Jump to content
Dogomania

Terierka Mała już we własnym domu.


bakusiowa

Recommended Posts

Mała dochodzi do siebie po sterylce. Wczoraj podglądałam bliznę. Goi się bardzo ładnie. Dzisiaj rano już ciągnęła na spacerze. Od operacji coś się jej poprzestawiało w łepetynie. Zamiast leżeć na kanapie to układa się w przedpokoju na butach. Wieczorem na siłę kładę ją do łóżka ponieważ jest mokro i buty stoją na gazetach. Szelest gazet przeszkadza mi w uśnięciu. Ciekawe czy to się zmieni.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mała wróciła w sobotę do swoich pańciów. Tylko jest taki problem że pan będzie musiał wrócić tam gdzie był na dłuższy czas. Pani nie może jej wziąć do rodziców bo są tam dwa psy. Do jednego z nich, huskyiego Mała się bardzo rzuca. W styczniu pani zaprowadziła ją do wujka. Ten nie mógł sobie poradzić z jej ucieczkami więc zaprowadził do schroniska. Mała uciekła. Wtedy to wróciła na osiedle gdzie ją spotkałam wieczorem i zabrałam do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Ogłaszałam na tablicy i na gumtree. Na tablicy jest wyróżnione w dalszym ciągu. Nie było ani jednego telefonu. Ciężko mi było ponieważ musiałam wychodzić z psami osobno. Lecz nie to było najgorsze. Najgorzej było z tym , że nie można przy niej włączyć odkurzacza, ponieważ od razu atakuje ssawkę.
Odkurzam i tak jeden raz w tygodniu lecz trwa to najmniej półtorej godziny. Z mojego białaska są rozesłane pęki włosów. Zimą wypuszczałam ją na podwórko lecz teraz są już dzieci na placu zabaw i nie można. Może się przyczepić do któregoś i zaatakować. Może wytrzymałam bym to wszystko, że jest psotna, że jest za czujna na bloki, lecz musiał by być ktoś, kto by się zobowiązał zabierać ją raz w tygodniu w sobotę na półtorej do dwóch godzin.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam telefonicznie. Chyba Małej trzeba będzie szukać domu. Młodzi mieszkają w mieszkaniu ojca i ten nie zgadza się na psa.
Chce ją zabrać na działki. Mam z nimi rozmawiać w sobotę. Jeszcze wezmę ją na przegląd do weterynarza, gdyż we wtorek okazało się, że mój Bakuś ma świerzba w uszach. Trzeba sprawdzić czy Mała jest w porządku czy załapała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Dzisiaj rozmawiałam telefonicznie. Chyba Małej trzeba będzie szukać domu. Młodzi mieszkają w mieszkaniu ojca i ten nie zgadza się na psa.
Chce ją zabrać na działki. Mam z nimi rozmawiać w sobotę. Jeszcze wezmę ją na przegląd do weterynarza, gdyż we wtorek okazało się, że mój Bakuś ma świerzba w uszach. Trzeba sprawdzić czy Mała jest w porządku czy załapała.[/QUOTE]
Tego się obawiałam:roll:.....podejrzewam,że zaraził się od Małej.
bakusiowa czyli zaczynamy od nowa ogłaszać,po tych wolnych dniach znajdę bazarek ogłoszeniowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rita60']Tego się obawiałam:roll:.....podejrzewam,że zaraził się od Małej.
bakusiowa czyli zaczynamy od nowa ogłaszać,po tych wolnych dniach znajdę bazarek ogłoszeniowy.[/QUOTE]

Mała miała bakteryjne zapalenie uszów. Na początku kwietnia uszy były kontrolowane. Jutro jedziemy do weta aby zobaczył czy nie ma świerzba.
Myślę, że trzeba bedzie szukac domu. Na tablicy jest obecnie 2926 wejść. Wyróznione do 7-go maja. Ani jednego telefonu nie było. Chyba trzeba zrobic nowe zdjecia bo może to przez plasterek który ma na łapce.

[URL]http://tablica.pl/oferta/terierka-mala-szuka-domu-ID2h7zz.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='bakusiowa']Dzisiaj rozmawiałam telefonicznie. Chyba Małej trzeba będzie szukać domu. Młodzi mieszkają w mieszkaniu ojca i ten nie zgadza się na psa.
Chce ją zabrać na działki. Mam z nimi rozmawiać w sobotę. Jeszcze wezmę ją na przegląd do weterynarza, gdyż we wtorek okazało się, że mój Bakuś ma świerzba w uszach. Trzeba sprawdzić czy Mała jest w porządku czy załapała.[/QUOTE]

Mała nie miała świerzba więc Bakuś nie zaraził sie od niej. Nie mam zielonego pojęcia od jakiego zwierza mógł się zarazić, gdyż bliską styczność miał tylko z terierką. Miałam wielkie zmartwienie ponieważ Bakuś w drugim tygodniu leczenia świerzba zrobił się głuchy jak pień. Po zakończeniu leczenia weterynarz sprawdził uszy. Błony bębenkowe podobno były w porządku. Powiedział tylko, że może po jakimś czasie odzyskać słuch. Miałam takie nerwy, że chciało mi się tylko płakać. Skontaktowałam się z lekarką która leczyła owczarkę niemiecką mojego syna. Pracuje ona w Katedrze Chorób Wewnętrznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Wytłumaczyła mi, że przyczyn głuchoty może być wiele. W tym przypadku kiedy stało się to w trakcie leczenia mogło być tak, że krople zalały pewną część ucha/nie zapamiętałam jak ona fachowo się nazywa/. W czasie kiedy krople zaczną rzadzieć może odzyskać słuch. W przeddzień tej rozmowy miał już chwilowy przebłysk słuchu w momencie kiedy zapukał sąsiad. Jednak niedługo potem był burza i już tego zupełnie nie słyszał. Teraz już odzyskał słuch lecz nie wiem jeszcze na ile.

Jeśli chodzi o terierkę to trzeba szukać jej dobrego domu. Muszę zrobić inne zdjęcia i zacząć ogłaszać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Mała nie miała świerzba więc Bakuś nie zaraził sie od niej. Nie mam zielonego pojęcia od jakiego zwierza mógł się zarazić, gdyż bliską styczność miał tylko z terierką. Miałam wielkie zmartwienie ponieważ Bakuś w drugim tygodniu leczenia świerzba zrobił się głuchy jak pień. Po zakończeniu leczenia weterynarz sprawdził uszy. Błony bębenkowe podobno były w porządku. Powiedział tylko, że może po jakimś czasie odzyskać słuch. Miałam takie nerwy, że chciało mi się tylko płakać. Skontaktowałam się z lekarką która leczyła owczarkę niemiecką mojego syna. Pracuje ona w Katedrze Chorób Wewnętrznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Wytłumaczyła mi, że przyczyn głuchoty może być wiele. W tym przypadku kiedy stało się to w trakcie leczenia mogło być tak, że krople zalały pewną część ucha/nie zapamiętałam jak ona fachowo się nazywa/. W czasie kiedy krople zaczną rzadzieć może odzyskać słuch. W przeddzień tej rozmowy miał już chwilowy przebłysk słuchu w momencie kiedy zapukał sąsiad. Jednak niedługo potem był burza i już tego zupełnie nie słyszał. Teraz już odzyskał słuch lecz nie wiem jeszcze na ile.

Jeśli chodzi o terierkę to trzeba szukać jej dobrego domu. Muszę zrobić inne zdjęcia i zacząć ogłaszać.[/QUOTE]

Bakusiu trzymamy kciuki!!!! BĘDZIE DOBRZE!:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...