Jump to content
Dogomania

Synek...


Neris

Recommended Posts

[quote name='Anashar']Lupe miala na mysli poprostu inna metode podmiany bannerka :eviltong: Ale dziala Ci, a to najwazniejsze :)[/quote]

No jeszcze nie działa, bo jak narazie to działa :

"Podpis usunięty = patrz regulamin !!!

[B][COLOR=red][COLOR=darkred]No to kolejne dzięki "sympatycznym dogomaniakom"...[/COLOR] [/COLOR][/B]:cool1: "

Już zmieniam, tylko jak zrobić, żeby zmieścić wszystkie...:placz:
Pomóżcie WIELCY KOMPUTEROWCY cioteczce please...;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaLOlina']bazarek>>jaki bazarek??? ja nic nie wiem???[/quote]

Nio, tutaj bazarek:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59716"][COLOR=green]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=59716[/COLOR][/URL]

Cioteczki zaczeły szaleć, ale teraz już nikt nie szaleje...:-( ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Dziekuję Wam wszystkim kochani.
Trzymajmy mocno kciuki za Synka i tego drugiego psiura też... nerki i wątroba podobno prawie nie pracują u tamtego. Trzeba się bardzo modlić...[/quote]

Neris, modlimy się z całego serca i wierzę, że wszystko będzie dobrze...

Link to comment
Share on other sites

Ora et labora!
Rozsyłąjcie znajomym z gg namiary na aukcje na Synka, napiszcie e-maile z prośbą o wsparcie i przesyłajcie, komu się da... mnie też: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
i proszę przy okazji wspomnieć o wątku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=41051"][B]PILNIE POTRZEBNE WSPARCIE FINANSOWE-MAŁE 'ZOO' GREVEN JUŻ NIE DAJE RADY:-( pomocy!!![/B][/URL][B]:placz:[COLOR=#4169e1] :placz: [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hakita']No jeszcze nie działa, bo jak narazie to działa :

"Podpis usunięty = patrz regulamin !!!

[B][COLOR=red][COLOR=darkred]No to kolejne dzięki "sympatycznym dogomaniakom"...[/COLOR] [/COLOR][/B]:cool1: "

Już zmieniam, tylko jak zrobić, żeby zmieścić wszystkie...:placz:
Pomóżcie WIELCY KOMPUTEROWCY cioteczce please...;)[/quote]

Hakita ale ktore bannerki chcesz zmiescic? ;) Powiedz to cos poradzimy :)

Link to comment
Share on other sites

o czizas ale ta łapka wygląda:( rozumiem że taki krater zrobił się od usuwania martwej tkanki?:/ kurcze,będzie trzeba duuuuużo energii,chęci,woli i nadziei,żeby to dziursko się ładnie zasklepiło:/ a mój psiurek miał operejszyn dziś na łape!!!!<beczy>wet mi taką sumę zaśpiewał,że nie mam pojęcia,skąd to wezmę:/ no ale:SYNEK!!!!zasklepiej się;P jeszcze dłuuuuuga droga przed Tobą...

Link to comment
Share on other sites

Trzymamy wszystkie kciuki za Syneczka.

[quote name='Hakita']No, to idę na głęboką wodę...:p
Najwyżej znów mi usuną przez kogoś życzliwego...:eviltong:[/QUOTE]

Spokojnie, usuwaja tylko wtedy jesli suma obszaru podpisu przekroczy dozwolone 500x100 px. Banerek ma 200x100 wiec jest jeszcze miejsce na jeden 100x100 plus jeden 200x100 lub 3 banerki po 100x100 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Hakita ale ktore bannerki chcesz zmiescic? ;) Powiedz to cos poradzimy :)[/quote]

No ja to bym chciała mieć, to co miałam plus Synusia...:oops: Tylko nie wiem, czy jest na to szansa...:roll: ale wiem też, że może cuś się uda...:eviltong:
Tylko, co by mnie nikt już więcej nie "rozgłaszał" w ten, że sposób...:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lupe']Spokojnie, usuwaja tylko wtedy jesli suma obszaru podpisu przekroczy dozwolone 500x100 px. Banerek ma 200x100 wiec jest jeszcze miejsce na jeden 100x100 plus jeden 200x100 lub 3 banerki po 100x100 ;)[/quote]

No i tu Lupe, wielkie moje błaganie o pomoc w banerkach...:mdleje:

Link to comment
Share on other sites

Synuniu, Maluszku!! Zdrowiej mordko biedna!!!! I Ty Drugi biedny Piesku też!!!! Neris, czytałam od początku poprzedni wątek Synka... podziwiam Cię Wspaniała Dziewczyno!! Trzymaj się dalej tak dzielnie!!!

Mam nadzieję, że jutro będą wieści o szybkim powrocie do zdrowia obu piesków... Tak bardzo, bardzo im się to należy......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...