Jump to content
Dogomania

Siedlce/ostrów maz. - DRAMAT! szczeniaki pilne dt!!!


an1a

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='an1a']Dobrze że się wyświetlają, bo z telefonu wrzucam w ciemno :)[/QUOTE]

widać idealnie, jak one urosły i zarosły !!!!
to już nie te wystraszone chuchra z pudełka:loveu::multi:

Atomówko- wysłałam namiary na pana na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Dziewczyny dzwoniłam do Pana od Szarka przed chwilą. Wstepnie umówiliśmy sie na około 14-stą,że wpadnę.
Teraz wychodzę i nie będzie mnie bo prosto na faceta podjadę, ale jakby co to kilka osób ma do mnie numer[/QUOTE]

Słuchajcie nie wiem, ale wydaje mi się, że na tej wizycie trzeba powiedzieć o karmie dla małego, że potrzebna chociaż ze średniej półki i o szczepieniach na wirusówki. Ten koszt może go jednak wystraszyć. Ja jak pojadę z książeczką i z małym do kurczaka to zapytam czy dostanę zniżkę na szczepienie tak jak dostawałam i płaciłam 45 zł wtedy mogłabym go zaszczepić gdyby Pan zadeklarował, że zwróci

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an1a']Trzeba jeszcze informować o obowiązkowej sterylce, bo niektórzy szukają ładnych psów do rozmnażania.[/QUOTE]
Aniu ja się martwię,że Atomówka jest offline i nie przeczyta przed wizytą tego co napisałaś Ty i Wandzia a to ważne. Wandzia też jest offline. Trzeba drinknąć do Atomówki i to wszystko powiedzieć. Chociaż sprawa szczepień i karmy jest chyba podstawowa i oczywista ale może trzeba to uzmysłowić.
Z Londynu na komórkę kosztuje majątek , mogłabyś zadzwonić do Atomówki?

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny byłam na wizycie u Pana, generalnie wszystko w miarę ok.
Mieli wcześniej znajdę jamikowatą, teraz chcieli psa rasowego ale jednak zdecydowali sie na kundelka.
Jeżeli chodzi oo szczepienia to powiedziałam,że maluch musi mieć powtórzone i że karma raczej lepsza jakaś, powiedzieli że są gotowi na koszty i że nie ma problemy. Mają dogadać sie z Wandą jaka karma, jakie szczepienia itd.
Ja odnoszę wrażenie pozytywne, ale powiedziałam,że ostateczną decyzje podejmię Wanda bo zaraz po mojej wizycie miała do Pana dzwonić.
Co do kastracji Pan niestety jest na NIE, mówiła,że pies sąsiadów przytył a oni sie ciągle żalą,że jest osowiały itd. Pani nic przeciwko nie ma, ale facet powiedział ( jak to facet) że nie chce go okaleczać. Wanda wszystko wie, wszystko jej przekazałam,ma z nimi rozmawiać i wtedy będzie decyzja.
Ludzie powiedzieli,że mogliby nawet dziś jechać ( jeżeli decyzja będzie podjęta szybko) a jak nie to jutro lub w piątek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...