Jump to content
Dogomania

Terierka Mała już we własnym domu.


bakusiowa

Recommended Posts

[quote name='Chandra']Ani jednego :placz:, aż trudno w to uwierzyć. Na fb post promowany miał 120 udostępnień to bardzo dużo. Masakra jakaś :angryy:[/QUOTE]

...niestety tak bywa: psiak młody, zdrowy, a telefony milczą jak zaklęte :( ... i nie wiadomo czemu!
Trzymam kciuki za śliczną... mocno trzymam!
Na FB poszukam jej także/ a może linka wrzucicie? /... warto by wstawić go i w pierwszym poście...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Mała jest bardzo fotogeniczna:lol:
Co do telefonów, myślę, że kiedyś zadzwonią jacyś mądrzy ludzie którzy się w niej zakochaja.[/QUOTE]

Bakusiowa zgadzam się z 100% .Poprzedni terier, którego przygarnęliśmy też bardzo długo czekał na domek, ale trafił wspaniale.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Witam,ciocia malawaszka jest od sznaucerów:razz:mała jest sliczna,taki mix teriera walijskiego,jak wrócę do domu,powrzucam slicznotkę na fora terierkowe.[/QUOTE]

gdyby domków był madmiar - mam inentyczną sunię do adopcji - Fanta
[*] jej matka była rasową terierką walijską( pod Wrocławiem), sunia młodziutka, śpi w łóżku ale nie jest bezpieczna w domu, gdzie przebywa

to adopcja "spiskowa", muszę sunię zabrać od pseudohodowcy, jest też młody terier walijski, rasowy, ma około roku - może i dla niego dom by się znalazł dobry
tym psiakom muszę pomóc wykradając je od bezmyślnego "hodowcy"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']gdyby domków był madmiar - mam inentyczną sunię do adopcji - Fanta
[*] jej matka była rasową terierką walijską( pod Wrocławiem), sunia młodziutka, śpi w łóżku ale nie jest bezpieczna w domu, gdzie przebywa

to adopcja "spiskowa", muszę sunię zabrać od pseudohodowcy, jest też młody terier walijski, rasowy, ma około roku - może i dla niego dom by się znalazł dobry
tym psiakom muszę pomóc wykradając je od bezmyślnego "hodowcy"[/QUOTE]

Ciężko jest z domkami dla terierów. Mała jest ogłaszana intensywnie od lipca a i wcześniej też była. Nie powiem żeby nikt nie trafił sie przez ten czas, lecz nie były to odpowiednie domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Ciężko jest z domkami dla terierów. Mała jest ogłaszana intensywnie od lipca a i wcześniej też była. Nie powiem żeby nikt nie trafił sie przez ten czas, lecz nie były to odpowiednie domy.[/QUOTE]

wiem, domu dla Finki szukam ( potajemnie) już od lata....
niestety to są psy mojego siostrzeńca - bezmyślnego lekkoducha, który uznał, że zamiast pracować może hodować teriery :(
kupił szczenną sukę, urodziło się dwoje szczeniąt, wbrew zapewnieniom sprzedającego - nie rasowych, rudy piesek znalazł dom, Finka została....
drugiej ciąży nie przeżyła jej matka Fanta
[*] :(
i jeszcze psa kupił - Skubi to młody, rasowy terier walijski
niestety kilka dni temu przywiózł kolejną ciężarną terierkę, a Finki chce się pozbyć, bo nie jest rasowa - boję się, że da ją byle komu.....
wziąć jej nie mogę - mam w domu dużą gromadkę chorych i starych psiaków

ot, i taki to mam problem psio-rodzinny :(

o rozmowach, tłumaczeniu itp. nie ma mowy - próbowałam i ja, i cała rodzina :(

Link to comment
Share on other sites

Marie podeślij mi proszę na PW telefon do siebie i opis suczki, gdyby był domek np z kotami,drugą suczką czy bardzo małymi dziećmi będę odsyłać do Ciebie -oczywiście o ile sunia spełnia te warunki :lol:

Zdjęcia z dziś, pozowane bo było kiepskie światło, a gdy Mała biega swobodnie (szczególnie razem z Polinkiem) bardzo trudno zrobić dobre fotki :razz:



[IMG]http://imageshack.us/a/img542/3632/pxzs.jpg[/IMG]


[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img198/614/ttoq.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chandra']Marie podeślij mi proszę na PW telefon do siebie i opis suczki, gdyby był domek np z kotami,drugą suczką czy bardzo małymi dziećmi będę odsyłać do Ciebie -oczywiście o ile sunia spełnia te warunki :lol:

Zdjęcia z dziś, pozowane bo było kiepskie światło, a gdy Mała biega swobodnie (szczególnie razem z Polinkiem) bardzo trudno zrobić dobre fotki :razz:




[IMG]http://imageshack.us/a/img542/3632/pxzs.jpg[/IMG]



[IMG][/QUOTE]


czy Polinek to to sliczne rude stworzenie?
Przypomona Czucza
[*] i mojego ukochanego Kilerka
[*]
mam słabość do takich rudziaszków.....

Link to comment
Share on other sites

[INDENT] [SIZE=5][B][COLOR=#ff0000]Zapraszam na bazarek cegiełkowy dla Atosa.[/COLOR][/B][/SIZE]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248748-Bazarek-cegie%C5%82kowy-na-leczenie-potr%C4%85conego-Atosa?p=21543074#post21543074"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...4#post21543074[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Super,jest bardzo grzeczna i dużo spokojniejsza :multi: Kradzieże ograniczają się do chusteczek higienicznych. Dementujemy też "plotki" dotyczące ataków na odkurzacz ;) Nie brudzi, nie niszczy gdy wskakuje się na blat kuchenny do jedzenia wystarczy powiedzieć nie wolno i odpuszcza.

Ale humor Małej to poprawa o 100% . Cały czas zadowolona, ogon lata z całą pupą :multi: i wcale chętnie na dwór nie wychodzi ...

Ostatnio na próbę położyłam na stole kilka kulek suchego (Mała siedziała obok mnie na krześle i pomagała w pracy) i powiedziałam " nie wolno" grzecznie zrezygnowała z wąchania. Po jakimś czasie wyszłam po coś do pokoju gdy wróciłam Mała nadal siedziała na krześle tylko kulki zniknęły ;)

Z Polciem szleją w domu, ale wszystko w granicach normy! Pies ideał :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wygląda na to, że ją oczerniałam z tym odkurzaczem:oops:. W razie czego zapraszam do mnie do obejrzenia ssawek. Bardzo mnie cieszy, że Mała jest grzeczna w domu. Jak się przedstawia sprawa z kapciami? Chyba są pochowane. U mnie było tak. Jak mama wyszła przed południem to Mała otwierała szafę z drzwiami przesuwnymi. Wyciągała kapcie. Mają one mały obcasik ktróry jest z drewna. Jak mama wracała to z obcasika były tylko drzazgi.

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie nic nie zostało zniszczone :multi: Ale widać, ę musi mieć stały dostęp do rożnych zabawek i gryzaków, bo bawi się nimi prawie non stop (o ile nie bawi się z Polciem) i tak sobie wyobrażam, że gdyby ich nie miła to zaczęła by sobie sama wybierać zabawki z przedmiotów użytkowych ;)

W piątek rano Mała zaczęła pochrząkiwać, ale szybciutko podałam jej w małych porcjach ciepły kleik z siemienia lnianego z moidkiem i już wszystko przeszło :)


Poprosiłam znajomą graficzkę i zrobienie grafik z Małą - oto efekt:

[IMG]http://imageshack.us/a/img443/8149/4cde.jpg[/IMG]


[IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img10/4656/ivcd.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...