Jump to content
Dogomania

DARKUSIA - bez pomocy nie ma szans, w mordowni - morbital.....


__Lara

Recommended Posts

[CENTER][B][COLOR=#ff0000][B][FONT=century gothic][SIZE=4]DARK - ogromne psisko, które panicznie boi się ludzi, przez co atakuje :/ [/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][COLOR=#800080][B][FONT=century gothic][SIZE=4]

Zdjęcia robione podstępem. Ma ropiejące oczy, prawie wcale nie wychodzi z budy, jedynie na jedzenie.

Wieczorami mamy słabe światło ale prawdopodobnie ma też jakąś ranę na tylnej nodze (może więcej?).

Ciężka sprawa z tym psem - jest naprawdę ogromny, typ kaukaza, atakuje ze strachu...
[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/B]

[COLOR=#800080][B][FONT=century gothic][SIZE=4]
[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/10394_528709177148168_1170904295_n.jpg[/IMG]

[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/574942_528708683814884_589086146_n.jpg[/IMG]

[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][B][FONT=century gothic][SIZE=4]Po przewiezieniu do schroniska na "powitanie" dostanie morbital...[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][COLOR=#800080][B][FONT=century gothic][SIZE=4]

[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][B]KONTAKT:
798 596 534 / 785 549 189
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]

[COLOR=#800080][B][FONT=century gothic][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][/CENTER]
[COLOR=#800080][B][FONT=century gothic][SIZE=4]
[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR]

Edited by __Lara
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lobaria']To jeszcze nic pewnego, transport najgorszy...[/QUOTE]

Prawdę powiedziawszy, czas ciut nie najlepszy, ale niestety tak bywa w najtrudniejszych przypadkach... a tu jest bardzo poważna sytuacja i być, albo nie być tego psiaka!
Temu psiakowi potrzebna natychmiastowa pomoc, bo za moment nie będzie kogo ratować.
Miejsce jest. I to najbardziej odpowiednie dla psiaka. Transport do załatwienia, tylko trzeba go szybko organizować, a w tym czasie można psa umieścić na już w lecznicy i udzielić mu doraźnej pomocy medycznej oraz wstępnie zdiagnozować jego potrzeby. Ewidentnie pomocy tej potrzebuje. W punkcie może nie doczekać jutra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa']Prawdę powiedziawszy, czas ciut nie najlepszy, ale niestety tak bywa w najtrudniejszych przypadkach... a tu jest bardzo poważna sytuacja i być, albo nie być tego psiaka!
Temu psiakowi potrzebna natychmiastowa pomoc, bo za moment nie będzie kogo ratować.
Miejsce jest. I to najbardziej odpowiednie dla psiaka. Transport do załatwienia, tylko trzeba go szybko organizować, a w tym czasie można psa umieścić na już w lecznicy i udzielić mu doraźnej pomocy medycznej oraz wstępnie zdiagnozować jego potrzeby. Ewidentnie pomocy tej potrzebuje. W punkcie może nie doczekać jutra.[/QUOTE]
Ola to wie? Czy trzeba dzwonić do niej?

Link to comment
Share on other sites

Tak, o wszystkim wiem.
Ale niestety my w święta nie mamy wejścia - dopiero jutro.
Druga sprawa jest taka, że pies jest ogromny i atakuje, nie wychodzi z budy, jedynie na jedzenie jak my już się oddalimy. I naprawdę nie mam pomysłu jak mam go sama, w pojedynkę wyciągnąć z budy, zapakować do samochodu i jechać pod Częstochowę - jest to niewykonalne w chwili obecnej. Bardzo proszę o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avilia']Tak, o wszystkim wiem.
Ale niestety my w święta nie mamy wejścia - dopiero jutro.
Druga sprawa jest taka, że pies jest ogromny i atakuje, nie wychodzi z budy, jedynie na jedzenie jak my już się oddalimy. I naprawdę nie mam pomysłu jak mam go sama, w pojedynkę wyciągnąć z budy, zapakować do samochodu i jechać pod Częstochowę - jest to niewykonalne w chwili obecnej. Bardzo proszę o pomoc![/QUOTE]
Potrzebny odpowiedni samochód, transportowy i klatka. Mogę taki załatwić za zwrot benzyny( spytam jutro) ale jak go wsadzić? Może uśpić jakimś środkiem? Może u Was ktoś ma takie auto byłoby taniej. Ja też jutro spytam byłoby z Gliwic do Was i do Częstochowy....

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...