Jump to content
Dogomania

Czaki - do trzech razy sztuka - zamieszkał w stolicy i jest szczęśliwy!!!


Gabi79

Recommended Posts

[quote name='andegawenka']Muszę wyjśc na parę godzin, mam w telefonie internet ale dogo nie chce mi się otworzyć nie wiem czemu:roll: Mam nadzieje ze wieści beda dobre, przecież Czaki to dobre chłopisko.[/QUOTE]

Muszą być :) Ja będę zaglądać póki nie pojedziemy po Bongo;)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam, wczoraj poszłam spać przed 22gą, a o drugiej się obudziłam i nie mogłam spać.

Mam nadzieję, że wszystko ok.

Założyłam Czakiemu czerwone szeleczki, były kupione dla Nutki, ale Nutka w nich nie chodziła, więc są nowe.
[B][COLOR=#000000]
Stepelko, nie zapomnij o tabletkach [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Czakuś jesteś grzeczny prawda....[/QUOTE]

Obstawiam, że jest grzeczny, tak się denerwuję, czy wszystko dobrze, biedny Czakuś na pewno jest zestresowany.

Czekam z niecierpliwością na wieści od stepelki, a jak na złość wieczorem będę bez internetu.........

Link to comment
Share on other sites

Jestem. Z Czakim lepiej, tzn już się oswaja, spał ze mną przytulił się mi do ramienia i tak sobie spaliśmy. Rano przychodził do mnie za każdym razem jak dawałam znaki życia ;) Moja Koka się derwuje, ale jest lepiej, z niej to już jest taki nerwus, że intruza musi pilnować. Na spacer Czaki wołał już o 5, w sumie wczoraj pewnie nie chodził zbyt wiele, z nami malutką chwilkę. Wyszłam z nimi na rozdzielaczu i od razu wyplątał się z szelek, bardzo się wystraszyłam bo nie reagował na imię (choć w domu przychodzi) ale był kilka kroków ode mnie i szybko po obrożę i z obrożą i szelkami naraz dokończyliśmy spacer. Narazie mam zamiar wyprowadzać go w obroży, plus drugiej z adresatką, tak na wszelki wypadek. Ale mi strachu narobił. Legowiskiem gardzi, woli podłogi dywany i łóżko ;) Zrobiłam im wątróbkę z ryżem i warzywami, asystował wytrwale ;) Zaglądał co mamy na stole i raz rzucił mi się na nogę.. Ale generalnie powiedzenie stanowczo "nie" i przestał. Raz też jadł i przesunął miskę tak, że miał za daleko chciałam ją przysunąć ale nie podobało mu się to, więc lepiej nie będę mu przeszkadzać przy jedzeniu. Generalnie Czakuś jest kochany, słodki i wygląda jak małe czarne lwiątko. Nie sądziłam też że taka chudzina z niego. Czy on od razu umial podawać łapkę? Bo właśnie mama zauważyła że umie. JEszcze jedno, jak sobie pocmokam do niego, to daje mi buziaka, kochane psisko:loveu:




Chciałam jeszcze tylko zapytać czyj nr telefonu podawać w ogłoszeniach ? Bo na razie nie robiłam mu jeszcze sesji, ale niedługo trzeba będzie do ogłoszeń;) Nie zapominam też o tabletkach ;) I w ogóle to planuję ogłaszać go na świętokrzyskie, mazowieckie, małopolskie, łódzkie i lubelskie. Myślę, że będzie dobrze ;)


I kiedy Czaki będzie mógł być zaszczepiony? Bo chyba już pytałam i zapomniałam...

Link to comment
Share on other sites

Anuś cieszę się, że u Was wszystko ok :multi::multi::multi:uffff troszkę się denerwowałam ...
Proszę Czaki śpi w łóżeczku i pogardził legowiskiem :lol:cwany chłopak z niego:evil_lol:


Anuś numer do ogłoszeń podaj mój a jeśli chodzi o szczepienie to może być zaszczepiony 10 dni po kastracji, więc w połowie następnego tygodnia możecie iść do weta;)
Jak możesz zapytaj tylko ile będzie kosztowało to szczepienie to pieniążki prześlemy wcześniej:lol:

A łapkę mi podawał już w pierwszym dniu jak zawiozłam go do Gabi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Jestem. Z Czakim lepiej, tzn już się oswaja, spał ze mną przytulił się mi do ramienia i tak sobie spaliśmy. Rano przychodził do mnie za każdym razem jak dawałam znaki życia ;) Moja Koka się derwuje, ale jest lepiej, z niej to już jest taki nerwus, że intruza musi pilnować. Na spacer Czaki wołał już o 5, w sumie wczoraj pewnie nie chodził zbyt wiele, z nami malutką chwilkę. Wyszłam z nimi na rozdzielaczu i od razu wyplątał się z szelek, bardzo się wystraszyłam bo nie reagował na imię (choć w domu przychodzi) ale był kilka kroków ode mnie i szybko po obrożę i z obrożą i szelkami naraz dokończyliśmy spacer. Narazie mam zamiar wyprowadzać go w obroży, plus drugiej z adresatką, tak na wszelki wypadek. Ale mi strachu narobił. Legowiskiem gardzi, woli podłogi dywany i łóżko ;) Zrobiłam im wątróbkę z ryżem i warzywami, asystował wytrwale ;) Zaglądał co mamy na stole i raz rzucił mi się na nogę.. Ale generalnie powiedzenie stanowczo "nie" i przestał. Raz też jadł i przesunął miskę tak, że miał za daleko chciałam ją przysunąć ale nie podobało mu się to, więc lepiej nie będę mu przeszkadzać przy jedzeniu. Generalnie Czakuś jest kochany, słodki i wygląda jak małe czarne lwiątko. Nie sądziłam też że taka chudzina z niego. Czy on od razu umial podawać łapkę? Bo właśnie mama zauważyła że umie. JEszcze jedno, jak sobie pocmokam do niego, to daje mi buziaka, kochane psisko:loveu:




Chciałam jeszcze tylko zapytać czyj nr telefonu podawać w ogłoszeniach ? Bo na razie nie robiłam mu jeszcze sesji, ale niedługo trzeba będzie do ogłoszeń;) Nie zapominam też o tabletkach ;) I w ogóle to planuję ogłaszać go na świętokrzyskie, mazowieckie, małopolskie, łódzkie i lubelskie. Myślę, że będzie dobrze ;)


I kiedy Czaki będzie mógł być zaszczepiony? Bo chyba już pytałam i zapomniałam...[/QUOTE]

Cieszę, się, że u Was wszystko dobrze.
Dziwi mnie tylko, że Czaki się zdenerwował, jak chcicłaś przesunąć mu miskę.
U mnie nigdy nawet nie pisnął, gdy podczas jedzenia ruszałam mu miskę.
A robiłam to z premedytacją, żeby sprawdzić jego reakcję.
Wydawało mi się, że w szelkach będzie wygodniej, ja wczoraj z nim tak wyszłam i było ok.
Ale to może wszystko wina stresu.

Czekamy na dalsze dobre wieści.

Czakuś faktycznie jest straszną chudziną, u mnie jadł sporo, ale trzeba czasu, żeby go trochę odkarmić.

No i oprócz szczepienia trzeba go jeszcze odrobaczyć, ale pewnie nie na raz.

Link to comment
Share on other sites

U Czakiego też super wieści!

Nie warto byłoby poćwiczyć z nim, żeby pozwalał grzebać przy jedzeniu? Jednak nie powinien warczeć itp jak się ktoś do miski zbliża.
Moja Kora też tak robiła, ale kilka razy z nią ćwiczyłam i teraz można jej ręce do miski wkładać, zabierać a ona nawet nie mrugnie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta67']U Czakiego też super wieści!

Nie warto byłoby poćwiczyć z nim, żeby pozwalał grzebać przy jedzeniu? Jednak nie powinien warczeć itp jak się ktoś do miski zbliża.
Moja Kora też tak robiła, ale kilka razy z nią ćwiczyłam i teraz można jej ręce do miski wkładać, zabierać a ona nawet nie mrugnie. ;)[/QUOTE]

Ja mu grzebałam kilkakrotnie i nie warczał, ani nie miał nic przeciwko temu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']dam mu może ze 2 dni i zobaczę znowu, pewnie był zestresowany, obcy pies obcy ludzie. Co do szczepień to może lepiej zrobić tak, że po prostu zapłacimy, wet wystawi paragon i wtedy się odda pieniążki ;)[/QUOTE]

Bardzo się cieszę Stepelko, że piszesz na bieżąco.

Tak bardzo los Czakiego leży mi na sercu.


Co do szczepień, to proszę zróbcie tak jak będzie Wam wygodnie.

Ja zaraz muszę pożyczyć laptopa i odzyskam go dopiero jutro wieczorem.

A co Czakuś porabia????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']dam mu może ze 2 dni i zobaczę znowu, pewnie był zestresowany, obcy pies obcy ludzie. Co do szczepień to może lepiej zrobić tak, że po prostu zapłacimy, wet wystawi paragon i wtedy się odda pieniążki ;)[/QUOTE]


Oczywiście, ze tak może być;)
Wycałuj od nas Czakusia mocno:loveu:

Link to comment
Share on other sites

oj przyznam, że trochę ukryty urwis z niego jednak, może to tak początkowo, sąsiadów obszczekuje, jedzenie najchętniej by sobie ukradł. Aleee kochany jest, musi się szybko DS znaleźć. Zrobiłam mu jednak dziś pare zdjęć, jutro albo w pon zacznę ogłaszać. Napiszę w ogłoszeniach już chyba, że zaszczepiony i z książeczką zdrowia i odrobaczony (bo przeciez i tak koło środy będzie, jak myślicie?) I prosiłabym o podanie tego nr tel do ogłoszeń, bo nie wiem czy moja mama go ma czy nie więc lepiej jak poproszę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']oj przyznam, że trochę ukryty urwis z niego jednak, może to tak początkowo, sąsiadów obszczekuje, jedzenie najchętniej by sobie ukradł. Aleee kochany jest, musi się szybko DS znaleźć. Zrobiłam mu jednak dziś pare zdjęć, jutro albo w pon zacznę ogłaszać. Napiszę w ogłoszeniach już chyba, że zaszczepiony i z książeczką zdrowia i odrobaczony (bo przeciez i tak koło środy będzie, jak myślicie?) I prosiłabym o podanie tego nr tel do ogłoszeń, bo nie wiem czy moja mama go ma czy nie więc lepiej jak poproszę ;)[/QUOTE]

Proszę już taki odważny się zrobił :)
Aniu podaje mój numer 501461355 ;)Napisz w ogłoszeniach, że zaszczepiony, nie wiem tylko jak z odrobaczeniem... zapytaj weta
Nie wiem czy może go jednocześnie zaszczepić i odrobaczyć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgusiaP']Proszę już taki odważny się zrobił :)
Aniu podaje mój numer 501461355 ;)Napisz w ogłoszeniach, że zaszczepiony, nie wiem tylko jak z odrobaczeniem... zapytaj weta
Nie wiem czy może go jednocześnie zaszczepić i odrobaczyć...[/QUOTE]



Dobrze, tak czy inaczej w ogłoszeniach napiszę, że ma wszystko, przecież i tak do nowego domu by jechał z kompletem szczepien itd. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stepelkaa']Dobrze, tak czy inaczej w ogłoszeniach napiszę, że ma wszystko, przecież i tak do nowego domu by jechał z kompletem szczepien itd. ;)[/QUOTE]


Napisz Anuś :)
Aaaa poproś jeszcze jak będziesz na wizycie, żeby ocenili wiek Czakusia :) Ciekawa jestem na ile latek go ocenią ...

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Czakuś już bezpiecznie dojechał :)

Koniecznie trzeba go uczyć, że nie może warczeć na osobę podchodzącą do miski w czasie jedzenia. Ja miałam tak z moją Nuką i udało się, ale wymaga to czasu i spokoju. Poza tym pies musi się już przyzwyczaić do opiekuna.

Odrobaczenie trzeba zrobić przed szczepieniem ok dwóch tygodni wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...