Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

Zadzwonił dziś rano Pan Marian. Wrócił ze szkoły z obiadu (obiady w szkole są bardzo wcześnie, bo przed 12) i mówi - zadzwonię do Pani zapytać co słychać.

U Pana w porządku, dziś pogoda chłodniejsza to panu Marianowi bardziej sprzyja ze względu na ciśnienie. Upały mówi męczą, a pogoda taka jak dziś jest dla Niego idealna. Pytał o szczepienie Reksa, szczepienie wypada w lipcu, ale poprosiłam by przechodząc przy okazji koło weterynarza zapytał czy w drugiej połowie lipca nie ma pani weterynarz akurat planów urlopowych - to się wówczas zaszczepi Reksa wcześniej. A jak nie to gdy pojadę na przełomie czerwca/lipca to odrobaczę psa, potem Pan Marian powtórzy i umówi się szczepienie.

Reks ma się dobrze, szczekał w czasie naszej rozmowy co trochę.

Zasiłek na czerwiec Pan Marian dostał. Czy dostanie w lipcu i sierpniu - nie wiadomo. Pytałam, czy by napisał pismo do mopsu z zapytaniem o obiady. Ale chyba nie jest miła atmosfera w mopsie i czuję, że nie bardzo chce prosić.

Ale z Tosia&Lesio pamiętamy o okresie wakacyjnym. :) Tosia&Lesio podpowiedziała by zapytać w firmie w Stepnicy, która ma stołówkę dla pracowników czy można osobę z zewnątrz zaabonować, a jeśli tak to ile by to kosztowało. Spróbuję się jutro, pojutrze dodzwonić i dowiedzieć.

A gdyby miało się to rozwiązanie nie udać, to zakupy większe na lipiec zrobimy. I w sierpniu też cos zorganizujemy. Jeśli bym nie mogła podjechać, to Tosia&Lesio zorganizuje zakupy.

Pan Marian opowiadał o meczu wczorajszym PL-N.IRL. :) Prądu ma 23 kwh. Doładuję Mu i podam kod do załadowania, by na kolejne mecze reprezentacji prądu nie zabrakło. :)

Dziękujemy Dziewczyny, że jesteście i pamiętacie o Reksie i Panu Marianie.

Link to comment
Share on other sites

Tabciu i Tosia - ze stołówką bardzo fajne rozwiązanie :) , gdyby się udało, miałby różne posiłki :) 

Fajnie, że Pan Marian dostał zasiłek na czerwiec. Jak Pan Marian oglądał mecz?, jak u mnie w telewizorze mówią, że trzeba wykupić abonament za 100zł na mecze. Ale może może nie wszystkie mecze  są kodowane :) 

Reks szczekając pewnie też chciał pogadać :) 

Link to comment
Share on other sites

Witam Wysłałam pieniążki dla Pana Mariana i Rexa.Pod koniec czerwca albo na początku lipca też  postaram się coś przesłać.Przepraszam że tylko tyle ale mam parę deklaracji na Owczarek .Jestem pod dużym wrażeniem tego jak pomaganie panu Marianowo i Rexiowi.Pozdrawiam cieplutko

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęly pieniądze od Lilka105, asikowska. Oraz od Patrycja96 (Patrycja, Twoją wpłatę wpisałam w skarbonkę prąd/gaz) - DZIĘKUJEMY pięknie :)

Załadowałam wczoraj panu 46 kwh prądu i zadzwoniłam podać panu kod. Potwierdzenie.

Porozmawiałam z Panem o pomyśle stołówki (wczoraj nie dodzwoniłam się do firmy). Pan Marian powiedział, że tam są tylko zupki regeneracyjne w porze śniadania. Ten zakład jest dalej niż szkoła. Wygląda na to, że mając naszą pomoc chętniej skłaniałby się do opcji zakupów i możliwości ugotowania sobie samemu zupy na dwa dni niż co dzień chodzić na stołówkę. Czyli co ? Zrobimy większe zakupy na początku lipca. Dopytam tylko pana, czy zamrażalnik w lodowce działa czy nie. Pamiętam, że jest mały, ale czy sprawny to nie pamiętam. Gdyby był sprawny kupilibyśmy więcej mięsa na zupę.

 

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniam skarbonkę o wpłatę Patrycja96. Dzięki. :)

Zadzwonię jutro do Pana Mariana. Zacznę pomału kompletować zakupy. W sklepie koło mnie jest żurek Krakusa w kartonie za 3,99. To jak Pan Marian żurek lubi ( kupowałam, a nigdy nie pytałam czy lubi :-/ ) - to kupię kilka kartonów.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, jolantina napisał:

Szukałam tobciu a znalazłam w końcu Reksa i p. Mariana.

Pogubiły mi się wątki i dawno tutaj nie byłam :(

Tobciu, oczyść skrzynkę, książeczka czeka na Ciebie.

ooo, a wczoraj akurat myślałam - ciekawe czy ktoś mnie przebił. Już czyszczę skrzynkę.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, ALMA2 napisał:

Żurek z jakiem i ziemniaczkami może być :). Ale zapytaj Tabciu.  Może między innymi barszczyk  w kartonie, może rybki w puszcze,  - tylko czy Pan Marian lubi rybki. 

Ryby lubi. :) Śledzi mniej chętnie, ale inne ryby lubi. O śledzie akurat pytałam kiedyś. :)

Link to comment
Share on other sites

Zapisałam wpłatę od jolantina - dziękujemy. :)

Rozmawiałam w piątek z Panem Marianem, zamrażalnik mały, ale jest. Jak mrozi nie wie, bo on pusty. 

Jeśli się uda - odwiedziny w ten weekend. Jeśli nie - to wówczas kolejny weekend.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam dziś do Pana Mariana, powiedzieć, że jutro przyjedziemy. I złożyłam Mu od nas życzenia - bo dziś ma imieniny. 

Mecz oglądał, a jakże. Bardzo Mu szkoda było, że Chłopaki odpadli. Ale byli wielcy i dumni z Nich jesteśmy. :)

Zrobiłam Panu wstępne zakupy w moim osiedlowym sklepie. I kupiłam Panu coś na imieniny do torebki : kawę, herbatę, czekolady, wafle, cukierki, piankę i wodę po goleniu. Paragon ; Foto1 ; Foto2 - imieninowa torebka

Kupiłam Reksowi Pratel na odrobaczanie. Foto ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...