absolutną wyłączność olczyny pokój
będziemy tęsknić za Wariatką[/QUOTE]

[COLOR=#000080][SIZE=3][I]A my nadal czekamy na płytę Olgi-z braku laku włazimy na yt i słuchamy...słuchamy i słuchamy...

Ovuś-powiedz Gusiakowi,że taki los mam już jest niewdzięczny-trza niuniać, lulać, prowadzić za rączkę...i później pozwolić iśc własną drogą, szukać swojego miejsca...

Zocha jakoś melancholijna
[/I][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000080][SIZE=3][I]Wiecie co? dziwny dzień był dzisiaj-ale zanim o tym, to może najpierw o wczoraj?

W końcu Hopiak mnie dopadła i wykąpała (nooo dooobraa-nie miała wyjścia, bo się uświniłam jak prosiaczek), nie powiem-nawet mi się podobało (w końcu cudowny chłodek). Położyłam sie w wannie jak królowa i sobie leżałam zadowolona-a co!
Wieczorem zaczął się MUNDIAL! Sebek i Hopiak przeszczęśliwi-TZ załamany...marudzi-bo film, bo coś tam-więc mu Hopiak powiedziała-to jedź do kolegów! a on "chyba sobie kpisz?! przecież oni wszyscy mecz oglądają i marudzą,że im żony marudzą,że chciały by coś innego zobaczyć" więc Hopiak mu doradziła co by do nas kolegów przywiózł, a sam na czas mundialu zamieszkał z jakąś żoną kolegi-żebyście widzieli jego minę! popukał się w głowę i poszedł spać ze słowami-"z czubkami się nie dyskutuje"

Dzisiaj w końcu na dworze było chłodniej-dostałam kółka, Hopiak najpierw wyrzuciła siano, później wykosiła trawę, a jeszcze później plewiła....trawnik (ja naprawdę się zastanawiam, czy jej słońce nie zaszkodziło?) Tak czy inaczej-przez 4 godziny byłyśmy na dworze-aż przyszedł ze szkoły Sebek i zabrał mnie do domu-a wariatka jeszcze została-do domu przygonił ją dopiero deszcz :)
No i wleźliśmy na dogo-wątek z awanturą...eh...później pobiegliśmy do Tuli, zobaczyć co słychowac u niej-i...płacz, bo Tula pobiegła za TM :( wyszliśmy z dogo...później zadzwoniła ciocia ulv...bo z Boryskiem źle-a przecież ja znam Boryska-on jechał ze mną jak mnie Ciocia do Hopiaka wiozła! i ciągle czekaliśmy na cud...

I smutno nam...bardzo smutno...i tak sobie myślę (Tolo też wzdycha)-my bezczelnie kradniemy każdy dzień, każdą godzinę, sekundę...i ciągle mamy nadzieję,że Ten Na Górze o nas zapomniał-że nie zawoła nas do siebie-bo ludzia można nie posłuchac jak woła...ale Jemu się nie odmawia...

Tuleńko, Borysku-biegajcie bez bólu i zajmijcie nam miejscówki

Zosia i chopaki[/I][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][COLOR=#000080][SIZE=3][I]A my nadal czekamy na płytę Olgi-z braku laku włazimy na yt i słuchamy...słuchamy i słuchamy...

Ovuś-powiedz Gusiakowi,że taki los mam już jest niewdzięczny-trza niuniać, lulać, prowadzić za rączkę...i później pozwolić iśc własną drogą, szukać swojego miejsca...

Zocha jakoś melancholijna
[/I][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Niestety póki co w Polsce płyty nie będzie - Olga musiała dokonać wyboru,
ale może tam znajdzie swoje miejsce i na scenie?

Dobrze, że jest Ovo - zaanektowałyśmy pokój Oli i razem tęsknimy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][COLOR=#000080][SIZE=3][I]

No i raniutko Hopiak się popłakała-bo łapkami ruszyłam-kilka razy lewą i kilka prawą...co prawda to my nie wiemy czy cieszyć się czy nie-ale ruszyłam i to jest chyba dobrze? co prawda później gaza oddałam:oops: a to już na pewno dobrze :D
Nie długo idę uprawiać leżing w cieniku (póki jest)-może łapcie znów sie ruszą? bo ogonek to już nie tylko do koo się podnosi-teraz udaje mi się go rozbujać jak się cieszę :) (nie zawsze-ale się udaje )[/I][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]

Och, Zosia, nawet nie wiesz jak się cieszymy, że jednak próbujesz ruszać łapinkami i ogonkiem :multi:, rób tak dalej i będą efekty, bo przecież trening czyni mistrza (czy jakoś tak ;) ). Gazuj ile się da - to też tylko na zdrowie Ci wyjdzie. Trzymaj się dzielnie, pod koniec miesiąca poślemy Ci grosik do leków, żeby Ci na zdrowie wyszło :cool2:. Buziaczki w nochal i głowinkę :buzi: Sybi i Maja

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sybisia']Och, Zosia, nawet nie wiesz jak się cieszymy, że jednak próbujesz ruszać łapinkami i ogonkiem :multi:, rób tak dalej i będą efekty, bo przecież trening czyni mistrza (czy jakoś tak ;) ). Gazuj ile się da - to też tylko na zdrowie Ci wyjdzie. Trzymaj się dzielnie, pod koniec miesiąca poślemy Ci grosik do leków, żeby Ci na zdrowie wyszło :cool2:. Buziaczki w nochal i głowinkę :buzi: Sybi i Maja[/QUOTE]

[COLOR=#000080][SIZE=3][I]No, z tym ruszaniem to różnie bywa-raz lepiej raz gorzej...ale się nie poddaję (akurat-Hopiak by mi się dała poddać :( ) jutro jak będzie ciepło to nad rzekę pojadę-tam nie jest głęboko...zobaczymy ;)

A za grosika bardzo bardzo mocno dziękuję-Hopiak mówi,że na karmę chyba już jest-ale musi co miesiąc nazbierac dla mnie 110 zł-na leki i 1/5 na karmę-tak,żeby mogła spać spokojnie.
Zocha fanka futbolu-a czy pływania, to sie dopiero okaże
[/I][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000080][SIZE=3][I]a tutaj Hopiak mnie odsikuje-a ja korzystam z okazji i robię rundki po podwórku:eviltong:[/I][/SIZE][/COLOR]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10426681_723595717682465_7653560712010699423_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000080][SIZE=3][I]tu trochę krzywo...ale obrócić nie umiemy-fotka z Sebkowego telefonu :D no i Sebek-fotografem nadwornym moim jest :D[/I][/SIZE][/COLOR]

[IMG]https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10246832_723596151015755_2376904619486770447_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000080][SIZE=3][I]i jeszcze jedno-więcej jest w aparacie, ale trza je zgrać czy coś:cool3:
[/I][/SIZE][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xfp1/t1.0-9/10403151_723594794349224_4661773831112555080_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000080][SIZE=3][I]trza wiedzieć jak się do fotki ustawić ;) [/I][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=#000080][SIZE=3][U][B]Ciocie...wróciła Alta/kofeina czy jak też tam ona się zwała-pojawiła się na wybrzeżu-i od razu 1 psa uśpiła, drugi się odnalazł-ona zniknęła:madgo: adoptowała je na swoje prawdziwe dane-chyba czuła sie bezpieczna? ale ona wróci...na pewno wróci :( być może już tu znów jest na dogo-może ma zupełnie nowy nick...a może jakiś stary-taki, którego nikt z nią nie powiązał? miejcie oczy szeroko otwarte, bo ona....chyba nigdy nie przestanie nas zabijać :([/B][/U][/SIZE][/COLOR]

Edited by Hope2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']O matko moja... Przeklejam na inne wątki!!!![/QUOTE]
Nutuś-tu jest więcej...niestety :(

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA%21SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA%21/page57[/url]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#ff0000][SIZE=4][B]Ja nie wiem jak ta Zocha ludzi czaruje-ale Ciocia Madie podarowała małej wiedźmie cały wielki worek karmy:multi:
Żarełko przyjedzie kurierem-jak dojedzie, to od razu się pochwalimy-a co!

I jeszcze Ciocia kazała się nam przypomnieć, jak żarełko się będzie kończyło!
Bardzo dziękuję w imieniu małego rozdarciucha:iloveyou:[/B][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...