Jump to content
Dogomania

Pudelkowata miniaturka Koksik -ma cudny dom pod Krakowem!!! PROSIMY O PRZENIESIENIE


Aggie

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam z paskudkami na dworzu tz. na mini ogródku,mini mieszkanko to i mini ogródek ,ale do rzeczy ,proszę cię żebys ostrzygła go tak co by moje panienki zawału nie dostały .................jak klejnoty rodowe zobaczą;)
mieszkam we Włochach ,w starej kamienicy ,do dyspozycji na te pare dni mam tycie mieszkanko ale na nas dwoje ,to starczy .
Mam 3 pekiny i 1(niestety) yorka , ale się nie rozmnażamy chociaz z rod.
co ci jeszcze napisać ?
ty mi napisz co kawaler jada .

Link to comment
Share on other sites

wszystko jakby co jeszcze obgadamy - kawaler jada parówki , ryzyk z kurczaczkiem , a dzisiaj ku mojemu szokowi dorwał sie do suchej karmy która zostawił Zoran (prawie caly sie w tej misce zmieścił :diabloti: ) i ku mojemu ogormnemu zdziwieniu szamał sobie powolutku (ale to taka drobniutka karma Royala dla wrązliwych skórnie psiaków - droga po cholerze..)

Link to comment
Share on other sites

Prosze bardzo
[URL=http://img402.imageshack.us/my.php?image=koksik6lo7.jpg][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2222/koksik6lo7.th.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://img252.imageshack.us/my.php?image=koksik8jh0.jpg][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/646/koksik8jh0.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]dziwczyny sluchajcie. Mam chętną osobe na pudelka. Pani sprawdzona pzrez dogomaniaczki. Adoptowala od nich psiaki , ktore miały marna szanse na adopcje. Pani ta tez jest matka chrzestna mojego pudelka :)
Miałam dla niej psiaka z Palucha ale on został wczoraj adoptowany. Jezeli dziewczyna ktora miała go zabrać zgodzi sie zabrac tego to juz jutro mogłby byc w nowym domu. Trzeba by go tylko na dworzec dostarczyc.

Za pania ręcze głową bardzo czeka na psiaka. Co wy na to??
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

dziękuję ślicznie cioteczki - jak Kora nie wstawi to wyślę do ktorejś :loveu:
A teraz krótka relacja:
Dzisiaj Koksik był zdecydowanie bardziej odwazny - obroża nie wzbudziła sprzeciwów, reakcji na smycz nie znam bo ciotki rączki to jest to co pies lubi najbardziej:razz:
Jest po prostu niesamowity - dupcią zaczął kręcić w takim tempie że aż śmiech. Jak waruje to z taką arystokratyczną pozycją że jeszcze śmieszniej...
U weta dostojnie obsikał biurko pani doktor co nie przeszkodziło jej zakochac sie w nim... ja już też wpadlam po uszy..:p , moja pani od domu, nawet TZ troszke - bo nie protestuje glośno.. Nawet moje psy na niego nie szczekają pod drzwiami.:crazyeye:
Psiak wg niej ma ok 1,5 roku. Widać po nim że się dlugo błąkał ale widać też, że kiedyś był w domu i pewnie dobrze karmiony za szczeniaka bo ani śladow po awitaminozie chociaż jest bardzo chudziutki. Dostał tabletkę na odrobaczenie, kropelki na żyjątka
wścieklizna jeszcze nie bo jutro mamy stres cięcia dredów.
Mówie wam - domki ustawiajcie się w kolejkę bo ciotka i królewicz mogą wybrzydzać :evil_lol: :razz:
samochó już go nie przeraża aż tak bardzo, ale woli siedzieć obok kierowcy :loveu:
i tak potrafi się patrzeć w oczy..... ja już mam pogruchotane serducho że będę sie musiala z nim rozstać ... I już wiem że w żadnym razie nie oddam go do hoteliku - on sie po prostu nie nadaje, on musi w domku na kolankach u kogoś mieszkac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati'][LEFT]dziwczyny sluchajcie. Mam chętną osobe na pudelka. Pani sprawdzona pzrez dogomaniaczki. Adoptowala od nich psiaki , ktore miały marna szanse na adopcje. Postanowiła dac im dom na ostatnie miesiące życia. Pani ta tez jest matka chrzestna mojego pudelka :)

Miałam dla niej psiaka z Palucha ale on został wczoraj adoptowany. Jezeli dziewczyna ktora miała go zabrać zgodzi sie zabrac tego to juz jutro mogłby byc w nowym domu. Trzeba by go tylko na dworzec dostarczyc.[/LEFT]

[LEFT]Za pania ręcze głową bardzo czeka na psiaka. Co wy na to??[/LEFT]
[/quote]
jakby mial mieć domek od zaraz to ja dorci bym głowy nie zawracała - on jutro będzie z dredów ciachany... Jakie to warunki jeśli mogę zapytać i gdzie? Chętnie z panią porozmawiam , chętnie nawet sama koksika zawiozę jeśli to okolice Wwy..

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Pani może sama go obciąc. jej nie przeszkadza, ze zakołtuniony czy brudny. Psiaka chciała miec od razu z Palucha tak nie mogła sie doczekać i stresu mu przy zmianie domku zaoszczędzić. Pani mieszka w Bochni w domku.
to na prawde bardzo dobra kobieta. Poręczy za nia dogomaniaczka od ktorej adoptwała psiaki.

Dla mnie to idealny dom.


[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

no nie, miałam juz nic nie pisac ale moje potwory na spacerze z TZ a Koksik - Koksik wyzera im ich karmę - ledwo może pogryzc takie duze kule ale walczy :evil_lol: :evil_lol: nie moge z nim.. jest boski... i na kolanka, na kolanka
PAni od pati bardzo chetnie oddam to szczęście - tylko jeszcze pare szczegołów, transport itd
dorcia kochana - jutro jeszcze odezwe sie do ciebie jakby co...

Link to comment
Share on other sites

jeszcze jedno - nie moge czekac z obcieciem kudłow - własnie na dobranoc odkryłam jakąs ranę na szczescie malutką ktora podeszła ropą - zdezynfekowalam, przetarłam. Nie moge ryzykowac co tam jeszcze pod tymi kudłami sie kryje.

Link to comment
Share on other sites

jasne że ciachaj kołtuny ,nigdy nie wiadomo co kryje się pod nimi.
Postaram się dziś mieć tel. przy tyłku:oops:
i ciesze się na dobry domek:p
przez 3-4 dni miałam cudowną sunie Kreseczke (Saskia pozdrawiam) też kochanie jakich mało ,do tego doszło że była propozycja zostawienia ,niestety małe mieszkanie no i moje jędze były zdecydowanie przeciwne:shake:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Aggie to bardzo fajnie, że psiaka oddasz. Uwierz mi za ten dom ręcze nie tylko ja. Pani nie ma internetu ani aparatu ale ja jak będe odwiedzac mojego pudla (jej chrzesniaka) to zrobie i Koksikowi zdjęcia.

Obetnij go więć i czekamy na fotki po :loveu: ale sie ciesze , że na Koksika trafiłam to bedzie idealny psiak dla tej Pani a nalezy jej sie za dobre serce taki cudaczek.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

foty kobiety gotowe, jaki on chudziutki....:-( ale chłopak dzielny, samochodem jeżdzi tylko na kolanach kierowcy :diabloti:

wysylam asimm i ewick - moze któraś wstawi...a ja lece na konferencje - bede dostepna po 16ej i wtedy ustalamy dalej co i jak..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...