Jump to content
Dogomania

Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(


Hope2

Recommended Posts

  • Replies 901
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elf i Mango']Cioteczki kochane ja mam fanty dla Lusieńki ( głównie ciuchy damskie). Czy któraś by była chętna zrobić bazarek ?
Jeżeli tak , musiałabym je wysłać , gdyż bazarków robić nie umiem , a zdjęć nie mam czasu zrobić ( jestem krótko przed wyjazdem na urlop).[/QUOTE]

Przypominam się:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='RudziaPaula']A to na złe konto wysłałam ? co miesiąc na te samo idzie konto....[/QUOTE]

I co miesiąc Lusia to od Ciebie otrzymuje, i BARDZO PIĘKNIE DZIĘKUJE :loveu::loveu::loveu:
Od czasu kiedy opiekę nad Lusią przejęła Fundacja Mondo Cane wszystkie składki przekierowuję na ich konto. Twoja lipcowa deklaracja dla Lusi już jest u nich - sprawdziłam na FB :)
Jeżeli nie sprawi Ci to różnicy lepiej wpłacać bezpośrednio na konto Mondo Cane - wszystkie dane są w pierwszym poście.

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z fb
[h=5][COLOR=#333333]KOCHANI! TERAZ, KIEDY LUSIEŃCE SIĘ POLEPSZYŁO, MAMY TO WSZYSTKO ZAPRZEPAŚCIĆ?! A TAK SIĘ STANIE, JEŚLI CUDEM NIE ZDOBĘDZIEMY JAKICHŚ FUNDUSZY! BŁAGAMY O WPŁATY NAWET PO 5, 10 ZL - USZCZERBEK W PORTFELU NIEWIELKI, A DLA NAS LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!! LICZYMY NA WAS, NASI NIEZAWODNI PRZYJACIELE!
MY SIĘ NIE PODDAJEMY, ALE SIŁ BRAKUJE...[/COLOR][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Wpłacamy przecież! Czy Lusia ma lekarstwo?[/QUOTE]
Agusiu-tak jak mówiła Kasia z Mondo-lekarstwa są priorytetem, więc na pewno sa zakupione. Ale są też faktury od wetów-tylko z Katowic na ponad 900zł, a jest jeszcze z Częstochowy...no i hotelik :(

EDIT
Sprawdziłam na fb-Lusia miała zakupiony lek 25lipca-ide uzupełnić post rozliczeniowy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']O mateńko droga! Ale biedna bieda :(
Postaram się możliwie najszybciej bazarek zrobić, może jakiś grosz wpadnie.

edit.
Przelałam na konto z pierwszego postu 20 zł.[/QUOTE]
Pięknie dziękuję w imieniu Lusieńki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bazarek w połowie dla Lusi:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245767-Pr%C3%B3bki-krem%C3%B3w-woda-perfumowana-i-inne-cuda-dla-Faficzka-i-Lusi?p=21133621#post21133621"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245767-Pr%C3%B3bki-krem%C3%B3w-woda-perfumowana-i-inne-cuda-dla-Faficzka-i-Lusi?p=21133621#post21133621[/URL]

zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Bazarek w połowie dla Lusi:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245767-Próbki-kremów-woda-perfumowana-i-inne-cuda-dla-Faficzka-i-Lusi?p=21133621#post21133621[/URL]

zapraszam na zakupy i do podnoszenia bazarku[/QUOTE]
Lecę choć pooglądać...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...