Jump to content
Dogomania

Spike.... już w domu, rozliczony:)


danavas

Recommended Posts

[quote name='asiuniab']dokładnie, jak ktoś nie ma nic do ukrycia, to nie rozumiem, dlaczego nie miałby ochoty spotkać się z wybawicielami swojego psa;[/QUOTE]

no i się spotkał.... tak.. a co!!! właśnie tak się czuje, jak wybawicielka Spika... bo to ja odebrałam telefon z lecznicy, ja będąc na ogromnym kacu (po oblewaniu odnalezienia Miśka, a Molly się mści bo jej nikt nie zaprosił) zgodziłam się go zabrać, ja znalazłam mu lokum na kilka dni, jak już nie miała gdzie zabrałam go do domu....dbałam jak o skarb, nazbierałam na operację, zadbałam o to aby miał wszystko czego mu potrzeba, tak to ja... i rzygać mi się chce jak ktoś teraz pieprzy że Spike jest w niemieckim labolatorium...



Masakra jakaś... Wejdźcie na wydarzenie Spika na FB... tam wszedł też jego właściciel.. Wkleił zdjecia psiaka, zaraz dam je też tutaj. Na zdjęciach z powrotu psa do domu jest ten sam człowiek który pisze że dziękuje że Spike jest już z nimi. Możecie jechać do Rędzin i szukać... bardzo proszę...
ja już raz się wygłupiłam i poprosiłam pana Darka aby oprócz tego że udowodnił to mnie, pokazał też wszystkim że Spike to Mikuś... głupio mi było jak cholera...
wszedł , wkleił zdjecia, podziękował, sprawę identyfikacji uważam za zamkniętą...
Ten człowiek nie ma obowiązku się nikomu tłumaczyć, nie musi wchodzić na fora i wydarzenia i opisywać co u JEGO psa.
Zobowiązał się do zwrotu pieniędzy, 200zł wysłał już pierwszą ratą na konto OTOZ-u Lubliniec, info o tym dostanę po 10-tym, wtedy też poznamy dokładna kwotę jaka uzbierała się na chłopaka.
wszystko rozliczę na wątku i na fb.

Nie zamierzam wdawać się w dyskusje czy Spike to Spike... ja to wiem a jak ktoś mi nie wierzy , to niech jedzie na wycieczkę do Rędzin...

acha i podajcie mnie do sądu bo za znalezienie Spika dostałam pudełko czekoladek... czyli jednak czerpię korzyści materialne z tej działalności...

Edited by danavas
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yoana']A myślisz, że by zakończyło? Bardzo wątpię. Chociaż oczywiście nie miałabym nic przeciwko zdjęciom Spike'a- dla czystej satysfakcji obejrzenia jego uśmiechniętej mordki.[/QUOTE]

Asiek, speszli for ju;)
to co mam to daję

Mały Spajkun....Mikuś....
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d4debead6eb4ce87.html"]
[IMG]http://images39.fotosik.pl/1932/d4debead6eb4ce87gen.jpg[/IMG][/URL]


Zeszłej zimy....
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f0c5345ad0fb454f.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/1713/f0c5345ad0fb454fgen.jpg[/IMG][/URL]

a całkiem niedawno:) Lord Spike:)
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e64ecdf3ffe58b7b.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1948/e64ecdf3ffe58b7bgen.jpg[/IMG][/URL]

Edited by danavas
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoana']A myślisz, że by zakończyło? Bardzo wątpię. Chociaż oczywiście nie miałabym nic przeciwko zdjęciom Spike'a- dla czystej satysfakcji obejrzenia jego uśmiechniętej mordki.[/QUOTE]

Pośledziłam trochę sprawę, na Facebooku są jego zdjęcia i to dodane przez właściciela. I są też z właścicielem w dniu jego przekazania. Widziałam również skany rachunków od weta. Czyli sprawa zamknięta i wyjaśniona. :)

Link to comment
Share on other sites

Snucie dziwnych teorii o domniemanej chorobie neurologicznej czy "ustawieniu" zdjęć (w domyśle - w celu późniejszego, szybkiego wywozu psa do niemieckiego laboratorium itp.) na podstawie wyglądu pysku Spike'a na zdjęciach jest śmieszne i niedorzeczne. Jeżeli dotychczas pokazane zdjęcia i przedstawione informacje Wam nie wystarczają to nic Wam już nie wystarczy. Zawsze możecie powiedzieć, że wszyscy żyjemy w Matrixie, a rzeczywistość której doświadczamy jest nieprawdziwa. Nikt nie będzie marnował swojego czasu i energii na spełnianie zachcianek użytkowników forum internetowego o wątpliwej reputacji, znanego z infantylnych wypowiedzi i wiecznego tropienia "afer".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szogunica']Wydaje mi się, że starczyła by jedna wizyta. Ale przeprowadzona tak aby była publicznie zapowiedziana i w dniu przeprowadzenia zrobione zostały zdjęcia oraz nakręcone jakieś filmiki. Później te materiały zostały udostępnione gdzie trzeba i komu trzeba i to zakończyłoby dyskusje.[/QUOTE]

:crazyeye: ja to już nie wiem, czy co niektórym (nie mówię tylko o Szogunice) "filmy" sie nie pomyliły!:shake:
i co jeszcze gosć ma zrobić? albo Danavas? ludzie weźcie się ogarnijcie! Facet psa nie adoptował, żeby znosił wycieczki obcych ludzi i on nie musi nikomu nic udowadniać!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']:crazyeye: ja to już nie wiem, czy co niektórym (nie mówię tylko o Szogunice) "filmy" sie nie pomyliły!:shake:
i co jeszcze gosć ma zrobić? albo Danavas? ludzie weźcie się ogarnijcie! Facet psa nie adoptował, żeby znosił wycieczki obcych ludzi i on nie musi nikomu nic udowadniać!!![/QUOTE]

No czuję się naprawdę zauważona. Dzięki dzięki.
Może po prostu skończmy już gadanie o Spike. Jest w domu, sprawa zakończona.
THE END

Link to comment
Share on other sites

Ciocie kochane, przeoczyłyśmy to zupełnie... u Spika na wydarzeniu napisałam że koniec zbiórki bo jest właściciel, ale zapomniałyśmy o bazarkach i molly molly już ma pożywkę... zamknijcie proszę bazarki na Spika bo on ma dom i nie wolno na niego zbierać....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']Ciocie kochane, przeoczyłyśmy to zupełnie... u Spika na wydarzeniu napisałam że koniec zbiórki bo jest właściciel, ale zapomniałyśmy o bazarkach i molly molly już ma pożywkę... zamknijcie proszę bazarki na Spika bo on ma dom i nie wolno na niego zbierać....[/QUOTE]
No własnie danavas to co" przeoczyłaś" inni zauwazyli ...dlaczego ten koment podałaś dopiero po tym jak linki do bazarków gdzie zbierasz na psa ,który jest w ds zostały skopiowane na fb ?
dlaczego wczoraj na jednym z bazarków napisałaś
cytat
" zapraszamy hophop hop " i na drugim podobnie..czyzbyś sama przeoczyła ,ze pies ma ds ..:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']No własnie danavas to co" przeoczyłaś" inni zauwazyli ...dlaczego ten koment podałaś dopiero po tym jak linki do bazarków gdzie zbierasz na psa ,który jest w ds zostały skopiowane na fb ?
dlaczego wczoraj na jednym z bazarków napisałaś
cytat
" zapraszamy hophop hop " i na drugim podobnie..czyzbyś sama przeoczyła ,ze pies ma ds ..:crazyeye:[/QUOTE]

bo mi uświadomiłaś ciemna maso że muszę zamknąć bazarki na Spika... z Tobą to ja nigdy regulaminu nie złamie, nawet nieświadomie,
dziękuje...:)

Edited by danavas
Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']bo mi uświadomiłaś ciemna maso że muszę zamknąć bazarki na Spika... z Tobą to ja nigdy regulaminu nie złamie, nawet nieświadomie,
dziękuje...:)[/QUOTE]
Tzn ze sama jestes taka ciemna ,ze aż pomocy potrzebujesz by zatrybić ze jak zbierasz na psa ,który jest w ds to coś jest nie tak....?
no widzisz jak to czasami pomoc innych sie przydaje ,jeszcze trochę postaram się pomóc ,bo widze ze taka jest potrzeba

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']Tzn ze sama jestes taka ciemna ,ze aż pomocy potrzebujesz by zatrybić ze jak zbierasz na psa ,który jest w ds to coś jest nie tak....?
no widzisz jak to czasami pomoc innych sie przydaje ,jeszcze trochę postaram się pomóc ,bo widze ze taka jest potrzeba[/QUOTE]

a i owszem... pomocy nigdy za wiele..... :)
jak to bywa u ciemnych blondynek....
A tak na marginesie... po co wklejasz na fb moje posty kopiowane z dogo?...(a raczej ich okrojoną wersje)...
wklej link do wątku...każdy poczyta i wyciągnie wnioski...

Edited by danavas
Link to comment
Share on other sites

[quote name='danavas']a i owszem... pomocy nigdy za wiele..... :)
jak to bywa u ciemnych blondynek....
A tak na marginesie... po co wklejasz na fb moje posty kopiowane z dogo?...(a raczej ich okrojoną wersje)...
wklej link do wątku...każdy poczyta i wyciągnie wnioski...[/QUOTE]

Taki mam styl wklejam co chce i gdzie chcę ,czasami tnę cytaty też tak wolno ,jak widzisz pomocna jestem ,proszono mnie na dogo by nie wklejac linków na fb z wątkami i nie pisac nicków -czasami do tego sie stosuję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']taki mam styl wklejam co chce i gdzie chcę ,czasami tnę cytaty też tak wolno ,jak widzisz pomocna jestem ,proszono mnie na dogo by nie wklejac linków na fb z wątkami i nie pisac nicków -czasami do tego sie stosuję[/quote]


brawo kasiek !!!! Danavas - buuuuu, grunt sie pali :) klamstewka; klamstewka!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Danavas- spike jest w domu. Popros maupe o przeniesienie watku juz w nowym domu a dokladniej w starym. Zmien tytul i popros o zamkniecie watku.[/QUOTE]

jeszcze muszę rozliczyć.... taką mam zasadę jakby ktoś z Twoich przedmówców nie zauważył......

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

To jest psiak zabrany przez danavas z meliny w lipcu 2012 ponoc trafił do schroniska czy nie przypomina troche innego pieska ?
[IMG]http://images50.fotosik.pl/1576/9813b4b457ca13e1gen.jpg[/IMG]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226981-Czestochowa-Psy-z-meliny-dwa-psy-i-dwie-sunie-niespełna-trzyletnie-szukają-dt[/URL]
Przypominam ,ze sprawa danavas jest w toku i jak na razie nie ma zamiaru sie kończyc ,dziwne to wszystko ,tyle psów pod opieka jednej osoby ,tyle psów znalezionych ..a tle oficjalna informacja którą sama podaje ze niektóre z nich wyjeżdżają do Niemiec ...

Edited by kasiek.
Link to comment
Share on other sites

o Tuptuś:)
widzę że byłaś na jego wątku:)

to pewnie wyczytałaś że jest teraz w schronisku w Elblągu... dzwoń tam detektywie... pytaj...
w tej melinie zostały jeszcze dwa... takie jesteście obrotne z Martą...znajdźcie im tymczas i ratujcie....

tyle psów znalezionych? tyle pod opieką?... i w dodatku nie ukrywam ze szukam im domu w Niemczech.... no jaka ja zła jestem... hmm.. a może zbyt dużo ich ratuje i za fajne te domy....

uświadom Marte, że pies którego pięknie wkleiła na fejsa i wciska ludziom że to Sonia... hmm... zdradzę Ci tajemnice... on ma ptaszka i nazywa się Kuba,to mój psiak mam go od szczeniaka...
jeśli jeszcze nie widzisz ze się ośmieszacie to ok...będzie się z czego nadal pośmiać...

Link to comment
Share on other sites

Danavas to straszne, jak możesz nie ukrywać, że szukasz w Niemczech domów dla psów. Przecież dla m. i reszty to byłby fun, że to ukrywasz.... A co domów w Niemczech, to słyszałam a może nawet wydaje mi się, że widziałam?, (:P) że tam niektóre psy mieszkają w "stajniach" :PPPP czy potwierdzasz?? :P Chociaż ja sobie tu żarty stroję a te bandytki wezmą to na poważnie i zaraz będzie, że psy pojechały nie do "laboratoriów" (wg nich oczywiście) tylko do "stajni" i to może znaczyć nawet coś gorszego niż to laboratorium... Pozdrawiam wszystkich detektywów co mają masę energii na snucie idiotycznych teorii a nie mają energi na ratowanie zwierząt :))

Edited by Szamanka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...