Jump to content
Dogomania

GALERIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witajcie :lol:

Przedstawiam najnowsze zdjęcia z 'zimowej' zabawy w lesie :D

1. Galopem do "Pana" :wink: ...

A mnie się coś widzi, że on raczej w odwrotnym kierunku :wink: :lol:

Super pies :klacz: i co za temperament... czy on kiedyś odpoczywa? :wink:

:P :lol:

Okazuje się, że nie TYLKO ja :wink: potrafię naciskać przycisk w aparacie fotograficznym :lol: ... czasami występuję w roli 'wabika' :wink: :multi:

_219365_n.jpg

Odpoczywać Argo też lubi :wink: :lol: _219364_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wielie dzieki i male pytanko pierwsze dostala lupiez po 2 szczepieniu nie wiem czy to moze byc przeczyna czy nie ale jak to zwalczyc czy czekac az samo minie po drugie chodzi na spacer calkiem niezle ale strasznie boi sie jak uslyszy szczekanie psa samych psow sie nie boi macie jakies rady co z tym zrobic?

Link to comment
Share on other sites

hej Lukas

Moja Shilla (goldenka) tez dostala lupiez po szczepieniu (a moze miala go tez wczesniej tylko nie zauwazylam) . W kazdym razie w wieku okolo 9-10 tygodni zauwazylam lupiez. Poszlam do weta ale ten to zbagatelizowal, kazal psa wycierac roztworem octu winnego zeby skore zakwasic i wyczesywac. Troche to pomagalo ale na krotka mete no i ani razu lupiez nie zniknal zupelnie. :(

Teraz Shilla ma 16 miesiecy i... nadal walczymy z lupiezem. Z tym ze teraz to nie jest juz bialy pyl tylko taki pozadny, dosc pokazny lupiez. Przeszlysmy juz kilka kuracji kapielowych. Pomagaja ale do lupiezu juz sie przyzwyczailam jak i do mysli ze zupelnie to on nie zniknie.

Mam tylko dziwne wrazenie ze gdyby wtedy, gdy bylam mala, wet nie zbagatelizowal problemiku nie urosl by on do takich rozmiarow. :(

Wiec wez malenstwo i znajdz dobrego weta, no chyba ze problem sam ustapi po paru dniach.

Powodzenia

A malenstwo pieeeeekne :D

Wszystkie fotki super, dobrze ze zebrane do kupy :D

:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol:

Kochani :lol:

Ten topic to GALERIA :microwav: :o :o :o

Proponuję wszelkie uwagi, refleksje, wypowiedzi,zapytania etc. przenosić do innych topiców ... lub otwierać 'nowe' :)

Inaczej sami sie pogubiMY w tym 'galimatiasie' :wink:

:hand:

Link to comment
Share on other sites

Widząc te piękne psiaki nie mogę oprzeć się pokusie aby nie dorzucić jeszcze paru fotek naszej milusińskiej

Śliczny biszkopt i chyba trochę podobna do naszej MEGI.

Może ten sam tatuś? ;)

mega7.jpg

Podobieństwa labów są szalenie miłe - prawda? :wink:

1. Styczeń 2004

_220473_n.jpg

2. Sierpień 2003

_221275_n.jpg

:lol: :D :hand:

Link to comment
Share on other sites

Śliczny biszkopt i chyba trochę podobna do naszej MEGI.

Może ten sam tatuś?

Dobry dzięki za komplement ale oglądając zdjęcia Megi taka myśl mi również przyszła do głowy. Ojcem Dabi jest Longwood's Ensemble.

Jeśli mają wspólnego ojca to wspaniale, Megi jest śliczna.

Zgadzam się ronież z Argo

Podobieństwa labów są szalenie miłe - prawda?

W całej rozściągłości i bez wyjątku :laola:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...