Jump to content
Dogomania

...Śladem psich łap.... (zawody)


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czesc , tu Ola (ci co byli w Dziergowicach, wiedza kto:) )

Widze ze niezle zamieszanie sie zrobilo, a to tylko dlatego, ze nie moglam sie dostac na moj stary adres w Dogomanii, no i info poszlo inna droga.

Nie myslalam, ze tak sie namiesza...az mi glupio...

W kazdym razie - z cala odpowiedzialnoscia potwierdzam ze zawody beda. Jezeli nie bedzie powodzi, trzesienia ziemi,pozarow, terrorystow i innych klesk zywiolowych, spotykamy sie w osrodku w Kucobach. To co jest w poczatkowych postach i to co poszlo w zaproszeniach jest jak najbardziej aktualne i powazne.

Zawody w Swieradowie sa przesuniete na 3-4 kwietnia, wiec nic nam nie przeszkadza. Mam tez nadzieje ze nie bedzie za cieplo (czasem w kwietniu jest snieg....). Zawody beda w lesie, wiec nie powinno byc problemu, gdyby bylo troche slonca.

Zalezy nam zeby bylo dobrze i fajnie pod kazdym wzgledem.

Wiecej info jest na naszej stronie www.czemi.z.pl, tam tez beda aktualizacje. a gdyby ktos chcial wiedziec cos wiecej

Zapraszamy wszystkich i debiutantow i zawodowcow!!!

Pozdrawiam

Ola z Luna i Atosem

Link to comment
Share on other sites

Hello

To moj pierwszy post na Dogomani wiec sie przedstawie.Jestem Grzegorz mieszkam w Katowicach i jestem posiadaczem suczki husky o imieniu Astra, naleze do Stowarzyszenia Milosnikow Psow Zaprzegowych Travois. Od pewnego czasu tylko czytalem posty tu umieszczone wiec postaniowilem teraz cos tez napisac.

Wiec pisze ze jako Travois tez wybieramy sie na te zawody i pewnie wystawimy kilka zaprzegow w roznych kategoriach :)

To narazie tyle

Link to comment
Share on other sites

No pięknie :D , widziałam...Ale chyba się tam w jednej kwestii pomyliłeś/przejęzyczyłeś... W C1 nie mogłeś startować z dwoma psiakami, bo to by było D1. Może z trzema ?

jak to nie przeciez C1 to 2-4 psow a ze jeden pies w ostatniej chwili mi wypadl wiec nie zmienialem kategori i startowalem w C1

Link to comment
Share on other sites

Zachęcam, jego zawody mają swój urok.

No maja swoj urok, jak dla mnie no to super zawody tylko troszke kamieniste i troszke gorskie :)

A podobno Kucoby to piekne lesne tereny, takie jak lasy w okolicy Lublinca.

Grzes jak tam treningi, wpadnij do nas na Ligote w niedziele bo w sobote nas nie ma :)

Link to comment
Share on other sites

Zachęcam, jego zawody mają swój urok.

No maja swoj urok, jak dla mnie no to super zawody tylko troszke kamieniste i troszke gorskie :)

:D

Ostatnie, to były trochę "lajtowe", uczestnicy 2002 mogą to potwierdzić.

A kamienisty był tylko zjazd - nie ma co porównywać do Sobótki. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Hiii, hiii... znowu się pojawił topik-dubel o tych zawodach. :D Na razie zamnkęłam, potem do kosza. 8)

Jak taki popularny jest temat tych zawodów, to może jest szansa, że wielu z nas się na nich spotka...? :wink: Byłoby ekstra ! :D

Nie chwaliłam się Wam jeszcze, ale Waldek zaczął trenować z jedną taką... 8) sunią... :wink: Dwa razy już był na treningu z nią i Chinookiem (na saniach :D ) i sunia dobrze rokuje. Może ją zabierzemy na te zawody ?

Mamy z nią tylko malutki, taki tici-tici problem. :roll: Jak tu wołać "Go, Bystra, go !" ??? :o :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...