Jump to content
Dogomania

Simek wreszcie w swoim domu! DZiekujemy wszystkim!


kizimizi

Recommended Posts

Przede wszystkim za dlugo. To ma byc tekst co kazdy przeczyta a nie esej.jak dla mnie to powinno tak zostac ... Co mnie obchodzi co ludzie obcy beds o mnie myslec .. Wazne zeby psu dom znalesc.

satka ma dzis zrobic ogloszenia wiec jak chcesz cos zmienic to daj jej znac jaki ma byc ostateczny tekst. Ja w pracy jestem

Link to comment
Share on other sites

a ja 100zl od Grubej Berty bede slac co miesiac bezposrednio do dominiki, placac za keksa.

ile brakuje skarbniku?

wiem, ze bede sie powtarzac i moze to sie komus wydawac nudne. ale sorry, ktos musi tu ponudzic, choc przynajmniej ktos cos pisze. bez tego to dopoiero na watku bylaby totalna nuda. sama sie dziwie, skad tu az 36stron watku sie zrobilo ;D

trzeba, tak jak z keksem, wziasc sie sensownie, solidnie za oglaszanie. czas leci, lata mijaja, kasa wyplywa na darmo.

ogloszenia. co tydzien. co najmniej. mix tekstow, mix zdjec. wszystkie chwyty dozwolone. co najmiej w pakiecie 30szt ogloszen.

kizi mizi, wez sie solidniej za simona, chcialas go wyciagac to wez sie do roboty porzadnie, juz chyba duzo czasu minelo smetnie na opieprzaniu sie i czas wyslac te psy do domow.

poza tym, wyslalam na fb dominice linka do niemieckiej fundacji, ktora zajmuje sie adopcjami tylko z polski. mysle, ze simona mozna probowac tak wyadoptowac. keks jest mlodszy i normalniejszy, wiec jeszcze bym poprobowala w polsce. ale z simonem nie mam sentymentow.
dominika, poczytasz te strone, podasz nam tutaj, o co tam chodzi, jak wyglada procedura i czy sensownie to wyglada?

Edited by kora78
Link to comment
Share on other sites

Sytuacja finansowa wygląda następująco:

[B][SIZE=4][COLOR=#ffd700]STYCZEŃ

[/COLOR][SIZE=3][COLOR=#ff0000]WPŁATY:
[/COLOR][/SIZE][/SIZE][SIZE=4][SIZE=3][B]mila-ada [/B]10 zł
[/SIZE][/SIZE][B]Gruba Berta 100 zł (z konta [B]kora78)
[B]marta0731 20 zł + 10 zł ([B]mila-ada)

[SIZE=3][B][COLOR=#ff0000]RAZEM: [/COLOR]140zł

[COLOR=#008000]na opłatę dt brakuje 160 zł![/COLOR][/B][/SIZE][/B][/B][/B][/B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']dominika, przejrzalas te strone niemiecka? 4dni temu na fb ci linka wyslalam.
moglabys pomoc?[/QUOTE]

Właśnie oglądam, należałoby zapytać kogoś, kto korzystał już z ich pomocy. Z tego co wyczytałam, współpracują z kilkoma polskimi schroniskami i stamtąd zabierają psy, które mają bardzo małą szansę na adopcje w Polsce, a które przez ich stronę znalazły już chętne DS w Niemczech. Nie wiem czy będą ogłaszać u siebie psa z innego schroniska. Albo organizują akcje zbierania datków na psy, które potrzebują pomocy finansowej i wcale nie są połączone z żadnym z tych schronisk. Kontakt do nich jest tylko telefoniczny (niemieckie numery). Mogę jednak spróbować maila do nich napisać i zapytać, czy pojedynczego psa też mogą ogłosić u siebie na stronie.

Link to comment
Share on other sites

a wiec bardzo Cie prosze o takiego maila.
napisz, ze masz psa w potrzebie duzej, ze juz kilka lat szuka domu i nie widzisz szansy, zeby jemu tutaj dom znalezc, ze juz dluzej nie mozesz czekac. jakos tak dramatycznie, wiesz.
ale ze jest zdrowy i nic mu nie dolega.

znajoma mi pisala, ze to sprawdzona fundacja. jak beda chetni pomoc simonowi, zasiegniemy jezyka glebiej.
a z jakimi schronami wspolpracuja? piszą?

Link to comment
Share on other sites

juz mam info.

moja znajoma internetowa, dogomanka, a marty0731 znajoma bezposrednia, ktora jest dt, wydala psa do niemiec. ds jest wolontariuszka z tej fundacji. slązaczka z pochodzenia.
oni tam tez wizyty pa robia, umowy takie prawdziwe, ankiety szczegolowe.
ta znajoma ma staly kontat z tym ds/wolontariuszka, przez 3 mce miala co tydzien info i foto, teraz ma ze 2 razy w mcu info i foto psa. pory roku na fotach sie zmieniaja, wiec wiadomo, ze nie podstawiaja zdjec zrobionych w 1szy dzien pobytu psa.
jechali po psa 1000km. wiec nie po to, zeby go na pasztet przerobic

Link to comment
Share on other sites

tak, zgadza sie.
Dominika czesc z tej kasy ma, bo jej fanty tez sie sprzedaly.

nie wiem, jak najlepiej. myslcie same, ja w tych kombinacjach, co kto, komu, to cienka jestem i wszystko mi sie miesza.

poza tym widze perspektywy, jesli Keks do ds pojdzie, by jego nadplata za styczen na Simona przeszla.
deklarowicze moze tez przeszliby, byloby o wiele lzej. :)
ale nie dziel kora, skory na niedzwiedziu.

kizi, bazar policzy, ile u kogo i myslcie, dajcie mi tylko znac, ile mam przelac i jak to rozpisac.

aha, ps, nawet jak keks pojdzie do ds, to rozliczmy moze styczen normalnie, pozniej bedziemy robic wyrownania. mniej zamieszania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...