Jump to content
Dogomania

Retriever z Nowej Szkocji (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Recommended Posts

I jeszcze moja była [url]www.kakastavi.fora.pl[/url] :lol:
Ale już się w to nie bawię, to jest bez sensu :roll: Wiem, że nazwa jest splagiatowana po prawdziwej hodowli Huskych ale taką nazwę podsunęła mi znajoma która też w to się bawiła i nie powiedziała mi tego :angryy: sama się dowiedziałam jak dostałam e-mail od hodowcy :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.lacquero.fora.pl"]www.lacquero.fora.pl[/URL] bylo moje.
A ten wzorzec to jest wzorzec dla psow z tej gry.
A to nie są wirtualne hodowle ktore kradna zdjecia tylko psy z gry dogz 5.
wady biale powieki dlatego ze w tej grze czasem rodza sie z bialymi powiekami.
A tollera na tym forum to nie jest nasza tollera z tąd tylko inna, nasza jest tam jako Vian a ja jako Nanya. tzn byłam bo juz w to sie nie bawie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pandisia']Jest tam niejaka Tollerka :loveu:.
Fajna stronka .[/quote]
A to nie ja :lol: Ten nick już trzy osoby w internecie noszą. Ja jestem(byłam) Vian :cool3:

Ów Tollerka tak naprawdę o tollerach wie tylko podstawowe informacje a uważa się za znawcę :eviltong: w zasadzie takich osób na tym forum jest mnóstwo, wolą siedzieć godzinami przed grą zamiast poczytać o swojej ulubionej rasie czy pójść na długi spacer z psem ;) I głównie dlatego opuściłam to forum (shir.fora):razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tollerka']I jeszcze moja była [URL="http://www.kakastavi.fora.pl"]www.kakastavi.fora.pl[/URL] :lol:
Ale już się w to nie bawię, to jest bez sensu :roll: Wiem, że nazwa jest splagiatowana po prawdziwej hodowli Huskych ale taką nazwę podsunęła mi znajoma która też w to się bawiła i nie powiedziała mi tego :angryy: sama się dowiedziałam jak dostałam e-mail od hodowcy :shake:[/quote]


Się nie odzywałam i nie dawałam linka, bo żem wspaniałomyślna :p, ale skoro sama napisałaś to zeby ci się znowu ktoś nie przyczepił, zmień może psa COURAGEOUSCRITON
[url]http://www.virgovestalis.pl/novascotia.html[/url]
[url]http://www.kakastavi.fora.pl/miot-c-nsdtr-t72.html[/url]
Ewa z Virgo Vestalis też nie byłaby zachwycona.

Osobiście nic nie mam do takich hodowli, fajnie móc poczuć przez chwilę jak to jest być hodowcą, chociaż wirtualnym. Powiedziałabym nawet, że to może być niezła wprawka :cool3:
Ale proszę, nie używajcie nazw prawdziwych Tollerów, bo to naprawdę nie jest dobrze widziane.

A ja widzę jeszcze że we wtorek się bawiłaś :evil_lol:, chyba że mnie oczy mylą [url]http://www.kakastavi.fora.pl/nowosci-f3.html[/url] ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Czoko[/B], może dlatego że jeden artykuł jest starszy? Z roku 2002 z tego co widziałam :cool3:



Wiele jest wirtualnych hodowli w owej grze, które noszą nazwy prawdziwych hodowli i "właściciele" są świadomi tego a nawet nie zgadzają się tego zmienić. Tak samo jest z imionami psów. Proponuję zamknąć już temat petz, bo nie jest warty podtrzymania :p to jest bardzo głupia gra, a do tego wiele osób się przez nią uzależnia, chociaż nie wiem co w tym jest fajnego :shake:

Link to comment
Share on other sites

My szczęśliwie wróciłyśmy z Wrocławia, odpoczełyśmy, zjadłyśmy..
Duże miasta są fajne -gdyby nie te korki:p. U wet. spedziłyśmy 2,5 godz. jestem zadowolona z wizyty. Biodra wyszły ładnie, dysplazji nie ma, lewa przednia łapka też dobrze, natomiast prawa - ta na którą kulała, jest jakaś mała zmiana, ale wet. uważa że to musiało powstać po urazie. Musze mu dostarczyć poprzednie zdjęcia. Zrobiłam także Soni badania z krwi, wyniki przyśle mi jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Się nie odzywałam i nie dawałam linka, bo żem wspaniałomyślna :p, ale skoro sama napisałaś to zeby ci się znowu ktoś nie przyczepił, zmień może psa COURAGEOUSCRITON
[URL]http://www.virgovestalis.pl/novascotia.html[/URL]
[URL]http://www.kakastavi.fora.pl/miot-c-nsdtr-t72.html[/URL]
Ewa z Virgo Vestalis też nie byłaby zachwycona.

Osobiście nic nie mam do takich hodowli, fajnie móc poczuć przez chwilę jak to jest być hodowcą, chociaż wirtualnym. Powiedziałabym nawet, że to może być niezła wprawka :cool3:
Ale proszę, nie używajcie nazw prawdziwych Tollerów, bo to naprawdę nie jest dobrze widziane.

A ja widzę jeszcze że we wtorek się bawiłaś :evil_lol:, chyba że mnie oczy mylą [URL]http://www.kakastavi.fora.pl/nowosci-f3.html[/URL] ;)[/quote]


Oczywiście, już zmieniam. Bo w zasadzie przestałam się bawić bardzo nie dawno, dlatego wszystko jeszcze jest na swoim miejscu ;) Psa o skopiowanym imieniu ma inna osoba. Napiszę do niej z prośbą o zmianę imienia :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']mojego forum już nie ma .
no widziałam tez ze w archiwum MP był jakiś numer o tollerach[/quote]
Był wcześniej, można go nawet przeczytać po wysłaniu płatnego SMSa.

[quote name='WiolaW']My szczęśliwie wróciłyśmy z Wrocławia, odpoczełyśmy, zjadłyśmy..
Duże miasta są fajne -gdyby nie te korki:p. U wet. spedziłyśmy 2,5 godz. jestem zadowolona z wizyty. Biodra wyszły ładnie, dysplazji nie ma, lewa przednia łapka też dobrze, natomiast prawa - ta na którą kulała, jest jakaś mała zmiana, ale wet. uważa że to musiało powstać po urazie. Musze mu dostarczyć poprzednie zdjęcia. Zrobiłam także Soni badania z krwi, wyniki przyśle mi jutro.[/quote]
[B]ALE SUPER!!!!! Nawet nie wiesz jak sie cieszę że wszystko w porządku!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
[/B]wreszcie jakaś dobra wiadomość dzisiaj - dzień mam strasznie paskudny, i do tego jeszcze przeziębienie mnie złapało w końcu :shake:

[quote name='Pandisia']

Chyba lekką burzę wywołałam tym linkiem.[/quote]
Pandiś - wszystko OK, do mnie też czasami ktoś pisał pytając co to za hodowla, i kiedy będą szczeniaki :lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']Gosia do Ciebie pisali kiedy będa szczeniaki w wirtualnych hodowlach? :lol:[/quote]
nooo :cool3:
Nie każdy od razu łapie w czym sprawa, dawniej nie było takich możliwości, i teraz masa osób po 30 nie ma pojęcia co to jest - stąd wynika trochę problemów, bo na pierwszy rzut oka, dla laika, wychodzi że to prawdziwa hodowla. :razz:

Link to comment
Share on other sites

A ja powiem Ci że dzisiaj dzień mi się udał, bez błądzenia trafiłam do weta (z jednego końca wrocławia na drugi) udało mi sie zaparkować bardzo blisko gabinetu (co nie jest tam łatwe bo ZUS i Sąd), co w przypadku niesienia psa na ręcach byłoby trudne. No i jak na końcu wet. powiedział mi że wszystko jest dobrze oprócz oczywiście tej jednej łapki to byłam bardzo szczęśliwa. Wet. bardzo przyjemny, rozmowny chyba z pół godziny mi tłumaczył, pokazywał. Nie to co tam, przynajmniej wiedziałam dzisiaj za co płacę.
Oczywiście moje przeziębienie też już prawie znika- miksturka działa:lol:
Niestety Ty też musisz zastosować miksturkę jaką Blanka napisała - może być z dodatkowym składnikiem;).

Link to comment
Share on other sites

Ja się kapnęłam po tych namalowanych pieskach ale cóż na pierwszy rzut oka
na opis rasy można się pomylić , szczególnie jak ktoś dopiero zbiera jakieś informacje.
Troszkę potem żałowałam , że wrzuciłam ten link ze względu na nasze koleżanki Wizę i Tollerkę ale cóż stało się. Sprawa wyjaśniona a i dziewczyny
wiedzą w czym rzecz i myślę , że to najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiolaW']
Oczywiście moje przeziębienie też już prawie znika- miksturka działa:lol:
Niestety Ty też musisz zastosować miksturkę jaką Blanka napisała - może być z dodatkowym składnikiem;).[/quote]
Czekaj, czekaj, to była to miksturka z mężem?? :evil_lol:
Męża ni ma, idzie na imprezę sobie, a ja biedna sama w łóżku zostaję :-(

Link to comment
Share on other sites

[B]WiolaW[/B] - bardzo się cieszymy, znowu się okazało, że Rude sie nie dają!:multi:

[B]Toller [/B]- mąż to tylko dodatkowy składnik mikstury, a pozostałe najważniesze składniki to po kieliszeczku: spirytusu(lub wódki), soku z cytryny i miodu - no i do łóżeczka, a może dodatkowy składnik wróci z tej imprezy.

A teraz cała ta wirtualna hodowla, ja chyba niekumata jestem bardzo ( w końcu po 30.:diabloti:)
Tyle tu dzisiaj się nasmarowałyście, że można się pogubić, nie możecie być aktywne bardziej regularnie, a nie wszystkie sprawy na raz?:angryy:

[B]A może Bono jest wirtualny?!!!!! :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:, a nas tutaj wcale nie ma, a może wcale nie ma takiej rasy tylko Gosia ją wymyśliła i nas opętała?????:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...