Jump to content
Dogomania

SUzanka młoda złota olkuszanka - w DS w Łodzi- dziękujemy!


bea100

Recommended Posts

[quote name='bea100']Niestety, nie ma, od początku ją ogłaszam (jeszcze jak była w poprzednim DT, z małą przerwą na operację) ale odzewu- żadnego :shake:[/QUOTE]
Ojej, a ona taka ładna i ma przecież tak dużo ogłoszeń.:roll: Ale trzeba być dobrej mysli. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, że jesteście przy Suzce
:loveu: Ona żyje sobie spokojnie u ajlii i czeka na swój Dom...

A ja napisałam jej (tym razem skrótowy taki) nowy tekst do ogłoszeń:


Złota Su- czeka k/Łodzi- adoptuj!

Młoda złota Su w hoteliku pod Łodzią czeka na adopcję. Domowa i grzeczna Suzanka to sama łagodność i subtelność.
Powinna pozostać rozpieszczaną jedynaczką. Szukamy jej domowego spokojnego azylu i Dobrego Serca, które ją pokocha i już nigdy jej nie porzuci i zawiedzie!
Suczka jest bardzo zadbana, posiada aktualną książeczkę zdrowia.
Jest wysterylizowana.
Ma ok. 3 lat. Waży 20kg.
Po więcej informacji w sprawie Suzki i jej adopcji (możliwa pomoc przy transporcie w każdy rejon Polski) proszę dzwonić po numer: 698 695 459


[IMG]http://lh3.ggpht.com/_MXkMDrRnqFY/TKTZwgw4jGI/AAAAAAAAGrI/Xy7XlHu3NF8/DSC_0115.JPG[/IMG]

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_MXkMDrRnqFY/TKTZvsaUbKI/AAAAAAAAGrE/h4rL9eNIWd8/DSC_0113.JPG[/IMG]

Edited by bea100
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']bea, śliczne zdjęcia i fajny, sympatyczny tekst. :lol:[/QUOTE]
Dziękuję, tekst jest prosty a napisałam do wykorzystania do ogłoszeń , jak już mnie tu nie będzie.
Cały czas liczę na wspaniały DOM dla Suzki...i że jak wrócę, to Suzia będzie już u siebie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dziękuję, tekst jest prosty a napisałam do wykorzystania do ogłoszeń , jak już mnie tu nie będzie.
Cały czas liczę na wspaniały DOM dla Suzki...i że jak wrócę, to Suzia będzie już u siebie...[/QUOTE]

[quote name='magdyska25']też mam taką nadzieję. Już ciepło (chociaż pada) a tu adopcje jak stały tak stoją...[/QUOTE]

To jest mozliwe. Pamietam, że jednym z pieskow iwoniam zainteresowano sie wlaśnie gdy ona byla w szpitalu z Natalcią. :lol:
Iwoniam po wyjściu sfinalizowała adopcje. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj to mało co na zawał nie padłam...

Wracam z psem od weta i już jesteśmy prawie pod domem. Patrzę... a pod bramą u sąsiada siedzi... Suzanka !!!
No dosłownie zamarłam........ Analizując jak wyszła z pokoju przez zamknięte okno, a następnie przez 2-metrowy płot, nie zwróciłam uwagi na pewien mały szczegół. Aczkolwiek bardzo istotny :D Owej "Suzance" modlącej się do suki sąsiada zwisały bowiem jajka.......

Jak dobrze przyjrzałam, to i ogon inny. Suzka ma kitę jak lis i do ziemi, a tamten kawaler zawinięty do góry. Przyszedł sobie na panienki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dziękuję, tekst jest prosty a napisałam do wykorzystania do ogłoszeń , jak już mnie tu nie będzie.
Cały czas liczę na wspaniały DOM dla Suzki...i że jak wrócę, to Suzia będzie już u siebie...[/QUOTE]
bea, kiedy trzeba zrobić nowe ogłoszenia ? Pomogę w tym.
Rozumiem, że część ogloszeń, tam gdzie to możliwe, będzie stale odnawiana ?

Będę o Tobie mysleć Cioteczko.:olympic:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję barb :loveu:
Ogłoszenia wykupiłam na bazarku duży pakiet ale maila podałam do magdyska25 i wiem, że Ona piluje i także dalej będzie wznawiała tam gdzie można (ukazały się 15 kwietnia).
Nowe ogłoszenia- w połowie maja by się zdały :)
Teraz najważniejsze dla Suzki to właśnie jej ogłaszanie o co najserdeczniejsza prośba :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Raozumiem bea, w połowie maja ( między 15-tym a 20-tym) zrobię kilka świeżych ogłoszeń.:lol: Chyba, ze wcześniej ktoś się Suzanką zainteresuje.:lol:[/QUOTE]
Dziękuję barb i oby, oby Suzka znalazła Swoich :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdyska25']Gdy przychodzi mi na mail, że ogłoszenie wygaśnie- zaraz odświeżam. Spokojnie, już jestem w tym obeznana ;)[/QUOTE]
magdyska, na jakich portalach Su ma mniej wiecej aktualne ogloszenia ?:lol: Nie chcialabym dublować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...