Jump to content
Dogomania

Kraków - Ligota. Grall - w nowym domu.


mar.gajko

Recommended Posts

bardzo przepraszam za offa.....ale sprawa niezwykle pilna....pozwoliłam sobie na to bo sytuacja jest wyjątkowa a wątek naszego gralla bardzo popularny

[B] bardzo ważne [/B]

[INDENT] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]kanna[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/../../showthread.php?p=13933479#post13933479"][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL]
niedawno wyciągnęłiśmy z olkusza - brrrrrrr dojrzałą oneczkę, zupełnie ślepą.....sunia bezpieczna ale szukamy domku.....sunia bezkonfliktowa i świetnie radzi sobie z topografią i przestrzenią....łasuch na pieszczoty.....
[URL="http://www.dogomania.pl/../177403-Zuza-niewidzAE-ca-Oneczka-z-olkusza-szuka-kochajAE-cego-domu"]http://www.dogomania.pl/threads/1774...ajAE-cego-domu[/URL]



[B]bardzo proszę o pomoc w znalezieniu osoby, która mogłaby przeprowadzić wizytę przedadopcyją w Pile ( woj wielkopolskie)

o tyle ważne, że sunia która ma szansę na dom jest zupełnie ślepa i być może jest to jej jedyna szansa na dobre życie......
bardzo , ale to bardzo proszę o pomoc[/B] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Rozmowy i negocjacje z producentami kojców za 2700 w toku. W poniedziałek będą już konkretne informacje. A sunia z powyższego postu kochana. Należy jej się dywanik przed kominkiem. I dużo miłości.


Wpłaty:
200zł - od Pani, która adoptowała Pugiego
50zł - Foksia i Dżekuś
50zł - terra
100zł - Makrela
250zł - Pani Basia
100zł - Pani Beata
100zł - Niedzielka

Deklaracje:
50zł - Małgosia F.
500zł - Pani Aga
50 zł - salibinka
30 zł - AMIGA
100 zł - mar.gajko
100 zł - ockhama
100 zł - Maupa4
100zł - Państwo Teresa i Andrzej G.
50zł - Pani Ewa

To razem 1880 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']
Wpłaty:
200zł - od Pani, która adoptowała Pugiego
50zł - Foksia i Dżekuś
50zł - terra
100zł - Makrela
250zł - Pani Basia
100zł - Pani Beata
100zł - Niedzielka

Deklaracje:
50zł - Małgosia F.
500zł - Pani Aga
50 zł - salibinka
30 zł - AMIGA
100 zł - mar.gajko
100 zł - ockhama
100 zł - Maupa4
100zł - Państwo Teresa i Andrzej G.
50zł - Pani Ewa

To razem 1880 zł.[/QUOTE]

Tamarko, razem wychodzi [B]1930 zł[/B].

Co słychać u Gralla?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']W programie będzie spotkanie w domu Gralla. Teraz żadna z osób opiekująca się nim w hotelu nie powinna mu się pokazywać. Luiza poda mi pieniądze od siebie i Małpy4, za co dziękuję. Może też od Ciebie.[/QUOTE]

To że nei powinnam się mu pokazywac jako jedna z wielu długotrwałych :) opiekunek w hotelu - rozumiem. Nie trzeba mu mieszać w głowie.
Ale adres pod którym przebywa pies, którym się opiekowałam prawie trzy lata, chcę Tamaro mieć.
Chcę mieć u siebei Umowę adopcyjną - jak rozumiem - Amicusową jeszcze.
Prościej jest mi przelać z konta przez internet - niż lecieić do bankomatu - wybierać i komus dawać. Zwłaszcza, że zimno trochę jest.
Ale oczywiście jak się się boisz? nie chcesz? podac mi swój - jak sądzę - nr konta, to wybiorę się za godzinkę.
A Luiza - sądzę jest na bieżąco - niech wpadnie ok. 12 - tej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mar.gajko']Dam 100 zł na ten kojec. Tyle mam - na moje długi psio-kocie i jeszcze Grallika.
Albo podaj konto, albo [B]przyjdź i weź[/B].[/QUOTE]


[quote name='mar.gajko']To że nei powinnam się mu pokazywac jako jedna z wielu długotrwałych :) opiekunek w hotelu - rozumiem. Nie trzeba mu mieszać w głowie.
Ale adres pod którym przebywa pies, którym się opiekowałam prawie trzy lata, [B]chcę Tamaro mieć[/B].
[B]Chcę mieć [/B]u siebei Umowę adopcyjną - jak rozumiem - Amicusową jeszcze.
[B]Prościej jest mi[/B] przelać z konta przez internet - [B]niż[/B] lecieić do bankomatu - wybierać i [B]komus dawać[/B]. Zwłaszcza, że zimno trochę jest.
Ale oczywiście jak się się boisz? nie chcesz? podac mi swój - jak sądzę - nr konta, to wybiorę się za godzinkę.
A Luiza - sądzę jest na bieżąco - [B]niech[/B] wpadnie ok. 12 - tej.[/QUOTE]

:hmmmm: ... standard. Partykuła rozkazująca - tryb rozkazujący dla osób tworzymy przez partykułę "niech" plus tryb roszczeniowy, złośliwość i manipulacja...

A tak nawiasem, jeśli chodzi o "polecenie skierowane do mnie" to: taka sama droga do pokonania Mariolu... Ty windą do góry a potem w dół, albo ja windą na dół a potem w górę :razz: i żeby nie być służbowo drobiazgowym to między 9 a 15 - zapraszam, oczywiście jak będziesz mogła i znajdziesz chwilkę na przekazanie dobrowolnie zadeklarowanej kasy na kojec dla Gralla.

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi słonko.
Jak już to tryb rozkazujący.
A nie miał taki być.
Niektórzy wypowaidają się cytatami, wielokropkami, ja inaczej. I trudno.

Borąc pod uwagę temperaturę na zewnątzr i mój bankomat przy Zwierzynieckiej, prawi e przy Plantach, oczywistym dla mnie było, iz troche wygodniej jest to załatwić prze net niż przy - 18 lecieć tyle na nogach.
Z Luiza nie chce się widzieć.
WIęc zastosuję tryb warunkowy.
Albo Tamarko - słoneczko podasz mi nr konta - i przleję ci pieniądze, alebo nei podasz i nie przeleję.
Tyle.

Wiem i widzę, żę większość z "czytaczy" tego wątku przeszła do porządku dziennego nad sposobem adopcji Gralla.
I to też daje do myślenia.

Jeżeli nei uzyskam od Ciebei Tamaro Umowy i adresu, zrobię to w inny sposób.
Choćby zgłaszając zaginięcie psa. Bo dla mnie formalnie on zaginął. Tylko w hotelu będą nieprzyjemności.

I nie wypisuj tu ani sama ani przez rodzinę "okrucieństw" i "żalów", jaka Ty dobra - znalazłaś dom a ja niedobra - bo się czepiam.

EOT.

Link to comment
Share on other sites

Mariolu, czy wszystko dla Ciebie jest pretekstem do złośliwości i awantury? Mój numer konta mogę Ci podać. Proszę, wpłać tylko resztę z karmy - 40zł. Nie musisz więcej. Adresu w tej chwili Ci nie podam bo wiedząc jak źle traktujesz ludzi, nie chcę żebyś kontaktowała się z domem Gralla. Ludzi Gralla poznała Luiza, Pani Magda H. z ekipą tv. Nie sądzisz chyba, że ratując psa przed morbitalem, zrobiłam mu coś złego. EOT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tamb']Mariolu, czy wszystko dla Ciebie jest pretekstem do złośliwości i awantury? Mój numer konta mogę Ci podać. Proszę, wpłać tylko resztę z karmy - 40zł. Nie musisz więcej. Adresu w tej chwili Ci nie podam bo wiedząc jak źle traktujesz ludzi, nie chcę żebyś kontaktowała się z domem Gralla. Ludzi Gralla poznała Luiza, Pani Magda H. z ekipą tv. Nie sądzisz chyba, że ratując psa przed morbitalem, zrobiłam mu coś złego. EOT.[/QUOTE]

Wpłacam 100 zł.
40 zł przeznaczam, te z karmy na pieluchy, :) sama mu je zawiozę w swoim czasie.

Link to comment
Share on other sites

Tak przykro się czyta teraz ten wątek a powinniśmy się cieszyć.
mar.gajko bardzo mi przykro, że nie mogłaś uczestniczyć w przekazaniu Gralla do nowego domku i nie możesz dalej uczestniczyć w tym wszystkim co się wokół niego dzieje.
Trudno ocenić sprawę z zewnątrz.
Czy nie ma wokół mar.gajko żadnej życzliwej jej osoby.
Jeżeli podjęła najtrudniejszą decyzję to wiem, że zrobiła to z bezsilności, z miłości do Gralla.
Czy żadna z Was nie była nigdy w życiu w takiej sytuacji, że tylko ostateczność była rozwiązaniem.
Nie oceniajcie jej pochopnie i nie piętnujcie, wiele jeszcze spraw przed Wami i nie wiadomo jakie decyzje będziecie musiały podejmować.

Nowy Domku Gralla jeśli to czytasz daj mar.gajko jakiś znak, daj jej szansę. Znacie sprawę tylko z jednej strony. Obrona należy się każdemu.

[B]mar.gajko [/B]trzymam kciuki za spotkanie......

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie aktualne:

Wpłaty przekazane dzisiaj przez Ockhama na zaliczkę za kojec:
200zł - od Pani, która adoptowała Pugiego
50zł - Foksia i Dżekuś
50zł - terra
100zł - Makrela
250zł - Pani Basia
100zł - Pani Beata
100zł - Niedzielka
100zł- Maupa4
100zł - ockhama
Razem -1050zł

Deklaracje:
500zł - Pani Aga
50 zł - salibinka
50zł - Pani Ewa

Wpłaty:
100zł - Państwo Teresa i Andrzej G.
50zł - Pani Małgosia F.
100zł - mar.gajko
30zł - Amiga


Wielkie podziękowania dla Pani Magdy, dotychczasowemu sponsorowi karmy Gralla za pomoc w organizacji i negocjacjach. Dzięki Pani Magdzie kojec wystawiony na allegro za 2700zł, będzie kosztował 1850zł.Wszelkie nadwyżki finansowe po zbiórce, zostaną przeznaczone na zakup pieluch.

Link to comment
Share on other sites

mar,gajko,nie wszyscy przeszli do porządku dziennego nad sposobem adopcji Gralla,ale wątek Gralla był jednym z lepszych,dlatego może nie chcą cioteczki zaogniać.Przyznam,że już kilka dni temu chciałam się odezwać.A teraz do tamb: niezależnie od tego,jakim człowiekiem jest mar.gajko,jej trzyletni trud zasługuje na szacunek.Tylko ludzie,którzy nic nie robią,nie popełniają błędów.Pomyśl,czy warto dzielić ludzi,którzy czytają ten wątek.Jest jeszcze sprawa urządzenia dla Gralla,które może być w Polsce już w przyszłym tygodniu,bo mój mąż jedzie i może wysłać.Jest to szansa dla Gralla przywrócenia odruchów skurczowych odbytu i pęcherza.Ale dla mnie partnerem była i jest mar.gajko.Bardzo Was proszę o godne zachowywanie się na tym wątku.Możecie dyskutować poza nim w prywatnych postach.Pozostaję z wyrazami szacunku dla Was wszystkich zaangażowanych w pomoc dla tego wspaniałego psa i pozdrawiam jego nowych właścicieli!:o)

Link to comment
Share on other sites

Proszę o aktualizację rozliczeń na pierwszej stronie.

Rozliczenie aktualne:
200zł - od Pani, która adoptowała Pugiego
50zł - Foksia i Dżekuś
50zł - terra
100zł - Makrela
250zł - Pani Basia
100zł - Pani Beata
100zł - Niedzielka
100zł- Maupa4
100zł - ockhama
50 zł - salibinka
50zł - Pani Ewa
100zł - Państwo Teresa i Andrzej G.
50zł - Pani Małgosia F.
100zł - mar.gajko
30zł - Amiga
500zł - Pani Aga
Razem:1930zł

Na kojec przekazałam 1850zł
za 80zł kupię pieluchy

Link to comment
Share on other sites

Moja teściowa mawiała: "nie ten mistrz co zaczyna, tylko ten co kończy".
Ale w tej konkretnej sytuacji nie mozna nie docenić i pominąć tego, co dla Gralla zrobiła mar.gajko.
Gdyby nie ona, nie byłoby komu szukać domu.
Pomijając wszystko, mnie najbardziej cieszy to, że niemożliwe stało się faktem: Grall ma dom...... i reszta się nie liczy.
Dziękuję wszystkim za opiekę nad Grallem, pokochałam tego psa, chociaż go nigdy w realu nie widziałam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...