Jump to content
Dogomania

Kiedyś Kudłatka od Romów - teraz Pesteczka- już w DS :). Dziękujemy Saro2011 !


toyota

Recommended Posts

Berto, raczej tak, nie możemy ryzykować, że osoba z fb się nie stawi na miejscu lub spóźni. Poza tym niekoniecznie będzie mogła jechać już o 14 w czwartek. Ja jeszcze się z nią nie kontaktowałam, bo mam mega kocioł, dziecko mi się rozchorowało :(.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='toyota']Osoba, która zaproponowała darmowy transprt w czwartek przestała się odzywać nafb . Nie podała swojego nr telefonu, także nie mamy z nią kontaktu.

Nie mamy zatem transportu z Poznania do Gorzowa.[/QUOTE]

Jak się ta osoba z FB nie odezwie to przyjedzie w tym chłopakiem z carpoolingu w piątek. Ja jeszcze go nie informowałam ze rezygnujemy.

Link to comment
Share on other sites

Czwartek już za pasem a my stoimy w punkcie wyjścia. Nie wiem czy problemem jest tylko transport z Poznania do Gorzowa czy jakieś inne okoliczności wystąpiły z wyciagnięciem suni ze schronu czy może coś jeszcze?
Osoba z FB się nie odzywa więc osobiście już pożegnałabym się z tą opcją transportu. Była też opcja przewiezienia suni w piątek przez chłopaka z carpoolingu za 20 zł. No ale trzeba by zorganizować "nockę" suni w Poznaniu i nie wszystkim się ta opcja podobała.
Dzisiaj doszła kolejna opcja transportu suni w czwartek przez męża dogomaniaczki Koelki z Gorzowa. Mąż Koelki będzie jechał z Kielc do Gorzowa (przez Poznań) , z tym że tu nie da się ustalic dokładnej godziny przejazdu przez Poznan, moze to być w godz.18-20 i trzeba będzie być pod telefonem i gdy Pan będzie dojeżdzał do Poznania to sunię dowieźć gdzieś w poblize autostrady np. Auchan, factory outlet. Myślę, ze znalazłaby się jakaś mobilna Cioteczka w Poznaniu która dozwiozłaby sunię w wymienione miejsce.
Więc co robimy???? Zmobilizujmy się Ciotki bo przez naszą nieudolność sunia będzie tkwiła w schronie a już w czwartek może grzać doopkę pod kołdrą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kolejna kobietka']czyli najlepiej jakby byla jakas mobilna cioteczka z Poznania, ktora odbierze sunie spod Poznania (Komorniki) sklep Auchan o godzinie 13-14 w czwartek i przetrzyma kilka godzin, a nastepnie podwiezie w poblize autostrady do meza cioteczki Koelki... dobrze to wszystko polaczylam?[/QUOTE]

Dokładnie tak

Link to comment
Share on other sites

Ta sunia jest niesamowicie podobna do teriera tybetańskiego - szok po prostu jaka jest piękna . Ja niestety mam w tej chwili szczeniaki wiec przetrzymanie suki nie wchodzi w grę , poza tym kilka dni temu wyciagałam kudłata sunie z poznańskiego schronu i podpadaloby jesli znowu bym się pojawiła .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Ta sunia jest niesamowicie podobna do teriera tybetańskiego - szok po prostu jaka jest piękna . Ja niestety mam w tej chwili szczeniaki wiec przetrzymanie suki nie wchodzi w grę , poza tym kilka dni temu wyciagałam kudłata sunie z poznańskiego schronu i podpadaloby jesli znowu bym się pojawiła .[/QUOTE]

ale ta sunia przyjedzie do Poznania ze schronu z kuj-pomorskiego, jej nie trzeba wyciągać ze schronu z Poznania. A przetrzyma sunię Gruba Berta, kwestia tylko dowiezienia suni po południu/wieczotem od Grubej Berty w rejon Auchana, tak by mógł ją odebrać Pan jadący do Gorzowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gruba Berta']a ta osoba ktora jedzie z pieskiem do Poznania - dokad jedzie - moze moglaby tak jak bylo w przypadku Pusi przejechac przez Trase/ulice Niestachowska ? z tamtad bez problemu moglabym odebrac i wtedy szukaloby sie kogos kto moglby po pracy podrzucic pieska do autostrady?[/QUOTE]

niestety ten Pan jadacy do Poznania bedzie tylko w tym wyznaczonym miejscu, ale nizej juz przeczytalam, ze "ania z poznania" moze odebrac sunieczke, super! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']ale ta sunia przyjedzie do Poznania ze schronu z kuj-pomorskiego, jej nie trzeba wyciągać ze schronu z Poznania. A przetrzyma sunię Gruba Berta, [B]kwestia tylko dowiezienia suni po południu/wieczotem od Grubej Berty w rejon Auchana, tak by mógł ją odebrać Pan jadący do Gorzowa[/B].[/QUOTE]

teraz juz musi sie udac! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...