Jump to content
Dogomania

Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!


kizimizi

Recommended Posts

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238904-Simek-pod-kreska-brak-deklaracji-(-czxy-wroci-do-schroniska?p=20477424#post20477424[/URL]

Post rozliczeniowy aktualny
Simek ma u mnie 210zł i 100zł u Kory od Grubej Berty
Ja 210 wysyłam Dominice i będę na czysto, resztę KOra doślij

PerpeTua, podaj mi nr konta i dane, ja poinformuję na PM deklarowiczów o zmianie skarbnika, może to rzeczywiście będzie bardziej wiarygodne
Kora - moim zdaniem G.Berta powinna płacić skarbnikowi a nie Tobie, bo się miesza. Może ustal to z G.Bartą...?

Link to comment
Share on other sites

hey hey, w ramach Simkowych finansow przypominam, ze:
[quote name='agusiazet']Pieniądze dla Simona w wysokości 120 zł zostały przelane, zwrot w wysokości 30 zł ma nastąpić w terminie do 17 listopada br. na konto Skarpety. Ma go dokonać wnioskująca o pomoc kizimizi.[/QUOTE]


w weekend zrobie tez bazarzysko na Simka.

Marta jak sie czujesz, dobrze cie widziec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perpe-tua']Mam go zrobić na końcu? Czy poprosicie o jakąś zmianę moda?[/QUOTE]
wiesz, Ty sama możesz napisać do moda, ja tak zrobiłam na wątku Grafi, że poprosiłam o post nr 2, bo przejmuję rozliczenia suni i dostałam;
napisałam do Mupa4, tak chyba się pisze??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perpe-tua']Wysłałam już komuś, nie wiem teraz nawet komu. Wysyłam teraz Tobie na pw.[/QUOTE]

ja tez prosze. mam kase z bazarku mojego dla simona. tylko prosze o konkretny tytul pm. np" numer konta na simona. zebym nie usunela kiedys hurtowo.
ninawidze pm z byle jakimi tytulami, bo czesto cos waznego w nich zawartego, nieopatrznie usuwam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='perpe-tua']Dostałam od [B]black_sheep[/B] 15zł dla Simka. Jeszcze się dobrze nie zaczęło, a już się pogubiłam, nie wiem co dalej. :D Mógłby ktoś wysłać mi link do profilu moda?[/QUOTE]
tu jest ta moderator, która działa dość szybko:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/9869-Maupa4[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila-ada']Chciałam tylko spytać, czy moja deklaracja dotarła, bo w poście rozliczeniowym nie ma, a już powinno dawno dotrzeć.[/QUOTE]

Tak, dotarla juz dawno... teraz rozumiecie czemu nie moge dalej byc skarbnikiem:oops:
Jutro przysiade przed laptopem i rozlicze Sima i wysle nr konta Perpetua, z tableta naprawde jest to ciezkie

Link to comment
Share on other sites

Na moim koncie 230zł
200zł wysłałam dziś Dominice
30zł odeślę do Skarpety Talcott, już na tamtym wątku poprosiłam o nr konta
[B]Także Kizimizi nie zdubluj mnie ;)[/B]
I będzie u mnie Simek na czysto

Wysłałam też PM z nowym nr konta Perpe-tua do: kora78, kizimizi, satrina, mila-ada, rodzice maciusia

Edited by marta0731
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika84']Simi ma zapalenie pęcherza[/QUOTE]

oj Bidulek, podsikuje?
daj mu zuravit

ps.
zapraszam na nowe bazarzysko:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248606-misz-masz-na-walbrzyszaki-buty-kopertowki-i-kosmetyki!-Do-15-12?p=21523613#post21523613[/URL]

Edited by kizimizi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...