Jump to content
Dogomania

GALERIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Asia_Focus

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Żeby Nam się od tych biszkoptów nie zakręcił w głowie, to wrzucam coś z innej beczki :wink:

_226122_n.jpg

kotek Psotek, który najbardziej lubi chodzić na ryby... :D

_226123_n.jpg

.... na te ryby :facelick:

Zdjęcie jest z przed roku, więc akwarium było jeszcze raczkujące :baby:, teraz jest o wiele lepiej - ale kot i tak uwielbia na nim przebywać :lol:

Wiem wiem, że to kompletnie nie na temat, ale musicie mi to wybaczyć :grins:

Pozdrawiam razem z moim zwierzyńcem :hand:

Link to comment
Share on other sites

Marta, ładne mi to "Pagajątko " . Właź na offa i zmierz go :lol:

Daga, ja ani rybek , ani kota nie posiadam, ale pewnie jakby mój sie dorwał do kuwety, nie musiałabym chyba pisaku zmieniać.... :-? ciekawa jestem czy by zeżarł, jak narazie ludzkimi nie gardzi.... Już bym wolała, żeby był niejadkiem...

Link to comment
Share on other sites

booomba foty--Pagajątko można już nazywać Pagajem--a jak nabierze masy to jakiś złośliwiec nawet moze powiedziećwiosło od DZ-ale super psiak :lol: :lol: dalszy ciąg fotek zaczerpnietych z linkowni serweró USA-najlepsze strony o goldenach

Golden%20Retriever%20Family_thumb.jpg

PO-Golden-Retriever.jpg

no i jaaki ładny :roll: golden%20cover.jpg

Link to comment
Share on other sites

Asia niestety dla Goldka kocie kupki to największy rarytas :( , więc musiałam kuwete dobrze zbunkrować, by się nie mógł dostać - w przeciwieństwie do kota :lol: No i do wczoraj było OK, ale psiak trochę podrósł i posprzątał za mnie wychodek kocurka :grab: Więc znowu musiałam w domu małe przemeblowanie zrobić i powinno byc już dobrze - przynajmniej na jakiś czas :D

Link to comment
Share on other sites

Daga, tak myślałam :lol:

P.S. Dla mojego psa nie ma rzeczy niemożliwych, powtarzam nie ma :lol: wszystkie rodzaje szafek potrafi otowrzyć i troche "poczytać" :roll: , oraz zabawić sie troche moją bielizną, doprawdy nie wiem jak on otwiera szuflady i nie wiem jeszcze co go tak rajcuje w tych książkach oi bieliźnie... 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Asia to młody facet, więc musi się jeszcze dokształcać w różnych dziedzinach :sweetCyb:

Na pocieszenie mogę Ci tylko powodzieć ,że u mnie jest podobnie :( - tylko dorzuć jeszcze kota i mam całą mafie :pissed:

Link to comment
Share on other sites

Daga, tak myślałam :lol:

P.S. Dla mojego psa nie ma rzeczy niemożliwych, powtarzam nie ma :lol: wszystkie rodzaje szafek potrafi otowrzyć i troche "poczytać" :roll: , oraz zabawić sie troche moją bielizną, doprawdy nie wiem jak on otwiera szuflady i nie wiem jeszcze co go tak rajcuje w tych książkach oi bieliźnie... 8) :lol:

Jezus Maria co za ulga, myślałam, że tylko mój taki, delikatnie mówiąc, dziwny. Czyta z lubością i memła mi bieliznę. Nie gryzie, nie niszczy tylko memła :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

MOŻE TROSZKĘ ZDJĘC DO GALERII W BIELIZNIE?? oczywiscie miałem na myśli Wasze pieski które ją memłą??memłają?? :D :D :D :wink: what ever........ :lol: 8)

a jak bedzie bielizna tutaj to kaazdy bedzie tu pędził na skrzydłach orłów--tak jak ten kolegalabr14.jpgbo ja oczywiście tylko o psach myślałem :wink: :P 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...