Jump to content
Dogomania

...Śladem psich łap.... (zawody)


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ELO!!!

jesli rodowody sa w przygotowaniu to wpisujesz ze sa w trkacie przygotowan i startujesz w c1 ;) ja tak robilem przeszlo pol sezonu... moim zdniem organizatorzy przesadzaja troszke z dystansami poniewaz w kwietniu moze byc jush za cieplo na takie dystanse....jak przyjade to albo jako widz albo wystartuje w skandynawce ;)

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze moze byc cieplo ale nie musi :)

Po za tym jak starty beda o jakiejs rozsadnie wczesnej godzinie a trasy beda zalesione to nie powinno byc tak zle.

Wiosna rano jeszcze jest zimno :)

A i jeszcze jedno, czy wpisujac na zawodach "rodowod w przygotowaniu" musze miec przy sobie metryke psa ????

Bylem na zawodach w Wysokiej ale tam akurat nie sprawdzali,nie wiem jak jest na innych zawodach

Link to comment
Share on other sites

Musowo. :wink:

Teraz mogę nawet wybierać - velo lub D3. :D

To tak jak i ja :)

Dawaj szybko znać co wybrałeś, bo ja poprawiam swoje wyniki, a licze w stracie do najszybszego (nie mylić z Szybszym:) ) , więc sam rozumiesz...

Ciężko powiedzieć. :roll:

Jak zejdą śniegi i trochę pojeździmy na wózku, to już będę coś wiedział.

Ale chyba i tak skłaniam się do velo z Natanem, natomiast muszę namówić dzieciaka do biegu z Lukasem (chcę, żeby oba psy biegały).

Jak się nie uda, to będzie D3. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...