Jump to content
Dogomania

Luna zosała porzucona pod hotelem. Prosimy o pomoc!


Jara

Recommended Posts

[quote name='Jara']Luna ma robione ogłoszenia, podany jest Twój numer. Jak widać zero odzewu.[B] Najwyżej skończy w schronisku[/B], szkoda, że mało kto się nią interesuje.[/QUOTE]

Podczytuję wątek i sytuacją Luny jestem załamana ...Jara doczytałam że wątek założyłaś grzecznościowo ...kto zatem jest osobą odpowiedzialną za Lunę ???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 446
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jara']Potrzebna pomoc w udostępnianiu.[/QUOTE]

Jeśli masz na myśli FB, to próbowałam ponownie udostępnić i zaprosić znajomych, ale jest to niemożliwe, bo wydarzenie jest już nieaktualne.
Trzeba zmienić datę, albo zrobić nowe wydarzenie.

Link to comment
Share on other sites

Do soboty/niedzieli będę wiedziała czy znajomy bierze psa. Okazuje się że szuka jakiegoś bidulka od dawna, nie ma żadnych zwierząt i dom z ogródkiem. W weekend wraca ze wsi i odwiedzę go z Luną. Akurat dobrze się znamy, więc jest bardzo duża szansa że ją weźmie, ponieważ mogę mu pomóc w szkoleniu i socjalizacji Luny.

Trzymajcie kciuki! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']To byłby cud.

Aniu czy potrzebujesz kasy na leczenie Bianki?[/QUOTE]

Nie, nie potrzebuję ;) mój weterynarz zrobił wszystko za pół darmo, bo w jego klinice zostawiłam około 2 tyś w ciągu miesiąca więc mam upusty ze względu na Biankę ;)
Po za tym już weterynarza opłaciłam, leki mam wykupione, a wizyty kontrolne za darmo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysa']Do soboty/niedzieli będę wiedziała czy znajomy bierze psa. Okazuje się że szuka jakiegoś bidulka od dawna, nie ma żadnych zwierząt i dom z ogródkiem. W weekend wraca ze wsi i odwiedzę go z Luną. Akurat dobrze się znamy, więc jest bardzo duża szansa że ją weźmie, ponieważ mogę mu pomóc w szkoleniu i socjalizacji Luny.

Trzymajcie kciuki! :loveu:[/QUOTE]
O rany !!!!!!!! to ja zaciskam z całych sił !!!!!!!! Lunko kochana zachowuj się tak jak przystało na grzeczną dziewczynkę ;)
Zaciśnięte :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']O rany !!!!!!!! to ja zaciskam z całych sił !!!!!!!! Lunko kochana zachowuj się tak jak przystało na grzeczną dziewczynkę ;)
Zaciśnięte :thumbs:[/QUOTE]
Niech Pan kolega zachowa się jak dżentelmen i pokocha Lunkę taką , jaka jest, a potem to już z górki:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

cioteczki zajrzyjcie [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242740-Dosia-znika-ka%C5%BCdego-dnia-coraz-bardziej-w-schroniskowych-murach?p=20781220#post20781220"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242740-Dosia-znika-ka%C5%BCdego-dnia-coraz-bardziej-w-schroniskowych-murach?p=20781220#post20781220[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Już po wizytacji :)

Luna przypadła bardzo do gustu, jedynie mama kolegi obawia się o kwiatki ;) Co do umowy to wiadomo, sam się o nią pytał. Za dzień, dwa będę wiedziała czy na 100% tam trafi :) wystarczy przekonać jego mamę, ale sama Luna pokazała klasę bo jak ją tylko zobaczyła to merdała ogonkiem i przytuliła się :)

Tak więc kolega jest jak najbardziej na TAK, nawet wyprowadzał ją i przy mnie na łące puścił by sprawdzić jak się słucha. Przychodziła do niego.

Link to comment
Share on other sites

Znajomy zakochał się w jej charakterku, wymieniłam mu wszystkie "usterki zachowawcze" i jak sobie z tym radzić. Był lekko zdziwiony wieścią o zjadaniu niemal wszystkiego a zwłaszcza bielizny, ale nie zraziła go ta wiadomość.

Po za tym Luna spałaby w łóżku z kolegą, więc na pewno byłaby zachwycona.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']Jak się miewa Bianka?[/QUOTE]
W porządku z nią, na szczęście nie ma urazu do innych psów jak to kiedyś z nią było po pogryzieniach przez inne psy. No i dysk ma cały, nie trzeba operować teraz. No ale po zwyrodnieniach na prześwietleniu wychodzi na to że długo to nie potrwa, w każdej chwili może wrócić do złego stanu :( No ale dostaje leki, które w jakiś sposób pomagają w utrzymaniu jej kręgosłupa w formie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysa']Już po wizytacji :)

Luna przypadła bardzo do gustu, jedynie mama kolegi obawia się o kwiatki ;) Co do umowy to wiadomo, sam się o nią pytał. Za dzień, dwa będę wiedziała czy na 100% tam trafi :) wystarczy przekonać jego mamę, ale sama Luna pokazała klasę bo jak ją tylko zobaczyła to merdała ogonkiem i przytuliła się :)

Tak więc kolega jest jak najbardziej na TAK, nawet wyprowadzał ją i przy mnie na łące puścił by sprawdzić jak się słucha. Przychodziła do niego.[/QUOTE]

Super, mam nadzieję, że problem sie rozwiąże :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...