Jump to content
Dogomania

LUSIA - zagubiona, trzęsąca się kupka nieszczęścia - JUŻ WE WSPANIAŁYM DS !!! :))))


__Lara

Recommended Posts

[quote name='Avilia']O masz...przepraszam :oops:
Laro, czy mogę prosić o wklejenie w pierwszy post?

[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Nr konta bankowego: [/COLOR][COLOR=#008000]BOŚ BANK 33 1540 1128 2081 9100 7566 0001[/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=#ff0000]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]FUNDACJA "ZWIERZĘCA ARKADIA"
ul.Sarenek 10B 43-215 Jankowice[/COLOR][/SIZE][/B]
dopisek: LUSIA[/COLOR][/QUOTE]

Jasne, już wklejam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witajcie, Lusia ma się dobrze, w przyszłym tygodniu w poniedziałek lub wtorek będzie mieć usuwanie guza i sterylkę, wtedy tez zaglądniemy jej w buźkę żeby dowiedzieć się co się tam kryje. Jest bardzo spokojna, grzeczniutka, taki duszek cichutki. Próbowałam robić zdjęcia ale ona boi się aparatu, gdy tylko widzi że namierzam ją aparatem to zaczyna się kryć i odwracać.mam zrobionych parę ale nie wiem jak je tu dołączyć.może ktoś pomoże?

Link to comment
Share on other sites

paula-wysłałam zdjęcia na maila, i prośbę jak to robić bezpośrednio na dogo.
Lusia ma do usunięcia 2 sutki więc można to połączyć ze sterylką. choć zdaniem pani doktor priorytetem u niej jest guz i zęby. wszystko zobaczymy w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Instrukcję wysłałam na maila, mam nadzieję, że w miarę jasno, jak nie to dopytuj;)

Lusinka :)

[IMG]http://img820.imageshack.us/img820/7330/p1180002u.jpg[/IMG]

[IMG]http://img855.imageshack.us/img855/9453/p1180006.jpg[/IMG]

[IMG]http://img547.imageshack.us/img547/198/p1180013z.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

witajcie, Lusia po operacji. Zniosła ją dobrze choć były obawy z uwagi na jej arytmię serca. Guz był mało ukrwiony co może wskazywać, że jest łagodny. Została na noc w szpitaliku bo obawiałam się przy takiej ślizgawicy, jaką mamy dzisiaj, jechać po nią wieczorem. Jutro rano ja odbieram i zaraz dam znać co słychać. Bałam się o nią bardzo ale uspokoję się dopiero jak będę ją miec jutro w domu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tiggi']witajcie, Lusia po operacji. Zniosła ją dobrze choć były obawy z uwagi na jej arytmię serca. Guz był mało ukrwiony co może wskazywać, że jest łagodny. Została na noc w szpitaliku bo obawiałam się przy takiej ślizgawicy, jaką mamy dzisiaj, jechać po nią wieczorem. Jutro rano ja odbieram i zaraz dam znać co słychać. Bałam się o nią bardzo ale uspokoję się dopiero jak będę ją miec jutro w domu.[/QUOTE]

Lusia już pewnie w domku i dochodzi do siebie :)

Link to comment
Share on other sites

Luśka sobie już chrapie w swoim łóżeczku. Znosi wszystko dobrze, zjadła ładnie miseczkę, trochę pogardziła makaronem ale za to nie zostawiła kurzej piersi. Jest obolała bo mniej chodzi za mną, więcej dzisiaj leżała, spała. Mam zrobiony pełny serwis i nie musimy już narażać ją na kolejną narkozę. Paula, wyślę Ci zdjęcie Lusi żebyś wkleiła, ja się nauczę i sama kiedyś wkleję ale jeszcze nie dziś. dobranoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...