Jump to content
Dogomania

Kraków - Ligota. Grall - w nowym domu.


mar.gajko

Recommended Posts

[quote name='dariag']Terra,mam pytanie,dotarły te podkłady dla Gralla?Nie wiem,jak ta apteka internetowa funkcjonuje, i jak długo trwa wysyłka.A za chwile wrzesień i trzeba znowu przeslać!:roll:[/quote]

Nie wiem:shake: Ja jestem ciotka internetowa :oops:
Trzeba zapytać opiekunki Gralla czyli mar.gajko
A może któraś z cioteczek odwiedzających inne psiaki w hoteliku pomoże w tej sprawie, bo mar.gajko się nie odzywa?
Prosimy o wieści o Grallu:modla:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Calibri][SIZE=3]Długo mnie nie było. Opowiadać tez długo. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]U Grallika konstans. Ani zdrowie, ani samopoczucie nei uległo zmianie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Codziennie idziemy na spacer, wysikujemy się, czyścimy pupę, wyciskamy kupkę. Zmieniamy podkłady. Dzień w dzięń.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Każdy dzięń jest taki sam i tak samo smutny. Każdego dnia po tych wszystkich czynnościach jaq zamykam kojec, a on stoi i patrzy… patrzy jak odchodzę.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Takie codzienny smuteczek. Mój smuteczek.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]W moim wątku rozliczeniowym zaraz uzupełnię wszystkie wpłaty i wydatki.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Postaram się być choć raz dziennie na forum. Tu u Gralla. Choć czasu mało. [/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Dziękuję Wam wszystkim dziewczyny. Za to że tu jesteście.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Calibri]Ty Terro jesteś naszym dobrym duchem [/FONT][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][FONT=Calibri].[/FONT][/SIZE]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Dario – podkłady doszły. 30 szt.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3]Od 22 sierpnia mam luksus – Tamb załatwiła nam podkłady, 25 szt., teraz są te od Ciebie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Miałabym kilka fantów na bazarek: buty, spodnie rybaczki, kilka książek. Nakupowałam na allegro i sie nie mieszczę :lol:

Niestety mam dość spore problemy z połączeniem internetowym i w związku z tym nie podejmę się organizowania bazarku. Może ktoś mógłby ode mnie przejąć te rzeczy (wysłałabym je wszystkie w jednej paczce) i zrobić bazarek?

Link to comment
Share on other sites

Heh, no bez przesady, całego kontenera nie przyślę :razz:
Mam na pewno spodenki, jedną parę butow, kilka sztuk książek. Można by to polaczyc z innymi rzeczami w jeden bazarek. Może wygrzebie jeszcze jakas spodnice.

[I]Przepraszam, ze bez polskich znaczkow, ale jakies skroty mi sie ciagle wlaczaja i pisac sie nie da[/I] :shake:

Link to comment
Share on other sites

Hej,dopiero dziś mogę coś napisać,bo w ostatnich dniach pracowałam do 23 i nie miałam już siły wchodzić do komputera.Ta dziewczyna może być ode mnie,bo podałam Gralla dalej:lol: (oczywiście też właścicielce Huskiego)Spróbuję w tym tygodniu wysłać następną porcję podkładów,tylko muszę się zorientować,czy mogę płacić bezpośrednio z zagranicy,żeby nie angażować jeszcze osób trzecich,jak ostatnio.D

Link to comment
Share on other sites

Może w piątek uda mi się zamówić podkłady dla Grallika,dziś weszłam przez przypadek na Moona i mnie z nóg ścięło.Co się stało z pojęciem "człowiek"?Dobrze,że są jeszcze cioteczki (a jak nazywamy męskich wolontariuszy?),te realne i te wirtualne!Pozdrawiam i trzymam kciuki za Moona i Gralla.Mar.gaiko,podrap Graliika za uchem ode mnie!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,na początku czytałam,że Grall jest mixem huskiego,ale przedwczoraj na placu zabaw dla psów spotkałam psa wypisz wymaluj jak Grall,zaraz rzuciłam się na właściciela z pytaniem,co to za rasa.Okazało się,że to owczarek kanadyjski.I do tego z akcji "Pies w potrzebie".To taka organizacja tu, w Niemczech zajmująca się ratowaniem psów przeważnie z Hiszpanii i Turcji,gdzie znajdowane psy są oddawane do stacji,gdzie mają szanse 21 dni na znalezienie opiekuna,następnie są usypiane.Na "moim" placu,gdzie chodzę regularnie wybawić psa i rozwijać go socjalnie jest wiele psów z tej akcji.Myślę,że Gralli też jest owczarkiem kanadyjskim,a nie mixem huskiego.Przyjżyjcie mu się!Drap,drap...:o)

Link to comment
Share on other sites

dariag, Grall jest mixem i można w nim zobaczyć różne rasy. A że jest podobny do owczarka szwajcarskiego to fakt. Ja też w nim widzę białego ONka;)
Wiesz , na pewno w Hiszpanii czy Turcji psy nie mają łatwego życia. Ale coś do mnie zupełnie nie przemawia 'dawanie im szansy' na 21 dni.
To w moim odczuciu coś jak polowanie, co ten biedny pies może zrobić w sprawie swojego domu?
Jeśli można bez udziału psa, umieścić ogłoszenie o Grallu, to jestem za. Inna opcja nie wchodzi, przynajmniej w moim odczuciu, w grę.

Link to comment
Share on other sites

Terra,chyba niedokładnie się wyraziłam.Ta organizacja ratuje psy ze stacji uśmiercania,a nie oddaje je tam.One powyłapaniu przez rakarzy są tam 21 dni i ludzie z "Hunde in Not" fotografują je,dają ogłoszenia i próbują uratować przed śmiercią przez znalezienie dla nich domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...