Jump to content
Dogomania

Mega aktywna mix bordera - w DS :).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzięki Toyota. Dzwonili już do mnie i kto wie... zapowiada się nieźle. Tym bardziej, że mamy wspólnych znajomych :-)

A teraz mam nadzieję uda mi się wreszcie załadować obiecane fotki uśmiechniętej Meli

[IMG]http://www.psiratownicy.pl/forum/download/file.php?id=3594&t=1&sid=dc6599fb1bf1d701b3bc8cc2c5d4c714[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Z domkiem w Szczecinie czekamy, co będzie, bo pojawił się problem alergii. Podeszli do tematu na tyle poważnie, że wzięli od znajomej aussie na weekend i u pana domu pojawiła się alergia. Wdrożyli leczenie i w ten weekend kolejny test na zaprzyjaźnionym ausiku.
Chętnych wciąż nie brak, więc nie ma się czym martwić, na pewno domek będzie najlepszy. Melka u nas w pełni zadomowiona, wyleguje się na kanapach, śpi w łóżku ( najgorsze za nami, więc nie musimy jej już izolować od reszty stada). Gorsze jest to, że zaczyna warczeć na nasze dziewczyny i nas pilnować, ale na szczęście one nie traktują jej poważnie i nie ma konflików. A mój mąż i córki coraz częściej mówią, że Melka taka fajna, że mogłaby zostać :-)
Niemniej ja nadal uważam, że zasługuje na bycie "tą jedyną", więc spokojnie czekamy, co się okaże z domkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Zapraszam na wątek sunieczki podobnej trochę do Meli. Miksik jakby z jamnikiem- bardzo ciekawy efekt :cool3:. Szkoda, że tylko ja lubię takie oryginały. Charakter cudny jak Mela: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242540-Mix-collie-z-jamnikiem-musiałam-odwieźć-ją-do-schroniska-POMOCY-(?p=20759162#post20759162[/URL]
Przebywa w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dzisiaj w schronisku odkryłam najprawdopodobniej siostrę Meli.

Postanowiłam za radą Ady, rozejrzeć się, czy nie ma więcej psów w schronisku o umaszczeniu merle, bo podobno jest jakieś merlakowe forum. Znalazłam suczkę merle krótkowłosą i udałam się do biura, by czegoś się o niej dowiedzieć. Okazało się, że została odebrana wraz z Melą interwencyjnie (zagłodzenie) z tej samej posesji. Razem odebrano wtedy ok. 13 psów, ale były najróżniejsze, przeważnie duże jak Mela. Te dwie są ewidentnie spokrewnione, bo mają to charakterystyczne umaszczenie merle.

Siostra jest krótkowłosa !

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...