Jump to content
Dogomania

chartmaniactwo bez granic


whippetka

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aleksandra

Rozumiem, że bierzesz tę sunię ! Witamy w naszym gronie !!! :angel: Ciekawe kiedy zachorujesz na następnego charta :lol:

A wracając do spacerków. Często zachowanie psa to również cecha osobnicza. A jak sobie ładnie drugiego przysposobisz, to Ci może jeszcze charta zaganiać będzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Rotti :) jeszcze nie biorę, nie utwierdzajcie mnie w przekonaniu, że już mam charta, tylko po prostu jest chwilowo u Marcina i Blanki. :wink:

nie mogę się spokojnie zastanowić, bo na wszystkie myśli na "nie" znajduję od razu radę (nie utrzymam ich obydwu na smyczy - no ale przecież Patrycja ma trzy CTRy to ma gorzej :wink: niezły argument "za", nieprawdaż?) :D

ja wiem, ze będzie mi ciężko, teraz jest kwestia tylko przemyślenia, czy spełnienie tego mojego "charciego" marzenia nie będzie zbyt drogo kosztowało. I to właściwie nie mnie (Marcin, jak już wezmę małą to na zawsze, w życiu nie oddam!!!), ale raczej psy, które przez to niedopasowanie będą cierpieć na spacerach...

Tylko spokojnie.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Upiłam się dziś, heheh :lol: Jestem pijana...iop.

I z czego się cieszysz dzieciaku?

Pijesz mając 10 lat?

Nie, nie :D

Upiłam się sokiem malinowym :lol: :lol: hihihi. Ale tyle go wypiłam, że miałam czkawkę, dlatego powiedziałam, ze się upiłam :D :drinking:

____________

Pozdrówka :D

Dominisia & Ariczka & Bidabliu

Link to comment
Share on other sites

No bardzo nas to cieszy . Slyszalam o incydencie z amstafem . Proponuje szelki dla Ariki , tak bedzie bezpiecznie .

Tak ten incydent dotknął mnie bardzo mocno :-? Ale okazała przywiązanie wskakując do ogrodu :)

Szelki już ma i jest suuuuper :D Ładnie na nich chodzi i w ogóle :D

Więcej mama powie Ci przez telefon :)

____________

Pozdrówka :D

Dominisia & Ariczka & Bidabliu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...