Jump to content
Dogomania

SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!


bea100

Recommended Posts

[quote name='ajlii']Suza ostatnie dni "idzie jak burza"! Odkryła radość zabawy i zaczepia wszystkie psy. Zobaczyła że można używać zabawek (do zachęcania innych psów, przeciągania się z nimi, wywlekania ociepliny z nich).[/QUOTE]
Czyli postępy, postępy, postępy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']U Suzki wszystko w porządku, cieszy ją śnieg :)
Szukamy domku. Zamówiłam komplet 50 ogłoszeń na bazarku ale ukażą się po 10tym kwietnia bo tak się umówiłam :)[/QUOTE]

To teraz pozostaje trzymać kciuki o ten idealny dom. Nam się ostatnio w końcu ruszyły adopcje, może i Suzanka będzie mieć szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Suzka jest już psem adopcyjnym. Zdrowym. Wesołym i kontaktowym. Bezproblemowym łagodnym pieszczochem.
Ładnie (i wszędzie) chodzi na smyczy. Ładnie jeździ samochodem. Jest psem domowym i grzecznym.
Zgadza się doskonale z innymi łagodnymi psami i suczkami. Choć najlepiej by była tą rozpieszczaną jedynaczką :)
Do obcych ludzi zachowuje dystans ale się ich (również mężczyzn) nie boi jak kiedyś.
Pozostała typem wrażliwca- to suczka dla spokojnych i subtelnych ludzi i takich postaramy się dla Suzanki znaleźć.
Będzie psem przyklejonym do tego jedynego człeka jaki ją wybierze i jakiemu zaufa- bo to taki typ psa ;)
Możemy już naprawdę szukać jej domku...

Link to comment
Share on other sites

Już to napisałam na temacie Karo ale powielę- dzisiaj rano dowiedziałam się niespodziewanie, że 6-go maja czeka mnie bardzo poważna operacja od której nie mam odwołania :-(. Muszę się liczyć z długim pobytem w szpitalu niestety potem ze szpitalem rehabilitacyjnym zapewne. Wogóle to niewiele wiem co i jak to będzie...

Nie opuszczę przenigdy Suzki i tak się postaram, że będzie kasa zapewniona za hotelowanie jej naprzód (do 17-go maja 2013).
Jednak na nic więcej dla Su- jak się łatwo domyślić po takiej wpłacie jednorazowej- a mam jeszcze starego olkuszaka Karo, gdzie robię tak samo z hotelowaniem go- no nie dam rady :shake:.

Mam nadzieję, że jak mnie tu nie będzie, cioteńki nie opuścicie Suzki :modla:.

Teraz (po 10-tym kwietnia) mam opłacony bazarek ogłoszeniowy na 50 ogłoszeń. Zmienię tylko numer telefonu. Na teraz więc będą ogłoszenia dla Suzy i to duży pakiet.
Czy jakaś dobra dusza mogłaby się zająć ogłaszaniem Suzki potem (co jakiś czas) jak mnie nie będzie?
To dla mnie ważne- Ajlii ma wielkie serducho i polubiła Suzkę bo to świetna suńka, ale marzę, by Su znalazła swój dom...pomóżcie Suzance cioteńki...

Su nie ma pustej skarpetki, zresztą jestem w trakcie zbierania fantów na kolejny bazarek Suzy na pół z Sokołem/Amisiem, na pewno zdążę jeszcze wysłać na ten bazarek fanty katarzyna09 :)

Link to comment
Share on other sites

Wklejam nowy tekst do ogłoszeń Suzanki z nowym telefonem (ładne zdjęcia są na 1 stronie do wyboru):

Domowa, młoda, łagodna, subtelna i nadzwyczaj grzeczna suczka do adopcji. Wpatrzona w człowieka Suza szuka tego jedynego opiekuna i swego domu.
Ma ok. 3 lat, waży 23kg, jest wysterylizowana.
Kiedyś w koszmarnym schronisku-umieralni, uratowana, potem operowana, obecnie zdrowa i zaopiekowana.
Przebywa w płatnym domowym hoteliku pod Łodzią.
Ładnie chodzi na smyczy, lubi jeździć samochodem. Bardzo lubi się bawić, lubi towarzystwo innych (łagodnych) zwierząt.
To suczka domowa i takiego spokojnego domowego azylu szukamy dla niej.
Su jest bardzo zadbana, posiada aktualną książeczkę zdrowia.
Umowa adopcyjna wymagana.
Kontakt wyłącznie telefonicznie: 698695459

Proszę wcześniej, ale to dla mojej "spokojności". Kochane, to na kogo mogę liczyć? Kto się podejmie ogłaszania Suzanki jak mnie nie będzie?

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę regularnie kupować kolejne pakiety. Mam nadzieję, że nie będzie to konieczne i Su znajdzie wcześniej dom, ale w razie czego nie ma sprawy. Będę się starała podnosić wątek.
Mam nadzieję, że operacja się powiedzie jak najlepiej i szybko dojdziesz do siebie :calus:.

Link to comment
Share on other sites

Gdyby zamówione ogłoszenia mogły zostać aktywowane na mail kogoś kto systematycznie by je odnawiał i odświeżał (to jest możliwe na kilku portalach) nie trzeba byłoby w krótkim czasie robić nowych.

Też będę zagladać na wątek Suzanki ale do 6-go maja jest jeszcze trochę czasu i mam nadzieję, ze do tego czasu sunia znajdzie dom.

Bea, będę trzymać kciuki za Twoją operację i jak najszybszy powrót do formy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Gdyby zamówione ogłoszenia mogły zostać aktywowane na mail kogoś kto systematycznie by je odnawiał i odświeżał (to jest możliwe na kilku portalach) nie trzeba byłoby w krótkim czasie robić nowych.
...[/QUOTE]
O tym nie pomyślałam, czyli zamiast swojego maila do aktywacji poproszę o inny, jeszcze mogę zmienić.
Kto mi poda swego maila do odnawiania ogłoszeń dla Suzki i się tego podejmie?


PS...wzruszyłam się i znowu dzisiaj ryczę...dziękuję za obiecaną pomoc Suzce i wsparcie dla mnie i za serce, kochane moje dziewczyny...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Już to napisałam na temacie Karo ale powielę- dzisiaj rano dowiedziałam się niespodziewanie, że 6-go maja czeka mnie bardzo poważna operacja od której nie mam odwołania :-(. Muszę się liczyć z długim pobytem w szpitalu niestety potem ze szpitalem rehabilitacyjnym zapewne. Wogóle to niewiele wiem co i jak to będzie...[/QUOTE]
Bardzo mi przykro, mam jednak nadzieję, że wszytko pójdzie sprawnie i wrócisz do pełni zdrowia i sprawności ekspresem ;) Powodzenia.

Suzanka domek znaleźć musi, ale też jeden pakiet mogę wykupić lub zrobić?

Ps. Jak za bazarkiem dla suni? Pisałaś kiedyś, ze nie potrzebujesz, ale jak w takiej sytuacji?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...