Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bozesz Ty mój, co za chora baba! Chorkie! Se wymyśliła! bez kitu, ludzie, jak zobaczycie ze ktoś licytuje, to trzeba pisać maile do ludzi, uświadamiać ze bezczelna handlara robi ich w balona!
Ożesz, ale się wkurzyłam, normalnie mam ochotę zadzwonic na policję i zgłosic ją jako oszustkę, bo przecież oszukuje ludzi, zadnej takiej rasy nie ma! Też sobie skrzyżuję owczarka z jamnikiem i powiem ze to jowczarek :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Nie powinni dać się nabrać bo tam jest wyraźnie napisane że nie jest to rasa uznana przez FCI. Mi tylko chodziło o pokazanie że nie jest to nazwa wymyślona przez tą kobietę.

Swoją drogą to jak ktoś mający hodowlę może handlować taką mieszanką.

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Wzorzec Chorkie[/B][/I]
[I][B]Wzrost[/B][/I] od 10cm. do 40cm. [I][B]Waga[/B][/I] od 0.5kg. do 4kg. [I][B]Kolor[/B][/I] i rodzaj włosa dowolny. [I][B]Charakter[/B][/I]- żywiołowy ale nie nachalny, lubiący zabawy z dziecmi, ceniący sobie życie rodzinne, typowy piesek "na kolanka", nadaje sie doskonale dla ludzi starszych.

Duża rozpiętość wzrostowa :crazyeye: Ciekawe po kim te 40 cm

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]wpadłam se coby was niesmiało poinformowac że w naszym mieście Yorki to już plaga :mdleje:... mimo że wolę duże psy... szkoda mi tych modnych niestety jorczków... na naszym lokalnym portalu [SIZE=3][U]co dzień [/U][/SIZE]ukazuja sie ogłoszenia o jorkach... zwylke szczeniaki i krycie... aż razi w oczy co drugie ogłoszenie to york :mad:
smutne to... walka z wiatrakami :mad: tego sie w życiu nie wytępi (o masowych rozrodach mówie nie o yorkach ;))... nadpopulacja bedzie zawsze :-(

prosze.. to ogłoszenia z 3 ostatnich dni... [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B] no masakra normalnie...
[/B][/COLOR][/FONT]
nr: [B]115033[/B]
[B]Y0RK REPRODOKTOR [/B] [U]29.02.2008r.[/U] [COLOR=#42862d]jastrzebie zdr.[/COLOR] jastrzebie. Maly piesek york czeka na panie w celach matrymonialnych cena 150zl sprawdzony liczny miot [B] 50982xxx


[/B] [B]73[/B]
[B]york tanie krycie [/B] [U]28.02.2008r.[/U] [COLOR=#42862d]jastrzebie zdr.[/COLOR] śliczny pies rasowy yorkshire krycie ,suk bez rodowodu,tanio jastrzebie [B]606467xxx


[/B] nr: [B]114898
[/B] [B]York [/B] [U]28.02.2008r.[/U] [COLOR=#42862d]Jastrzebie Zdrój.[/COLOR] Sprzedam pieska York miniaturka. [B]324736xxx


[/B] nr: [B]114803[/B]
[B] Yoreczka szuka partnera [/B] [U]27.02.2008r.[/U] [COLOR=#42862d]Jastrzębie.[/COLOR] Poszukuję reproduktora o maści stalowo złotej (mile widziany z rodowodem) do 2kg z Jastrzębia i okolic. Kontakt 72xxx [B]72131xxx

[/B]
nr: [B]114668[/B]
[B]York reproduktor [/B] [U]26.02.2008r.[/U] [COLOR=#42862d]jastrzebie.[/COLOR] Maly piesek york czeka na panie w celach matrymonialnych cena 150zl [B]5098xxx[/B]

Link to comment
Share on other sites

Jakiś czas emu rozmawiałam na GG z panem, który sprzedawał 6-cio tygodniowe jorki. Pytałam, czy nigdzie nie przeczytał, że pieski są za młode na oddawanie do nowych domków. Napisał mi, że książki kłamią i mnie zablokował. :crazyeye: Uderzyłam ponownie z innego numeru GG i dalej "rozmawialiśmy". Na końcu mi napisał, żebym pamiętała, że w razie pytań służy mi radą i.....doświadczeniem! :shake: Masakra!

Link to comment
Share on other sites

Ja nie mogę na to wszystko patrzeć :( Jak widzę te chorkie, białe yorki, wszelkie mieszanki yorkopodobne lub yorki-miniaturki to aż mi sie serce kraja, bo biedne stworzonka nic nikomu nie winne, biedne, zagubione w tym okropnym świecie, w którym ludźmi rządzi pieniądz :( Ja mojego malucha traktuję jak największego przyjaciela, życie bym za niego oddała, a niektórzy widzą w swoich maleństwach zwyczajną maszynkę do produkcji pieniędzy.. i to niemałych..

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

[quote name='bachar'][I][B]Wzorzec Chorkie[/B][/I]
[I][B]Wzrost[/B][/I] od 10cm. do 40cm. [I][B]Waga[/B][/I] od 0.5kg. do 4kg. [I][B]Kolor[/B][/I] i rodzaj włosa dowolny. [I][B]Charakter[/B][/I]- żywiołowy ale nie nachalny, lubiący zabawy z dziecmi, ceniący sobie życie rodzinne, typowy piesek "na kolanka", nadaje sie doskonale dla ludzi starszych.

Duża rozpiętość wzrostowa :crazyeye: Ciekawe po kim te 40 cm[/quote]O_o Od 10 do 40cm? O__o

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Witam mam na sprzedaż przepięknego pieska rasy [B]YORK 4 miesięcznego[/B]. Piesek posiada ks.zdrowia z aktualnym szczepieniem oraz odrobaczeniem. Matka pieska widoczna na zdjęciach wazy 1.6kg ojciec 1.7kg. Piesek jest bardzo przywiązany do ludzi lubi zabawy i pieszczoty.[B]W dniu dzisiejszym piesek waży 750g. [/B]Jest to prawdziwy rarytas w tej rasie .Polecam dla ludzi odpowiedzialnych i potrafiacych docenić posiadanie takiego skarbu. Kontakt tel....."

:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...