Jump to content
Dogomania

Tara już bezpieczna, odnalazła się ..tak to jest, jak się zaadoptuje teriera :D


majuska

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest dom we Wroclawiu dla Taruni, Państwo mają 9-cio letniego walijczyka, są odpowiedzialnymi ludźmi, miłośnikami tej rasy, wszystko mam poręczone ( zadziwiające jak świat jest mały :D )
Potrzebujemy tylko transportu, najbliższe co mamy to dopiero po świętach, czyli ponad miesiąc czekania jeszcze.... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Ritek mamy pewną opcję na przyszły tydzień, transport grzecznościowy więc bez kosztów, tylko jeszcze pozostaje dopracować szczegóły bo to pod Wrocław nie do samego celu, ale mysle, że wszystko sie uda.[/QUOTE]
No to ok,kamień z serca...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']jakoś przeoczyłam ten wątek, dopiero informacja o transporcie uświadomiła mi moje zaniedbanie. Taruniu kochana oby ci się udało.
Reniu napisz cos więcej o tym transporcie.[/QUOTE]
Nie ma na razie konkretów, kiedy i dokładnie dokąd, to nie piszę, w poniedziałek sie wyjasni wszystko do końca

Link to comment
Share on other sites

Tara jedzie w czwartek lub piątek, ma transport grzecznościowy, Państwo już czekają, są to bardzo mili ludzie, mają 9 letniego walijczyka, bardzo przyjaznego podobno, mieszkają w domu z ogrodem, psy będą tez chodzić na spacery, to miłośnicy "łelszy" wiedzą wszystko o stanie zdrowia Tary i jej "charakterku" , są pełni nadziei, że psy się dogadają,
trzymajmy kciuki aby psiaki się dogadały :lol:
ale czemu mają się nie dogadać , co nie ? :multi:
powodzenia Taruniu :lol:
majusko kochana , dzięki Tobie Tarunia ma domek :calus:, a Jadwinia transport załatwiła :calus:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...