Jump to content
Dogomania

Lusia pobiegła za TM...choroba zwyciężyła :(


Hope2

Recommended Posts

[quote name='Gusiaczek'][URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1044593_619453098073548_172744326_n.jpg[/URL]

tyle smutku, rezygnacji na czterech łapach, nosie i ogonku .... tyle przyklejenia do człowieka ...
Hope, nie daję rady .... :placz:[/QUOTE]
Gusiaczku-Lusia jest pod dobrą opieką w hoteliku... ale sama wiesz-leki, wet...kosztują...a ona bez tego nie przeżyje :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 901
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gusiaczek'][URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1044593_619453098073548_172744326_n.jpg[/URL]

tyle smutku, rezygnacji na czterech łapach, nosie i ogonku .... tyle przyklejenia do człowieka ...
Hope, nie daję rady .... :placz:[/QUOTE]... i ja też:-(!...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Niestety, to wielka suma i ciągle będzie generować długi:( A wiesz może ile Lusia ma deklaracji lub wpływów?[/QUOTE]
Czy ma jakiekolwiek deklaracje-tego nie wiem, wpływy na bieżąco uzupełniam na 1 stronie (chyba 2 post dzięki uprzejmości Maupy4)

Link to comment
Share on other sites

Czekam na info o małej...moze jutro będzie? Teraz biorę już Zośkę na siooo i idem lulu, bo rano futrzasta banda nie zna litości...no...chyba,że pada-wtedy to ja prawie na siłę dziadów wyciągam (bo cwaniaki najpierw przez okno filują,czy aby futerko nie zmoknie...albo czy słonko za mocno nie świeci). Tylko Zoś chętna prawie zawsze na siedzenie na dworze (moze dlatego,że jak pada, to ona pod daszkiem siedzi?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Czekam na info o małej...moze jutro będzie? Teraz biorę już Zośkę na siooo i idem lulu, bo rano futrzasta banda nie zna litości...no...chyba,że pada-wtedy to ja prawie na siłę dziadów wyciągam (bo cwaniaki najpierw przez okno filują,czy aby futerko nie zmoknie...albo czy słonko za mocno nie świeci). Tylko Zoś chętna prawie zawsze na siedzenie na dworze (moze dlatego,że jak pada, to ona pod daszkiem siedzi?)[/QUOTE]

Mój Sonuś też nie przepada za deszcze, przemyka wtedy na spacerze jak baletnica na paluszkach, byle się zbytnio nie pomoczyć, ale Bira lubi spacerować w każda pogodę (oprócz burzy) i uwielbia wodę w każdej postaci:)

Lusieńko nie zapominamy o Tobie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']Bez bicia przyznaję, że wszystkiego nie czytałam, bo trafiłam tu z bazarku agusiazet. Gdzie jest teraz sunia i na co choruje?[/QUOTE]
Lusia jest w hoteliku (gdzie dokładnie wie nescca), choruje na cukrzycę i cushinga...
Nadal czekam na info o małej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...