Jump to content
Dogomania

Kama-znalazła dom, w którym nikt jej nie uderzy!


Hmmm

Recommended Posts

Kamka ma teraz ciężki czas i Anetka też, kocha ją ogromnie jest szalenie cierpliwa i chce dla niej jak najlepiej... oby wszystko ułożyło się w Kamulkowej główce jak najszybciej. Jest problem z zostawaniem w domu bez PANI :( inne kłopoty też no ale o nich może następnym razem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane !!! bardzo serdecznie chciałam podziękować absolutnie wszystkim za to, że byłyście u Kamy, że pamiętacie o niej, za kciuki i wszystko,wszystko,wszystko co dla niej zrobiłyście :) Kamulka ma cudowną Panią, dziewczyny ogromnie pracują nad tym aby sunia była spokojna, żeby zapomniała wszystkie złe chwile jakie były w jej życiu. Anetka zapewnia Kamie przy wsparciu swoich rodziców cudowny, spokojny, pełen miłości i cierpliwości dom. Jestem pewna, że od czasu do czasu będziemy pojawiać się na wątku i zobaczycie zdjęcia szczęśliwych dziewczyn :)
Bardzo dziękuję wspaniałej Pani Beacie,za rady jakie otrzymałysmy poza dogo, za wsparcie :)
Dziękuję Martynie :multi: za kolejny szczęśliwy wątek, mimo łez jakie były na początku i proszę pamiętajcie o nas !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Potrzebna pomoc w odnalezieniu suni, adoptowanej ze schroniska w Katowicach, ja tam jestem ale sporadycznie a trzeba obserwować teren, pani od suni ma różne sygnały no ale wiesz jak to jest ... im więcej ludzi tym lepiej

Edited by Gosia.
Link to comment
Share on other sites

TAAAAAK ? to była KAMA, ANETA I JA !!! a drugi piesek to Frelka z którą Kamka lubi się bawić (a przecież nie umiała z żadnym psem:crazyeye: ) Kamka jest bardzo zazdrosna ale wystarczy jej spokojnie zwrócić uwagę i odpuszcza ;) Będą zdjęcia z naszego wspólnego spaceru. Bardzo często szaleje też na Muchowcu albo w parku Kościuszki .
Następnym razem zapraszamy do wspólnej zabawy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia.']TAAAAAK ? to była KAMA, ANETA I JA !!! a drugi piesek to Frelka z którą Kamka lubi się bawić (a przecież nie umiała z żadnym psem:crazyeye: ) Kamka jest bardzo zazdrosna ale wystarczy jej spokojnie zwrócić uwagę i odpuszcza ;) Będą zdjęcia z naszego wspólnego spaceru. Bardzo często szaleje też na Muchowcu albo w parku Kościuszki .
Następnym razem zapraszamy do wspólnej zabawy :)[/QUOTE]

czyli jednak:) tak z daleka w sumie, ale poznałam Kame;)
nie wiem czy lubi rowerzystów, bo akurat jechałam na rowerze
fajnie że jej się udało! czekamy na zdjęcia z zabaw

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

[B]Dziewczyny bardzo proszę o pomoc na CITO[/B] !!! Kama prawdopodobnie od czerwca strasznie szczeka i wyje, sąsiedzi słyszeli ale nie reagowali. Dzięki Bogu mamy koniec września.
Aneta(właścicielka) ma na głowie straż miejską, sąsiedzi piszą jakieś petycje zeby wywalili ją z mieszkania. [B]BŁAGAM POMÓŻCIE NAM[/B] !!! nie wiem co robić ???

Link to comment
Share on other sites

A teraz usuwam poprzedni post, bo jak tu wtargną miłośnicy zwierząt dla których nawet kaganiec jest niewyobrażalną torturą to zostanę zjedzona żywcem :-). Dzięki obroży dwa moje psy mogły pozostać w swoich domach i nie zasiliły szeregów schroniska. Nie są też zmaltretowane, chore i ogólnie nic im się złego z tego powodu nie stało. Siunia i Ola też czasami dostają, bo po kilku godzinach jazgotu to człowiek jest wykończony nerwowo a nie pies.

Link to comment
Share on other sites

Nie zawsze. Siunia jest duza ma bardzo grube futro i jak się zapomni, to drze mordę, bo nic nie czuje. Ale generalnie dźwięk jest nieprzyjemny a że głucha nie jest to go słyszy i stara się nie drzeć japy.
A swojego mieszkania nie demoluje? Tylko ojca Anety?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...