Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote][LEFT][SIZE=3][COLOR=#004d3d]Mama ok. 2kg.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=#004d3d]Tata ok. 1kg.[/COLOR][/SIZE][/LEFT]
[/quote]O sh*t... (cytat z aukcji Pompeo). Tata ważył 1 kg? I ma być rodowodowy?! Tak? No sorry, ale to niemożliwe. Postanowiłam poaptrzyć na inne aukcje Pompeo - sprzedaje nawet DONka! (długowłosego owczarka niemieckiego) Oprócz DONka i tego yorka dwa inne yorki i chihuahuę. A przy chi napisała:
"Chihuahua MEGA UNIKAT I HIT MINI tylko 1 kg!" - przecież to ŻYWE zwierzę! Jak można nazwać zwierzę hitem? Nie no, żenada! Żal mi tych psów od Pompeo...
:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie ,chciałabym ustrzec wszystkich przed zakupem psa z pseudo hodowli Pompeo,mialam bardzo nieprzyjemną sytuację związaną z oszustwem,moja sąsiadka nieświadomie zakupiła chorego kundla za 1000zł z tej hodowli,na szczęście wszystko pomyślnie się zakończyło gdyż pojechała tam ze znajomym policjantem,z tego co mi wiadomo są tam okropne warunki,psy mają gorzej niż niejedna świnia w oborze,tak więc uwaga na tych nieludzkich handlarzy!!!pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='poker76']Witam wszystkich bardzo serdecznie ,chciałabym ustrzec wszystkich przed zakupem psa z pseudo hodowli Pompeo,mialam bardzo nieprzyjemną sytuację związaną z oszustwem,moja sąsiadka nieświadomie zakupiła chorego kundla za 1000zł z tej hodowli,na szczęście wszystko pomyślnie się zakończyło gdyż pojechała tam ze znajomym policjantem,z tego co mi wiadomo są tam okropne warunki,psy mają gorzej niż niejedna świnia w oborze,tak więc uwaga na tych nieludzkich handlarzy!!!pozdrawiam.[/quote]

wejdź na jej forum i to napisz :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem dlaczego ktos pisze takie bzdury.
Nikt odemnie nie kupił kundla za 1000zł.
I nigdy nie było takiej sytuacji o jakiej piszesz
Nie wiem poker76 czy jestes osoba dorosła czy tylko nastolatkiem szukającym/szukajacą sensacji i zainteresowania.
Miałam kontrole z fundacji i innych instytucji i nikt nie miał sie do czego przyczepić wiec nie pisz ze moje psy sa trzymane w złych warunkach.
Na karme wydaje około 1400zł miesięcznie i moje psy sa pod stała kontrola weterynarza.
Mam niektóre psy które są wysterylizowane odebrane od ludzi gdzie były naprawde trzymane w złych warunkach i gdyby było u mnie tak jak piszesz nikt nie dałby pod moja opieke psów po przejściach.
Nigdy nie przeszłam obojetnie koło cierpiacego psa
Wiec prosze zastanow sie nad tym co piszesz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='poker76']Witam wszystkich bardzo serdecznie ,chciałabym ustrzec wszystkich przed zakupem psa z pseudo hodowli Pompeo,mialam bardzo nieprzyjemną sytuację związaną z oszustwem,moja sąsiadka nieświadomie zakupiła chorego kundla za 1000zł z tej hodowli,na szczęście wszystko pomyślnie się zakończyło gdyż pojechała tam ze znajomym policjantem,z tego co mi wiadomo są tam okropne warunki,psy mają gorzej niż niejedna świnia w oborze,tak więc uwaga na tych nieludzkich handlarzy!!!pozdrawiam.[/quote]

Wnioskuje z twojej wypowiedzi że dobrze skonczyło się dla twojej sąsiadki a nie dla psa?
Zastanów się co piszesz bo wypisujesz bzdury.
Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...